MagazinTelevizyon

Hadise açıkladı… Hadise O Ses Türkiye jurisinde var mı yok mu?

O Ses Türkiye’de juri değişikliği konusuna Hadise son noktayı koydu. Daha önce O Ses Türkiye jurisinde Murat Boz dışında tüm isimlerin değişeceği yolundaki haberler hakkında önemli ipuçları veren Hadise neler söyledi? Hadise bu sezon O Ses Türkiye jurisinde yer alacak mı? Hadise var mısın, yok musun?

O Ses Türkiye yarışmasının demirbaş jurilerinden ve geçtiğimiz sezonun şampiyon takım kaptanı şarkıcı Hadise Açıkgöz net konuştu. Kardeşi Hülya Açıkgöz’ün sahibi olduğu Bodrum Yalıkavak Tilkicik Koyu’ndaki LaPlaj’da sevenleriyle bir araya gelen Hadise O Ses Türkiye’de Sibel Can-Yıldız Tilbe dışında jüri değişikliği olmayacağını ima etti.

Sözcü’nün haberine göre; konser öncesinde basın mensuplarıyla kısa bir görüşme yapan ünlü şarkıcı “Çok heyecanlıyız. Geçen yıl da Sibel Can geldiğinde çok heyecanlanmıştık. Şu an tabii ki bizi ne bekliyor bilmiyoruz çünkü daha önce hiç Yıldız Tilbe ile jüri koltuğunda oturmadım ama onu çok seviyorum ve onun ne kadar iyi kalpli bir insan olduğunu biliyorum. Bu da bana yeterli. En sevdiğim şarkısı ‘Delikanlım’ı inşallah birlikte bu sene ‘O Ses Türkiye’de okuruz. Bu sene yine çok enteresan olacak. Yıldız deli, Gökhan deli, ben deli, Murat deli” diyerek konuya açıklık getirmiş oldu. Anlaşılan o ki; Sibel Can – Yıldız Tilbe oyuncu değişikliğinin ardından diğer tüm üyeler tam kadro ekran karşısında olacaklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu