Sosyal MedyaTelevizyon

Hadise Ermeni propagandası iddialarına sert cevap verdi

Ünlü pop şarkıcısı Hadise, son günlerde gündemden düşmüyor. En son sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile bir olay haline gelen Hadise hakkındaki eleştiriler için günlerde kendisi hakkında yapılan eleştirilere olay bir açıklama ile cevap verdi. Hadise Ermeni propagandası yaptığı yolundaki iddialarına sert cevap verdi

TV8’de yayınlanan ‘O Ses Çocuklar’ programında giydiği kırmızı, mavi ve turuncu yatay şeritten oluşan elbisesinin Ermenistan bayrağına benzetilmesi sonucunda sosyal medyada yaylım ateşine tutulan ve büyük eleştirilere maruz kalan Hadise, Azerbaycan medyasında ve soyla mercilerde de büyük tepki ile karşılanmıştı. Ünlü popçu Hadise, konu üzerine kendisinden günlerdir beklenen o açıklamayı nihayet yaptı.

hadise

Güzel şarkıcı Hadise; yine eleştirildiği merci kanalıyla hayranlarına cevap verdi. Sosyal medya üzerinden hakkındaki iddialara Aşık Veysel’in “Aldanma cahilin kuru lafına, kültürsüz insanın külü yalandır. Hükmetse dünyanın her tarafına, arzusu, hedefi, yolu yalandır” sözüyle bir girizgah yapan Hadise şunları yazdı:

“Hakkımda yazılan çoğu şeye kulak bile asmıyorum genelde ama Türklüğüme, kültürüme, benliğime asılsız yorum yapan yüreği küçük insanlara gelsin bu sözler. Cahille cahil olmaktansa susmak lazım… Uğraşacak işiniz mi yok? Giydiğim kıyafeti ucu bucağı olmayan, insanlık dışı, hastalıklı hayal gücünüzle yorumlayamazsınız! Sosyal medya karalama meydanı değil. Herkese barış ve huzur dolu bir hayat ve dünya diliyorum. Sevgiler.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu