Gündem

Haber7 yazarı Tuğrul Selmanoğlu o iddiayı kaybetti ama yetimler kazandı

Ankara'daki seçimi AK Parti adayı Mehmet Özhaseki'nin kazanamaması durumunda 100 yetimi giydireceğini iddia eden Tuğrul Selmanoğlu ilk belgeyi paylaştı.

Haber7 yazarı Tuğrul Selmanoğlu, 31 Mart seçimlerinde bir iddia ortaya koyarak Ankara’da AK Parti belediye başkan adayı Mehmet Özhaseki’nin seçilememesi durumunda 100 tane yetim çocuğu tepeden tırnağa giydirme sözü vermişti. Selmanoğlu, Millet İttifakı adayı Mansur Yavaş’ın Ankara’da bazı ilçelerde yeniden sayılan oyların sonucunda belediye başkanlığının kesinleşmesi ve yarın mazbatasını alacak olması nedeniyle iddiasını kaybetti.

ÇEKTİĞİ VİDEOSU SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Selmanoğlu, sosyal medya Twitter hesabından yaptığı açıklamada giydirdiği ilk yetimin fatura giderlerini paylaştı. Sonuçların önemli olmadığını ifade eden Selmanoğlu “Ama ben bu yardımı kazansak da kaybetsek de yapmaya niyetlenmiştim. O yüzden sonuç önemli değil.” diye yazdı.

Öte yandan kendisine özelden ulaşan çok sayıda yardıma ihtiyaç duyan insanların olduğuna dikkat çeken Selmanoğlu’nun, “insanlığımdan utanır oldum” notuyla paylaştığı videosu oldukça ses getirdi.

YETİMLERE YARDIM ETMEK İSTEYEN ÇOK SAYIDA KİŞİ VAR

Selmanoğlu, yardım kampanyasına destek için çok sayıda katılmak isteyen kişi olduğunu açıkladı. İlgilenenlere yardıma muhtaç ailelerin iletişim bilgilerini vereceğini ifade eden Selmanoğlu, bu şekilde vebalden kurtulup yardımda bulunacak kişilerin direkt muhataplarıyla görüşerek ailelere destek olmalarını istedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu