Medya

Haber Global’de iki ekran yüzü ile yollar ayrıldı

Haber kanalı Haber Global’de sürpriz ayrılıklar peş peşe geldi.Azerbaycanlı Global Medya Grup tarafından Türkiye’de kurulan haber kanalı Haber Global’de iki ünlü ekran yüzü kuruma veda etti.

Haber Global’de hafta sonu bültenlerini sunan Serap Belovacıklı ve cumartesi günleri yayınlanan Başka Şeyler programının sunucusu Ekin Olcayto kurumdan ayrıldı.

GECE BÜLTENİ İSTEMEDİ

Kanal yönetimi iki gün önce Serap Belovacıklı’dan gece bültenlerini sunmasını istedi, Belovacıklı bunu kabul etmedi.

Deneyimli sunucunun, program verilip gerekçesiz geri alınması, çalışma saatlerinin sürekli değişmesi, yer değişikliği ve baskılar nedeniyle istifa kararı aldığı öğrenildi

EKİN OLCAYTO’NUN PROGRAMI KALDIRILDI

Ekin Olcayto ise, her cumartesi akşamı sunuculuğunu yaptığı Başka Şeyler programının yayından kaldırılıp, haber bülteni sunması istenmesi üzerine kurumdan ayrıldı.

KISA SÜREDE 3 İSTİFA

Haber Global’de gündüz bültenlerini sunan İrem Sansak, gece haber bültenlerini sunması istenmesi üzerine geçtiğimiz günlerde istifa etmişti. Böylece kısa süre içinde Haber Global ile yollarını ayıran ekran yüzü sayısı üçe çıktı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu