Televizyon

Haber Global’de Özge Uzun’la ilgili flaş gelişme…

Haber Global kanalında sürpriz bir ayrılık yaşandı. Kasım 2018’den bu yana kanalda, “Özge Uzun’la Hafta Sonu” programını sunan Özge Uzun’un kanalla yollarının ayrıldığı haber veriliyor.

Azerbaycanlı Global Medya Grup tarafından Türkiye’de kurulan haber kanalı Haber Global’de sürpriz bir ayrılık yaşandı. Kasım 2018’den bu yana Haber Global’de “Özge Uzun’la Hafta Sonu” programını sunan ünlü ekran yüzü Özge Uzun, görevinden ayrıldı.

Özge Uzun, Elazığ Depremi nedeniyle geçtiğimiz hafta sonu program yapmamıştı. Kanal binasında Haber Global CEO’su Mammad Gulmammadov ile görüşen Uzun, yönetimin talebi üzerine ayrılık kararı aldı.

Yönetimin bir süredir reytingler istenilen düzeyde olmadığı için Özge Uzun’la vedalaşmaya karar verdiği öğrenildi. Aslen eşi ve iki çocuğuyla birlikte Bakü’de yaşayan Uzun, yalnızca programını sunmak için hafta sonları İstanbul’a gelip geri dönüyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu