Medya

Haber Global’in ekran yüzlerinden Erhan Ertürk’ten veda açıklaması

Haber Global kanalından flaş bir ayrılık haberi geldi. Ünlü ekran yüzü, Erhan Ertürk, çalışma arkadaşlarına attığı veda mesajıyla, ayrıldığını duyurdu.

Haber Global’den ayrılık haberi geldi. Medyaradar sitesinin haberine göre kanalda son olarak “Müzakere” isimli tartışma programını sunan ünlü ekran yüzü Erhan Ertürk, Haber Global’e veda etti.

Daha önceleri Haber Global’de ana haberi de sunan Ertürk, çalışma arkadaşlarına attığı veda mesajında şu ifadeleri kullandı: “Sevgili dostlarım, ayrılık vakti geldi. Herkese her şey için teşekkür ederim. Mutlaka tekrar görüşürüz. Sevgiler.”

YOLU ALİ KIRCA EKİBİ İLE KESİŞTİ

1997 yılında duayen televizyoncu ve haber spikeri olan Ali Kırca ile tanıştı. 2001 yılına kadar ATV’de muhabir editör olarak Ali Kırca ile beraber çalıştı.

Kariyer yolculuğunun bir sonraki durağı 2001 yılında Star TV oldu. Ancak usta televizyoncu Erhan Ertürk Star televizyonu ile 2003 senesinde yollarını ayırdı. Çeşitli satış reklamları, koordinatörlük ve yönetici olarak görevlerde bulundu. Bunun dışında pek çok formatta seslendirmeler yaptı. Onu spiker ve sunucu olarak Türk televizyonlarında özdeşleştiren kuşkusuz NTV ekranlarında olmasıydı. Türkiye’de çok nadir sunucular arasında yerini alan Erhan Ertürk Türkçeyi ustaca kullanma özelliği ile de ön plandadır. 2003 senesinde başladığı NTV ekranlarında tam 15 yıl boyunca haber sundu.

2018 tarihinden itibaren NTV ile yollarını ayıran sunucu ve spiker Erhan Ertürk, kariyer yolculuğuna Haber Global ekranlarında devam ediyordu. Ertürk 28 Haziran 2019’da şarkıcı Şenay Lambaoğlu ile dünyaevine girmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu