Medya

Habertürk spikeri Ceren Bektaş’tan o haberle ilgili flaş açıklama

Dolandırıcıların son hedefi Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ve başarılı sunucusu Ceren Bektaş oldu. Dolandırıcılar Rahmi Koç ile Ceren Bektaş’ı kullanarak ürünlerinin reklamını yaptı.Ceren Bektaş, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaparak sorumlular hakkında hukuk yolunu kullanacaklarını dile getirdi.

Bir internet sitesinde Rahmi Koç’un Habertürk kanalına bir isimli sanal para hakkında röportaj verdiği iddia edildi.

YALAN HABERLE ÇIKAR SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORLAR

Koç’un Habertürk’ün başarılı sunucusu Ceren Bektaş’a konuştuğu ve söz konusu kripto parayı övdüğü yalanının bulunduğu haberde Koç’un, söz konusu kripto para sistemine para yatırdığını ve sistemin herkesi kısa sürede milyoner yaptığını ifade ettiği belirtiliyor. Yalan haberle vatandaşların ilgisini bahse konu kripto paraya çekmeye çalışan dolandırıcılar bu şekilde çıkar elde etmeye çalışıyor.

CEREN BEKTAŞ’TAN AÇIKLAMA
Bahse konu dolandırıcılık girişimine tepki gösteren Ceren Bektaş sosyal medya hesabından dolandırıcılar ile ilgili hukuki sürecin başlatıldığını duyurdu. Bektaş açıklamasında ”Bugün bir internet sitesinde Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Koç ile geçen hafta ana haber bülteninde bir röportaj yaptığım söylenerek, Sayın Koç’un ağzından bazı ifadelere yer verilmiştir. Böyle bir röportaj asla yapılmamıştır. Benim ve kurumumun adının kullanılarak yapılan bu uydurma haber için gerekli tüm hukuki süreçler başlatılmıştır” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu