Magazin

Hadise’den çok tepki alan el hareketi yaptığı fotoğrafına açıklama

Ünlü popçu Hadise, sosyal medya hesabında “Şapkam ❤ Ben…Beğenmeyenler fotoğrafa zoom yapsın onlara güzel bir hediyem var” notu ile paylaştığı fotoğrafta yaptığı el hareketi tepkilere neden olmuştu. Ünlü popçu, el hareketi yaptığı fotoğrafın ardından hakkında yapılan yorumlarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

HADİSE “BİRAZ RAHAT MI OLSAK ACABA?”

Hadise, konuyla ilgili açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Dün paylaştığım fotoğrafı ‘skandal’ olarak adlandıran herkese birkaç sözüm var. Bana bel altı yorum yapanlara, ağza alınmayacak laflar söyleyenlere neden susuyorsunuz? Benim sanatçı olmam insan olduğum gerçeğini değiştirmiyor. Diğer insanlar bana ya da başkasına küfürlü mesajlar yazarken onlara ‘Bu şekilde bir yorum yazmanız skandal.’ dediğinizi hiç duymadım.

Biraz rahat mı olsak acaba? İnsanlar sosyal medyayı bu kadar ciddiye almasa? Eğlenmek için yapılanları bu kadar sorgulamasa? Ve sadece kötü yorumları değil gelen binlerce eğlenceli yorumu da görüp haber yapsa? Ben eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seviyorum. 2019’da daha çok güleceğiz”

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu