Medya

Haber spikeri Seda Selek’i transfer eden TR Haber yayına ne zaman başlıyor?

Daha önce medyada kurulacağı duyurulan TR Haber’in kadrosu şekillenmeye başladı. Yeni kanalda kimin hangi pozisyonda olacağı netlik kazandı. Yeni haber televizyonu TR Haber, kadrosunu, haber dünyasının tecrübeli ve bilindik isimleriyle takviye etmeye devam ediyor. En son Kanal 24’le yollarını ayıran haber spikeri Seda Selek de yeni haber kanalının kadrosunda. İşte, yeni kanalın öne çıkan habercileri…

TR HABER’İN YÖNETİCİ KADROSUNDA DENEYİMLİ İSİMLER

Yeni haber kanalı TR Haber’in  İstanbul Haber Müdürlüğü görevini, Mustafa Erdoğan yürütecek. Dış haberler Müdürlüğü görevini de yine tanınmış bir gazeteci, Nevzat Başer üstlenecek.

Adliye koridorlarının deneyimli isimi Ali Dağlar, TR Haber’in şef editörü oldu.

TUBA ATAV DA TR HABER’DE

Ciner Medya’nın satın almasından sonra Show TV’den ayrılan ekranların tecrübeli habercisi Tuba Atav ve Orkun Yazgan ise, hazırlayıp sunacakları haber kuşaklarıyla kanalın yüzleri olacaklar.

Seda Selek, TR Haber’in haber spikeri olarak ekrana çıkması için anlaştığı son isim oldu. Genel yayın yönetmenliğini Suat Toktaş’ın yaptığı haber kanalı TR Haber; NTV, CNN Türk, A Haber ve Habertürk’e rakip olmayı hedefliyor.

YAYIN TARİHİ 19 MAYIS

Salih Selçuk ve Yavuz Oğhan’ın yönetimindeki TR Haber’in, 19 Mayıs’ta ekranlarda olması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu