Medya

Habertürk’ten dikkat çeken Veyis Ateş hamlesi…

Son dönemde yayınladığı videolarla gündemden düşmeyen Sedat Peker, bu hafta paylaştığı videoda Habertürk programcısı Veyis Ateş'i hedefe almıştı. Veyis Ateş'in akşam 17:00'de sunması beklenen haber bültenini Ceren Bektaş'ın sunacağı öğrenildi.

HABERTÜRK YÖNETİMİ, VEYİS ATEŞ’İ İZNE ÇIKARDI

Pazar günü yayınladığı 9. videoyla yine birçok ismi hedefe koyan suç örgütü lideri Sedat Peker, Habertürk programcısı Veyis Ateş’le ilgili de bir çok iddiada bulunmuştu.

Veyis Ateş, Peker’in iddialarına henüz bir yanıt vermezken, hafta içi her gün Habertürk Tv’de 17.00’de ekranlara gelen Akşam Haberleri’ni sunan Veyis Ateş’in ekranlara çıkıp çıkmayacağı merak konusuydu.

Bu sorunun yanıtı netlik kazandı.

Buna göre, Habertürk yönetimi, Sedat Peker’in hakkında birçok ‘vahim’ iddiayı ortaya attığı Veyis Ateş’i ekrandan alarak izne gönderdi.

Ateş’in yerine bugün yayınlanacak olan Akşam Haberleri’ni Ceren Bektaş Atuk’un sunmasına karar verildi.

Sedat Peker, videosunda bahsettiği Sezgin Baran Korkmaz’a ait otelde kalan isimleri açıklarken Veyis Ateş’in de adını vermişti.

Peker, otelde Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toplu, Koruma Daire Başkanı Ekrem Güler, Veyis Ateş ve Muğla Emniyet Müdürü’nün kaldığını iddia etti. Peker, ek olarak Rasim Ozan Kütahyalı’nın ve Resul Hor’un da ismini verdi.

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Habertürk’teki canlı yayınındaki tavrından dolayı Veyis Ateş’i hedefe koymuştu. Peker, söz konusu videosunda Ateş’in gazeteci İsmail Saymaz’ı frenlemeye çalıştığını iddia etmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu