Spor

HaberTürk yazarından, Ali Koç’a yabancı dizi tavsiyesi…

Habertürk spor yazarı Serdar Ali Çeliker, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a dizi tavsiyesinde bulundu. Çeliker “Benim dizi listemin açık ara birincisi” dediği hangi yabancı fenomen diziyi Ali Koç’a önerdi?

‘F.BAHÇE’NİN KİMYASI BOZUK’ DİYE YAZIP BREAKING BAD’İ ÖNERDİ

Habertürk yazarı Serdar Ali Çeliker, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’a dizi tavsiyesinde bulundu.

Dünyaca ünlü dizi Breaking Bad’i Ali Koç’a izlemesi tavsiyesinde buluna Serdar Ali Çeliker, ‘Fenerbahçe’ye kimyager lazım’ başlıklı yazısında, “Benim dizi listemin açık ara birincisi Breaking Bad’dir. Özetle sayılı ömrü kalan bir lise kimya öğretmeninin ailesine daha iyi bir gelecek bırakmak adına uyuşturucu üretim işine girmesinden sonraki yaşananları anlatır. Baş karakterimiz Walter White, kötü yola düşünce kendisine Heisenberg takma ismini alır.

Ali Başkan’a izlemediyse bu diziyi izlemesini öneririm. Çünkü dizinin içinde kimya ile ilgili harika bilgiler var.

Fenerbahçe takımının kimyası bozuk. 2 yıldır böyle. Elementlerin hepsi iyi kötü bir kaliteye sahip. Ama bir araya geldiklerinde berbat bir ürün ortaya çıkıyor.” ifadelerini kullandı.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu