Magazin

‘Güzel’ patron!.. Burcu Esmersoy ekibini Maldivler’e tatile götürdü

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, beraber çalıştığı ekibine sürpriz yaptı. Esmersoy, 4 kişilik ekibini Maldivler’e tatile götürdü. Esmersoy, “Kendimi ve sevdiklerimi ödüllendirmeyi seviyorum” dedi.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy’un her çalıştığı projedeki ekibiyle arasının iyi olduğu TV camiasının bildiği bir gerçek. L’officiel dergisine röportaj veren ünlü sunucu, hemcinslerinin kendini beğenmesine bayıldığını söyledi. Esmersoy, “Kadınlar seçicidir, ince eler sık dokurlar. Hisleri kuvvetlidir. Bu sebeple hemcinslerim tarafımdan sevilmek, tarifsiz bir şekilde mutlu ediyor beni” dedi.

İşte Burcu’nun açıklamaları:

Üzerimde negatif enerji oluşturan tüm inançlarımdan arındım.

Stajyerlik dönemi de dahil mesleğimin 27’nci yılındayım. Bir günü 35 saat yapsalar yine de bana yetmezdi.

Herhangi birine ihtiyaç duymadan, sevdiklerimle bir ortam yaratabilmenin vermiş olduğu güç tarifsiz.

Öte yandan Burcu Esmersoy, ekibine sürpriz yaptı. Kuaför, makyöz, fotoğrafçı ve sosyal medya sorumlusundan oluşan 4 kişilik ekibini nisanda Maldivler’e tatile götürmüş.

Esmersoy, “Kendimi ve sevdiklerimi ödüllendirmeyi seviyorum. Ekibimi yeni sezona motive olmaları için sessiz sedasız Maldivler’de 15 senedir gittiğim otele götürdüm” dedi.

Bu tatil Esmersoy’a 100 bin TL’ye maloldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu