MagazinMedyaRöportaj

Hadise kendini avutuyor: ‘Kilolu değil kıvrımlıyım!’

Hadise, Elele dergisinin kapağına taşındı. Elele Dergisi’ne yaptığı röportajda Hadise kilolu  olduğunu söyleyenlere cevaben “Kendimle barışığım. Bizim ülkede basenli olmak, kilolu diye nitelendiriliyor. Halbuki dünyada kıvrımlı olmak çok güzel diye konuşuluyor” açıklamasını yaptı.

Saçlarını koyulaştıran Hadise, Elle dergisinin kapak güzeli oldu. Derginin yeni sayısı için birbirinden iddialı pozlar veren ünlü şarkıcı, özel hayatı hakkında samimi açıklamalar yaptı. Adı birçok kişiyle anılan Hadise hayatında bir kez aşık olduğunu itiraf etti: “Şu an kimseye aşık değilim. Zaten hayatımda bir kere aşkı yaşadım, o da ilk aşkımdı. Çok uzun zaman oldu diyebilirim” dedi.

31 yaşındaki şarkıcı, anne olmaya hazır hissettiğini de söyledi: “Hayatımda, ‘Evet bu adamla yuva kurabilirim’ diyebileceğim biri olsa kesinlikle çocuk sahibi olmak isterim.” Benimle üç, dört, belki de beş çocuk yapmaktan bile korkmayacak bir adamla çocuk(lar) yapmak isterim.”

İşte Hadise’nin Elele röportajının satırbaşları:

– Benim için ideal erkek, beni anlayabilmeli, beni kendinden daha çok sevebilmeli ve buna cüret etmeye korkmamalı…

“Türkiye’de potansiyelimin tamamını kullanmıyorum. Çünkü bazen çok anlamadığım yorumlar yapılıyor. Bir klip için çok emek harcıyorsunuz, deli gibi koreografi yapıyorsunuz. Sonra ‘Hadise’nin klibinde iç çamaşırı göründü’ diye haberler çıkıyor. Böyle bir kafa, bakış açısı bence çok yanlış.”

(Kilolarını eleştirenlere) “Ben tam bir savaşçı ruhuna sahibim. Birileri ‘Şöyle olmalısın’ dedi diye, istemediğim birine dönüşemem. Kendim nasıl mutluysam öyle yaşarım. Dünyada artık ‘curvy’, yani kıvrımlı olmak çok güzel diye konuşuluyor. Nedense bizim ülkemizde basenli olmak, kilolu diye nitelendiriliyor. Kendimle çok barışığım. ”

Aşık olunca duyguları çok derin, çok sert, aşırı heyecanlı yaşıyorum ve bu dengemi bozuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu