Magazin

Hadise kaybederken bile servet kazanıyor

Ünlü popçu  Hadise var olan popülaritesini O Ses Türkiye adlı yarışmayla daha da katladı. O Ses Türkiye’nin finalinde yarışmacısı yine kaybeden ve yarışmada hiç şampiyonluk yaşayamayan Hadise, kariyerinde en çok kazanan ünlülerden biri olmaya devam ediyor. Hadise’nin oynadığı bir teknoloji markasının reklamından kazandığı ücret ücret dudak uçuklattı.

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren Hadise, TV sayesinde hem şöhretini hem de kazancını artırmasını iyi biliyor. Yaşam tarzı, müziği ve sahne performansıyla sadece organizatörlerin değil, ünlü markaların da gözdesi olan başarılı şarkıcı, hemen her sezon bir reklam filminde rol alıyor.

 

SON REKLAMDAN KAZANDIĞI PARA NE KADAR?

Ünlü şarkıcI, son günlerde bir telekominikasyon firmasının reklamıyla ekranlarda boy gösteriyor. Daha önce de birçok reklam filminde oynayanve bu sayede servetine servet katan ünlü popçunun yeni reklam filminden 1.5 milyon lira aldığı haber veriliyor.

DEĞİŞMEYEN TEK JÜRİ ÜYESİ

O Ses Türkiye’nin 5 sezondur değişmeyen tek jüri üyesi olan Hadise, istikrarlı duruşuyla rakiplerine fark atıyor. Hadise, sadece reklamcıların değil, dizi ve film yapımcılarının da gözdesi. Geçtiğimiz sezon art arda astronomik teklifler alan Hadise, en büyük hayalinin bir sinema filminde rol almak olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu