MagazinSinema

Güzel oyuncu Büşra Ayaydın kapandı

Vizyondaki Ateş filminin güzel oyuncusu Büşra Aydın tesettüre girerek kapandı. Küçüklükten beri kapanmak istediğini söyleyen güzel oyuncunun rüyaları gerçek oldu.

22 yaşındaki dizi ve reklam oyuncusu Büşra Aydın 8 yaşından beri hayalini kurduğu tesettüre girdiğini açıkladı. Ayaydın’ın dün vizyona giren Ateş filmi ile de gündeme gelen oyuncu asıl bombayı tesettüre girdiğini açıklayarak yaptı.  Ateş isimli yerli sinema filminde rol alan Büşra Ayaydın istemediği biriyle zorla evlendirilmeye çalışılan Aleyna karakteriyle büyük beğeni topluyor.

2 ay önce tesettüre giren ve tesettüre girmesiyle ilgili olarak bir açıklama yapan Büşra Ayaydın küçük yaştan beri sektörde olduğunu ve kapanmak istediğini belirterek ”Bunun filmle hiçbir alakası yok” şeklinde konuştu.  Büşra Ayaydın sözlerini

“Bunun filmle hiçbir alakası yok. Çekimler çok önceden bitmişti zaten. Aslında küçüklükten beri kapanmak istiyordum. Sektöre çok küçük yaşlarda girdiğim için hayatım kendiliğinden şekil aldı. Yaşım ilerledikçe hayatı, kendimi sorgulamaya başladım. Ailem muhafazakâr değil fakat bu kararımı verirken en büyük destekçim onlardı. Çevremden olumsuz tepki almadım. Önceden çok sabırsızdım. Sabretmeyi, şükretmeyi öğrendim. Yeni mottom, ‘Rızkımı veren Hüdadır, kula minnet eylemem’ oldu. Allah’a hep dua ediyorum. Kararımdan da kesinlik dönüş yok” dedi.

Güzel oyuncu Ateş’ten sonra sıradaki sineme projesi hakkında da bilgi verdi. Büşra Ayaydın 2 “Siccin 3” filmi  ile 2 Eylül tarihinde sinemaseverlerle buluşacağını belirtti.

Büşra Aydın’ın oynadığı film ve diziler 

1994 doğumlu Büşra Ayaydın başta Canan, Derman, Hatırla Sevgili, En İyi Arkadaşım, Mavi Rüya ve Kurtlar Vadisi adlı projelerde rol aldı. İşte Büşra Ayaydın’ın oynadığı dizi ve film listesi

2011 , Canan , Yönetmen:Bahadır İnce , Fox TV
2008 , Derman , Yönetmen: Sibel Kocataş , Rol: Gökçe
2006-2007 , Hatırla Sevgili , Yönetmen: Ümmü Burhan , Rol: Işık Ünsal (Gürsoy)
2004 , En İyi Arkadaşım , Yönetmen: Hamdi Alkan , Rol: Cimcime
2004 , Mavi Rüya , Yönetmen: Cemile Kırmızı Karadaş
2003-2004-2005 , Kurtlar Vadisi , Yönetmen: Serdar Akar , Rol: Selvi Çakır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu