Yerli Dizi

Güzel oyuncu EDHO’ya geri döndü

EDHO'da oynayan Sevcan Yaşar, yeniden dizinin oyuncu kadrosunda...Güzel oyuncu sevile dizinin 130. bölümünün sonunda boy gösterdi.

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinde sürpriz gelişme… Dizinin başarılı oyuncusu sürpriz bir şekilde EDHO’ya geri döndü. EDHO’da İlyas ile evlenen ancak Çakırbeyli ailesinin her an ölümle burun buruna olmasından dolayı boşanan ikili, EDHO son bölümde yeniden karşı karşıya geldi.

ESRA KARAKTERİNİ CANLANDIRIYOR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz(EDHO) dizisine yeniden dönen Sevcan Yaşar, dizide İlyas Çakırbeyli’nin düşmanı olan Akif’in sevgilisini canlandırıyor. İlyas’ın eski eşi Esra, Akif’in yeni sevgilisi olarak EDHO izleyicisini bir hayli şaşırttı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. son bölüm son sahnede karşımıza çıkan oyuncu Sevcan Yaşar’ın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. yeni bölümde İlyas ile yeniden barışıp barışmayacağı merak konusu oldu.

İzleyicinin merak ettiği soruyu ilk bizden öğrenin. Esra ve İlyas arasında duygusal anlamda bir şey yaşanmayacak. İlyas’ın Ömür’e aşık olduğunu fark eden Özgür’ün gitmesiyle, İlyas Çakırbeyli ile Ömür Façalı yakınlaşacak.

Bu sırada diziye geri dönen oyuncu Sevcan Yaşar’ın halen bir sevgilisi yok ancak güzel oyuncunun eskiden hem EDHO da hem de Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan ünlü bir isimle aşk yaşadığı konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu