Magazin

Hadise Beyaz’a neden küstü?

Hadise ünlü şovmen Beyaz’a 2 senedir küs! 

Ünlü şarkıcı Hadise’nin 2 senedir Beyaz Show’a çıkmamasının sebebi ortaya çıktı. Ucanfil.com’un haberine göre, güzel popçu Hadise, ünlü şovmen Beyaz’a küstü!

Herşey Şubat 2013’de Hande Yener, Esra Erol ve Funda Kılıç’ın konuğu olduğu Beyaz Show’da başladı. Ünlü şovmen gurbetçi şarkıcı Funda Kılıç’ı programına davet etmiş ve onu çok başarılı bulduğunu açıklamıştı. Ünlü şovmenin bu sohbetinde yer alan bir bölüm iddialara göre Hadise’yi çok üzmüş ve güzel popçu Beyazıt Öztürk’ün programına bir daha katılmama kararı almış.

 Güzel ve başarılı popçu Hadise’nin Beyaz’a kırılmasına sebep olduğu iddia edilen sözler ise şunlardı; ”İnşallah dünyaya açılırsınız çünkü Avrupa’dan gelen arkadaşların sadece Türkiye’de para kazanıyor diye burada kalması yanlış. Avrupa’daysan zaten dünyadasın, bari açıl! Burada kapanacağına orada açıl, dünyaya açıl! ”

Programı izleyen Hadise, bu sözler sonrasında Beyaz’a kırılmış ve programlarına çıkmama kararı almış. Güzel popçu en son 3 sene önce Beyaz Show’a katılmıştı. 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu