MagazinMedyabey TV

Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’ine Ahmet Hakan’dan ayar..

Hababam Sınıfı serisindeki “Hayta İsmail” karakteri ile tanına Ahmet Arıman, son günlerde yaptığı açıklamalarla tepki çekmeye devam ediyor. Ünlü anchorman ve yazar Ahmet Hakan da bugün köşesine Hayta İsmail’i taşıdı. Arıman’ın kadınları rencide eden sözlerine büyük tepki gösteren Hakan deyim yerindeyse eski oyuncuya ayar verdi.

Ahmet Arıman yaşadığı olay sonrasında Posta Gazetesi’ne verdiği röportajda, “Eşim 30 yaşında olsaydı almazdım. Göğüsleri sarkmış olacaktı” açıklamasıyla kamuoyunda büyük hayal kırıklığına sebep olmuştu. Arıman’ın bu sözlerine son tepki ise Hürriyet yazarı Ahmet Hakan’dan geldi.

Hakan “Hababam Sınıfı gibi… Milletçe sonsuz kredi açtığımız bir olgunun içinden gelmiş olmana rağmen… Yıktın perdeyi, eyledin viran… Ve tüm krediyi tükettiğin gibi… Alacaklı gibi kapına dayandırdın milleti. Sen artık “Hayta İsmail” değilsin bizim gözümüzde… Sen artık bizim için… “Nihat/Ağaoğlu/Ali/Doğan” gibi bir şeysin!” sözleriyle tepki gösterdi.

Yazının devamı için tıklayınız

Hayta İsmail o sözleri hatırlamadığını söyledi

Hayta İsmail’in tepki çeken o sözleri Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında da tartışıldı. Canlı yayına telefonla bağlanan Arıman, tepki çeken sözleri için “Vallahi de billahi de hatırlamıyorum” diyerek kendini savundu. Programın yorumcularından olan Bircan İpek “Ahmet Bey bence siz yalan söylüyorsunuz. Hatırlamıyorum ne demek?” diyerek tepkisini gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu