ManşetTeknoloji

Haber7’den yerel haber sitesi

Haber7 internet sitesinin 81 ilin nabzını tutmayı hedeflediği sitesi yayında…

Haber 7 okurları, artık 81 ilden ajanslara düşen tüm gelişmeleri yerel haberler için hazırlanan özel sayfalarda bulabilecek.
Yaptığı haberlerle 12 yıldır gündem belirlemeye devam eden Haber 7, yerel haber sitesiyle de Türkiye’nin her bölgesinde yaşanan sıcak gelişmeleri, deneyimli gazeteci kadrosuyla, hızlı ve güvenilir bir şekilde okuyucularına aktaracak.

HER İL AYRI BİR KATEGORİ

Bu özel sayfalarda Anadolu ve Rumeli illerimizde yaşanan tüm gelişmeler okuyuculara ulaştırılacak. Yerelden gelen tüm haberler, şehir adlarından oluşturulan özel kategorilerde toplanarak okuyucunun istifadesine sunulacak.

KENDİ İLİNİZİ HARİTADAN SEÇİN!

Okuyucular, yerel haberler sitesinin girişinde yer alan Türkiye haritası üzerinden yapacağı seçimle, takip etmek istediği ilde yaşanan tüm gelişmeleri an be an izleyebilecek.

haber-7-yerel-sitesi

SPORDAN SİYASETE HAYATA DAİR HERŞEY…

Spordan, ekonomiye, hayatın içinden güncel siyasete kadar tüm il kategorilerinde haberlere bir tıkla ulaşabilecek.

İLGİ ALANLARINI BELİRLE!

Seçilen il sayfasında bulunan kategoriler bölümü, okuyucuların o şehirle ilgili görmek istediği alanlardaki haberleri seçmesini de sağlayacak.

BULUNDUĞUNUZ İLDEKİ HAVA DURUMU VE NAMAZ VAKİTLERİ

Ayrıca seçilen ilin hava durumu ve namaz vakitlerine ayrıntılı bir şekilde ulaşabilecek.

EN YEREL HABERLERE KOLAY ERİŞİM

Okuyucular için haber bulmanın kolaylığı da unutulmadı. Okuyucular sayfada arama yaparak yurdun dört bir yanından haberlere rahatça ulaşabilecek. Her hangi bir gelişme ile ilgili anahtar kelimeleri kullanarak site içinde arama yapabilecek.

ANINDA SOSYAL MEDYA HESABINDA!
Haber 7 okurları, ilgisini çeken ve duyulmasını istediği haberleri anında sosyal medya hesaplarından paylaşarak kendi takipçilerinin de bu haberlere ulaşmasına vesile olacak.
Okurlar, sayfanın sol tarafında yer alan sosyal medya butonunu tıklayarak, seçili haberleri sosyal medya hesaplarında paylaşabilecek.

ŞEHRİNİZDEKİ EN POPÜLER HABERLER!

Sayfanın sağ altında yer alan, popüler haberler bölümünde o şehrin en çok tıklanan haberleri sıralanacak. Okurlar, en çok ilgi gösterilen haberleri bu alandan görebilecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Son olarak; sitenin en alt kısmında bulunan ‘Diğer Haberler’ bölümünde seçili ilden gelen ilgi çekebilecek diğer haberler sıralanacak.

OLAY YERİNDEN ÖZGÜN HABERLER

Yerel haber sitesini hayata geçirerek bu alandaki önemli bir eksikliği gideren Haber 7, ajans haberi dışında haber merkezine ulaşan diğer istihbarat bilgilerini de değerlendirerek yerel sitede yer verecek.

YENİ SİTENİN SLOGANI: “HABERİ SİZ VERİN!”

Okurlar da bulundukları ildeki önemli gelişmeleri ve kayda değer haberleri, Haber7’ye ulaştırarak tüm dünyayla paylaşabilecekler. Okurlar, bilgi@haber7.com kurumsal iletişim adresinden haber içeriklerini gönderebilecekler.

Haber 7’nin yerel sitesine http://www.haber7.com/yerel adresinden ulaşılabiliyor.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı