Medya

Haber spikeri Caner Karaer ekranlara dönüyor… Ana haber bülteni sunacak

En son Akit TV’de ana haber bülteni sunan ve kanalla yollarını ayıran ekranların deneyimli haber spikeri Caner Karaer’in yeni adresi belli oldu. Karaer, Beyaz TV’de Ana Haber’i sunacak. Kanal, 1 Kasım’dan itibaren yeni ekran yüzü ile yoluna devam edecek.

Beyaz TV Ana Haber’i sunacak isimle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Kanalın Ana Haber’i 1 Kasım’dan itibaren Caner Karaer’e teslim edilecek.

23 yıllık bir meslek hayatına sahip Caner Karaer daha önce CNN Türk, Show TV, ATV, SKY Türk ve TRT Haber gibi önemli kanallarda görev almıştı.

Beyaz TV Ana Haber Bülteni’ni daha önce kanalda vekaleten Genel Yayın Yönetmenliği görevini de yürüten Haber Müdürü Murat Erçin sunuyordu. Erçin yönetimle arasında patlak veren kriz sonucunda görevlerinden ayrılmıştı.

CANER KARAER KİMDİR?

Caner Karaer, mesleğe CNN Türk’te spor haberlerini sunarak başladı. Daha sonra Ali Kırca ekibinde atv’ye geçerek Kahvaltı Haberleri ve Gün Ortası Haberleri’ni sundu. Daha sonra Show TV’ye geçerek Burçin Şimşek’le birlikte Sabah Haberleri ve Gül Akman’la birlikte 60 Dakika programını sundu.

Sonrasında Skytürk 360’ta Bu Sabah’ı sunan Karaer, son olarak ise 4 yıla yakın süre Ana Haber Bülteni’ni sunduğu Akit TV’den Ocak 2020’de ayrılık kararı almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu