Medya

Haber Global’de yaprak dökümü devam ediyor…İşte kanaldan en son ayrılan isimler

Azerbaycan sermayesi ile Türkiye’de yayına giren yeni haber kanalı Haber Global yayına daha yeni başlamışken tepe yönetiminde ve haber merkezinde art arda gelen ayrılmalarla sarsıldı. Çiçeği burnunda haber kanalından ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor.

HABER GLOBAL’DE İSTİFA DEPREMİ DEVAM EDİYOR

Kanalda hafta başında yaşanan büyük krizin ardından bugün iki ismin daha Haber Global ile yollarını ayırdığı öğrenildi. Sunucu Sorel Dağıstanlı ile editör Saime Toktaş istifalarını verdi.

Dağıstanlı ayrılık kararını sosyal medya hesabından “Mayıs ayından bu yana, kurulma aşamasından itibaren gerçek bir haber merkezi ekibi oluşumuna tanıklık ettik. Oldu da… Ama bugun itibariyle Haber Global`le yollarimiz ayrildi. Tekrar gorüşmek üzere…. SayglanmizIa…” diyerek duyurdu.

BUGÜNE KADAR KİMLER KANALDAN AYRILDI?

Birçok usta ismi kadrosunda toplayarak 24 Eylül’de yayın hayatına başlayan Haber Global’de önceki gün yaşanan deprem sonrası, Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, Haber Koordinatörü İnan Demirel ve Haber Müdürü Bengü Şap istifalarını vermişti.

Ayrılıklar bununla da sınırlı kalmadı. Haber merkezinde çalışan editörler Yasemin Bektaş ile Pınar Hortoğlu istifalarını vererek kanaldan ayrılmışlardı.

Suat Toktaş’ın ayrılığının ardından Haber Global Genal Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş olmuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu