Medya

Habertürk TV’den Bylock nedeniyle kovulan Fatma Karaağaç’tan Veyis Ateş’e imalı soru

Habertürk TV’nin Bylock’tan kovduğu spiker Fatma Karaağaç, sosyal medyadan ilginç bir paylaşımda bulundu. Karaağaç, bugün sosyal medya Twitter’dan yaptığı paylaşımda Habertürk TV Genel Müdürü Veyis Ateş’e imalı bir soru yöneltti. Habertürk TV’nin FETÖ’nün iletişim uygulaması Bylock’tan kovduğu spiker Fatma Karaağaç, telefonuna Bylock’un “iradesi dışında” yüklendiğini iddia ederek, Habertürk TV’ye laf çarptı.

“HABER YAPMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?”

Geçtiğimiz Mart ayında Habertürk TV’de spor spikeri olarak görev yapan Fatma Karaağaç’ın işine, telefonundan Bylock çıktığı iddiasıyla son verilmişti. Karaağaç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, telefonuna FETÖ’nün iletişim aracı Bylcok’un “iradesi dışında yüklendiğini” yazdı. Karaağaç’ın Habertürk TV Genel Müdürü Veysi Ateş’i ve Habertürk TV’yi eleştirmesi dikkatlerden kaçmadı.

BYLOCK’A YÖNLENDİRİLEN 11 BİNİ AŞKIN NUMARA TESPİT EDİLDİ

FETÖ’nün özel bir kurguyla, bazı kullanıcıların telefonlarını rızaları dışında Bylock serverlarıyla irtibatını sağladığı tespit edilmiş Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Türkiye’deki bütün başsavcılıklara 322 sayfalık bir liste göndermişti. Bu listeye göre, telefonlarına bazı programları indirenler, Bylock’a yönlendirildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın listesinde ise 11 bini aşkın telefon numarası bulunduğu ortaya çıkmıştı.

Habertürk TV’den ByLock gerekçesiyle kovulan Fatma Karaağaç da, o listede kendi numarasının da olduğunu iddia ederek sosyal medyadan şöyle yazdı:

blank

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu