M.Bey/Özel

Haber spikeri Gülay Özdem, Kanal 7’nin dizisinde ortaya çıktı

MEDYABEY-ÖZEL: Bir dönem sık sık değiştirdiği kanallarla gündem olan haber spikeri Gülay Özdem en sonunda Kanal 7’nin dizisi Emanet’te ortaya çıktı. Haber spikerliği kariyerine son veren Gülay Özdem, oyunculuk yaparak ekran kariyerine devam ediyor.

A Haber, TRT Haber, CNN Türk; NTV, Kanal 24, Habertürk TV, Fox TV gibi kanallarda haber bültenleri sunan Gülay Özdem en sonunda haber spikerliğine veda etti.

Gülay Özdem, Kanal 7’de Karamel Yapım’ın yapımcılığında çekilen ve hafta içi her gün saat 19:00’da ekrana gelen Emanet dizisinde boy gösteriyor.

Ayhan Özen ve Taner Tunç’un yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Gülay Özdem, “İkbal”  karakterini canlandırıyor. Oyunculuk kariyerine Emanet dizisi ile başlayan Özdem’in oyunculuk performansına otoritelerin nasıl yorum yapacakları merak ediliyor.

GÜLAY ÖZDEM KİMDİR?

Gülay Özdem 15 mayıs 1978’de İstanbul’da doğdu. Gülay Özdem makine mühendisliği eğitimi aldığı dönemde, radyoda haber okuyarak sunuculuğa ilk adımını atmış oldu. İzmir’de yerel bir radyoda çalıştı. Daha sonra Radyo Mega, Star fm, Radyospor, Radyo Pink ve Best FM gibi popüler radyolarda haber spikerliği yapmış, şiir, kültür ve sanat programları hazırlayıp sunmuştur.

Televizyon geçmişi ise sırasıyla MMC TV ve Tatlıses TV’de şiir programı, Cine5, atv ve tv8’de yarışma programı, Kanal 24’de Sesler Yüzler Mekanlar programı ve Moderatör Haberleri’ni sunmuştur. Daha sonra NTV’de Gece Bülteni, Habertürk’te 1 Gün programını, TRT Haber’de “10’dan Sonra”, A Haber’de A4 Gece ve Uykusuz Her Gece adlı programlarında görev aldı. FOX’ta Fox Gece’yi sundu. Gülay Özdem, 12 kanalda haber spikerliği yaptı.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu