Medya

Habertürk TV’de Ceren Bektaş’a yeni görev

24 Eylül’de yeni yayın dönemine başlayacak olan Habertürk TV’de yeni görevlendirme…Kanalda sabah kuşağında yayınlanan Gün Başlıyor adlı programı sunan Ceren Bektaş, yeniş yayın döneminde farklı bir görev üstlenecek. Ceren Bektaş, yeni yayın döneminden itibaren Habertürk TV’de Ana Haber’i sunacak.

HABERTÜRK TV’DE ANA HABER CEREN BEKTAŞ’A EMANET

Habertürk Ana Haber Bülteni, 24 Eylül pazartesi gününden itibaren saat 19:00’da ekrana gelecek.

Ceren Bektaş’tan boşalan Gün Başlıyor programını  ise Serap Belet sunacak.

CEREN BEKTAŞ KİMDİR?

7 Mart 1980 yılında Ankara’da doğdu. Ceren Bektaş, Ankara Üniversitesi’nin Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde Paleoantroploji bölümününden mezun. 18 yaşında TRT’de staja başladı. Staj sırasında program asistanlığı, muhabirlik ve seslendirme yaptı.

TRT 1’de yayınlanan “Yaz Oyunları” isimli çocuk programında yardımcı sunuculuk yaptı. İlk profesyonel işi Kanal B’de “Hariciye Kliniği” isimli programı hazırlayıp sunmasıyla başladı.

2009’da çalıştığı Halk TV’den ayrılarak İpek Medya Grubuna geçmiş ve Kanal Türk’ün kanalı olan Bugün TV’de “Bugün Hafta Sonu” isimli programı sundu.

Ceren Bektaş 2016 yılında Habertürk kanalına transfer oldu. Haftaiçi her gün 06:00-09:00 saatleri arasında yayınlanan “Gün Başlıyor”‘ programını sunmaya başladı.

2008 yılında İsmail Gür’ün oğlu işletmeci Korhan Gür’le evlendikten bir süre sonra boşandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu