Magazin

Hadise’den Dodan Özer’le ilgili beklenen açıklama geldi

Ünlü popçu Hadise, O Ses Türkiye birincilerinden Dodan Özer’le aşk yaşadığı iddiasına nihayet beklenen açıklamayı yaptı. İkili, aşk yaşıyorlar iddiasıyla gündeme gelmişti. Hadise, O Ses Türkiye birincisi Dodan Özer’le aşk yaşadığı iddiası için çok açık ve net konuştu.

HADİSE: “DODAN’A DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Özellikle sosyal medyada dolaşan Hadise’nin büyük bir sevgiyle baktığı gencin ‘O Ses Türkiye’nin geçen yılki birincisi Dodan Özer olduğunun ortaya çıkması ikili arasında “yeni bir aşk mı?” sorusunun sorulmasına neden olmuştu.

Dodan Özer ile ilişki haberine sosyla medya hesapları üzerinden açıklama yapan Hadise sert konuştu. İşte, Hadise’nin o açıklaması:

HADİSE’DEN DODAN ÖZER AÇIKLAMASI

“Geçen sezon O Ses’de şampiyon olduğum Dodan ile çekimleri ziyareti sırasında çekilen bir fotoğrafımızı paylaşmamın bu noktaya gelişini şaşkınlıkla izliyorum. Prensip olarak yazılan çizilenlere cevap vermeye enerji sarfetmek yerine işime konsantre olmayı tercih ediyorum ama bu kez birkaç kendini bilmez işi çığırından çıkarttı. Herkesin bir özel hayatı, ailesi var. Dodan ile güzel bir dostluğumuz var ve müzikal anlamda da tıpkı O Ses döneminde olduğu gibi ona destek olmaya devam edeceğim.”

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu