Magazin

Hadise Hakan Sabancı’ya olan aşkını sonunda ilan etti

Hadise sonunda aşkını itiraf ve ilan etti. Daha önce adı Hakan Sabancı ile aşk yaşıyor dedidkodularına karışan ve şiddetle bunu reddeden ünlü şarkıcı Hadise, Hakan Sabancı’nın 26. yaş gününde şarkılarla Sabancı’ya aşkını ilan etti.

Sonunda beklenen itiraf geldi. Sosyetik playboy Hakan Sabancı’nın 26. doğum gününde Hadise DJ kabinine geçip Tarkan’ın şarkıları ile aşkını ilan etti. Hakan Sabancı için “Ölürüm Sana” şarkısını çalan Hadise’nin şarkıya coşkuyla eşlik etmesi dikkat çekti.

Takvim’de yer alan habere göre Aralık 2016’da Sabancı’yla Karaköy’deki bir gece kulübünde eğlenen ünlü şarkıcının kendisini VIP minibüsüyle evine bırakan genç iş adamıyla 1 aydır aşk yaşadığı iddia edilmiş, bu iddialar Hadise tarafından yalanlanmıştı.

Doğum gününe ünlü akını

Hakan Sabancı’nın doğum gününe aralarında Hacı Sabancı’nın sevgilisi Özge Ulusoy, Irmak Atuk ve Önder Bekensir’in de bulunduğu birçok ünlü katılırken Hadise’nin coşkulu halleri dikkatlerden kaçmadı. 32 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise, Hakan Sabancı’nın doğum gününde DJ kabinine geçerek sevgilisi için “Ölürüm Sana”, “Senden Daha Güzel”, “Nerdesin Aşkım” şarkılarını çaldı ve parçalara Hakan Sabancı’nın gözlerine bakarak eşlik etti.

Başa dön tuşu