Televizyon

Habertürk TV’den siyasi yarışma: Lider Türkiye… Büyük ödül kaç para?

Habertürk TV’de Türkiye’nin ilk siyasi yarışma programı başlıyor; Lider Türkiye. Yeni yarışmanın detayları belli olmaya başladı.

LİDERLER YARIŞIYOR YAKINDA HABERTÜRK TV’DE BAŞLAYACAK

Türkiye’de söz sahibi olmak isteyen, fikirlerine ve liderlik vasfına güvenen, yeni ve yıpranmamış yüzler ile halkı tanıştıracak olan Lider Türkiye; zamanın ruhunu yakalayan, bugünü takip eden, ezberlerin dışında yeni söz söyleyeni bulmak için yola çıkıyor. “Lider Türkiye”de Türkiye’nin gündemine kendi bakış açısını getirebilecek, fikir geliştirebilecek ve hem kendi ekibini hem de Türkiye’nin her kesiminden oluşan seyircileri jüri önünde ikna edebilecek lider adayları yarışıyor.

LİDER TÜRKİYE’NİN BÜYÜK ÖDÜLÜ 500 BİR TL.

“Ben olsaydım şöyle yapardım” diye bir cümle kuranlara yönelik olarak başlayacak olan yeni yarışma formatı şimdiden merak ediliyor. Vizyonuna güvenen lider karakteri taşıyan yarışmacılar programda yer alacak. Yarışmaya başvurular başladı. Yarışmanın büyük ödülü de oldukça iddilaı. Finalde kazanan yarışmacı tam 500 bin TL’nin sahibi olacak.

Türkiye’nin ilk siyasi yarışma programı “Lider Türkiye”nin başlama tarihi henüz açıklanmadı. Programın yakında Habertürk TV’de başlaması bekleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu