Magazin

Hadise ile Hakan Sabancı aşk mı yaşıyor?

Hadise ile ilgili ortaya atılan bir iddia bugün magazin gündemine bomba gibi düştü. Sabah gazetesinde yer alan habere göre ünlü şarkıcı Hadise ile genç iş adamı Hakan Sabancı Miami’de birlikte tatil yaptılar. Magazin basınında son günlerde isimleri sık sık anılan Hadise ve Hakan Sabancı’nın yaklaşık bir aydır birlikte oldukları iddia ediliyor.

Daha önce sosyetenin yakından tanıdığı Aslışah Alkoçlar’la 1 yıllık bir ilişki yaşayan ve bir ay önce ayrılan Hakan Sabancı’nın ünlü şarkıcı ile aşk yaşadığı belirtiliyor.

Önceki akşam Karaköy’de bir mekanda ünlü popçu Hadise ile eğlenen Hakan Sabancı’nın samimi oldukları ancak mekandan ayrı ayrı çıktıkları belirtiliyor.

Hadise aşk dedikoduları hakkında nasıl bir açıklama yaptı?

Hadise konuyla ilgili olarak “Arkadaş grubumuz ile yemek yedik. Aralarında Hakan Sabancı da vardı. Benim arabam olmadığı için taksi ile gitmemi istemediler, Sabancı’nın aracı beni evime bıraktı.”

Sabah gazetesinin bugün ortaya attığı iddianın yer aldığı haberde Hadise ile Hakan Sabancı’nın bir aydır aşk yaşıyor ve ikili sık sık Sabancı’nın yalısında buluştuğu belirtiliyor. Hadise ve Sabancı’nın geçtiğimiz haftalarda Miami’de kısa süreliğine tatil yaptıkları, çiftin bu kaçamağını Instagram hesaplarından aynı yerden paylaştıkları ayrı ayrı fotoğraflar ele verdiği belirtiliyor.

İşte o paylaşımlar: 

blank

blank

Başa dön tuşu