Medya

Habertürk editörüne belediye otobüsünde taciz… Tacizci yakalandı

Haberturk.com'un editörüne belediye otobüsünde tacize uğradı. Tacizci kaçmaya fırsat bulamadan polis tarafından yakalandı.

Habertürk editörüne otobüste cinsel taciz…Haberturk.com’da editör olarak görev yapan Ayla Öztürk, Beylikdüzü’den Taksim’deki işyerine gelmek için bindiği çift katlı otobüste, İran uyruklu Arsalan A. (32) tarafından cinsel tacizine uğradı.

Olay, otobüsteki güvenlik kameralarına da yansırken, tacizci polis tarafından gözaltına alındı.

Arsalan A.’nın tacizine uğrayan Ayla Öztürk ile otobüste bulunan bir kadının olağanüstü çabasıyla tacizci, otobüsten kaçmaya fırsat bulamadı.

Otobüs şoförünün kapıları kapatmasının ardından tacizcinin kısa sürede olay yerine gelen Beyoğlu polisi tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

UYURKEN TACİZDE BULUNDU

İğrenç taciz adım adım şöyle gelişti: Dün saat 16.50 sıralarında arkadaşımız Ayla Öztürk mesaisine gelmek üzere Beylikdüzü’nden 145T kod nolu D126 kapı numaralı çift katlı otobüse bindi.

Otobüsün üst katında cam kenarında boş bir koltuğa oturdu. Yolda bir ara gözleri kapandı. Otobüs Tarlabaşı Bulvarı üzerine geldiğinde hemen arkasındaki koltukta oturan İran uyruklu Arsalan A.’nın tacizini fark etti.

OTOBÜSÜN KAPILARI KAPANDI

Gözlerini açtığında Arsalan A.’nın cam kenarındaki elini gören Ayla, bağırmaya başladı. Tacizci ise bu sırada telaşlanıp otobüsten inmeye çalıştı. Tacizcinin arkasından otobüsün üst katından alt katına inen Ayla Öztürk’ün, “Sakın kapıları açmayın, beni taciz etti” feryadının ardındansa otobüs şoförü aracın kapılarını kapattı.

BEYOĞLU POLİSİ GÖZALTINA ALDI

Bu sırada otobüsten inmek için büyük çaba sarf eden tacizci, başka bir kadın tarafından darp edilme pahasına cesaretle engellendi. Otobüs Tarlabaşı’nda polisin uygulama yaptığı noktaya ulaştığında ise Beyoğlu polisi olaya el koydu ve tacizci Arsalan A.’yı gözaltına alarak, Taksim Şehit Haşim Usta Polis Merkezi’ne götürdü. Tacizcinin adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu