Sinema

Hadi İnşallah gün vizyon için sayıyor

Sezonun en çok merak edilen komedisi için geri sayım başladı! Başrollerini Murat Boz ve Büşra Pekin’in oynadığı, Hadi İnşallah 28 Kasım’da izleyiciyle buluşuyor !

İzmir’e ailesinin yanına yerleşen PuCCa’nın, ailesinin yardımıyla yerel bir tv kanalına iş görüşmesine gittiği sırada, ‘Pekmez’i görmesi ve onunla birlikte olmak uğruna yaşadığı komik, hareketli ve eğlenceli macerayı konu alan ‘Hadi İnşallah’ yılın en iddialı projelerinden biri.

‘Hadi İnşallah’ın senaryosunu Murat-Emrah Kaman kardeşler yazdı, yapımcılığını ise 25 Film gerçekleştirdi. Yönetmenliğini, ‘Hokkabaz’, ‘A.R.O.G’ gibi imza attığı başarılı işlerle adından sıkça bahsettiren Ali Taner Baltacı’nın yaptığı filmde Boz ve Pekin ikilisine Şinasi Yurtsever, Cezmi Baskın, Müjde Uzman, Hülya Gülşen, İdil Dizdar ve Aydan Taş’ın da içinde olduğu başarılı bir kadro eşlik ediyor. Film, PuCCa Günlük Serisi’nden beyazperdeye uyarlandı.

HADİ İNŞALLAH’IN MERAKLA BEKLENEN AFİŞİ İZLEYİCİ İLE PAYLAŞILDI!

Filmin merakla beklenen afişi ise sinemaseverler ile geçtiğimiz gün paylaşıldı. “Hadi İnşallah” 28 Kasım’da beyazperdede olacak!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu