Televizyon

Habertürk TV stüdyosunda gerginlik tavan yaptı… Fatih Altaylı stüdyoyu terk etti

Habertürk TV’de Hande Sarı’nın moderatörlüğünü yaptığı Spor Saati programında gerginlik… Fatih Altaylı, Hande Sarıoğlu’nun sorduğu bir soru üzerine sinirlenerek yayını terk etti.

HabertürkTV‘de yayınlanan Spor Saati programının canlı yayınında gerilim tavan yaptı. Hande Sarıoğlu‘nun Galatasaraylı futbolcu Ömer Bayram’ın yaptığı faulü Fenerbahçeli Emre Belözoğlu yapsaydı şimdi neyi konuşurduk? sorusu Fatih Altaylı’yı kızdırdı.

Galatasaraylı Ömer Bayram’ın Peraira’ya hareketi normal diyen Fatih Altaylı’ya modarötör Hande Sarıoğlu “küfürde etti Ömer Bayram, aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsa yine normal der miydiniz?” diye sorunca Altaylı,
“Kim olsa aynı yorumu yaparım. Ben ahlaksız bir adam değilim. Bana yaptığın saygısızlıktır. Siz konuşun, ben gidiyorum.beni salak yerine koyamazsın” dedi ve programı terk etti.

Soruya sinirlenen Fatih Altaylı, yaşanan gerginlik sonrasında sinirlerine hakim olmakta zorlanınca çareyi stüdyoyu terk etmekte buldu.Hande Sarı’nın sakin olun şeklindeki yaklaşımına Fatih Altaylı, sinirli tavrıyla cevap verince olanlar oldu.

Reji, tansiyonu düşürmek için araya gitmek isteyince Hande Sarı “Hayır arkadaşlar araya gitmiyoruz” dediği duyuldu.

Sosyal medyada da olaya tepki vardı. Çok sayıda kullanıcı Fatih Altaylı’nın hem seyirciye hem de programın moderatörü Hande Sarıoğlu’na kabalık yaptığına dair paylaşımlarda bulundu.

İşte stüdyoda yaşanan o gergin anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu