ManşetMedya

Habertürk TV’nin başına kim atandı?

Habertürk TV’de Genel Müdürlük görevine Ankara temsilcisi Veyis Ateş atandı. Atama kararı  Ciner Medya Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kenan Tekdağ tarafından çalışanlara duyuruldu.

Kenan Tekdağ’ın yaptığı açıklama şu şekilde:

Bir süreden beri boş bulunan Habertürk Televizyonumuz Genel Müdürlüğü görevine Habertürk Televizyonu Ankara Temsilcisi A. Veyis Ateş arkadaşımız atanmıştır.

Sn. Ateş’i kutlar, yeni görevinde de başarılı çalışmalarının devamını dilerim.

M. Kenan Tektağ
Yönetim Kurulu Başkanı

veyis-ates-haberturktv

VEYİS ATEŞ KİMDİR?

Veyis Ateş 1973 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi mezunu Ateş, okul sırasında tanıştığı radyoculukla medya hayatına, bir süre ara verdi. 2006 yılında tekrar medyaya dünyasına dönen Veyis Ateş kuruluşundan itibaren TVNET’te görev aldı.

Ana Haber bülteni sunuculuğunun yanı sıra yine aynı kanalda Bakış Açısı, Akşama Doğru, Kadir Mısıroğlu ile Tarih Sohbetleri, Ankara-İstanbul ve Habere Bakış programlarını da sunan Veyis Ateş 2013 yılının Ağustos ayında Habertürk TV’ye transfer olmuştu.

Medyada ekran yüzü olmanın dışında yöneticilik, programcılık görevlerini de yerine getirmiş olan Ateş, aynı zamanda Spikerler Derneği Genel Başkanlığı’nı da yürütüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu