Magazin

Hadise’ye patent şoku… Ret kararıyla hayal kırıklığı yaşadı

Ünlü popçu Hadise, Türk Patent ve Marka Kurumu’na yaptığı “Tanınmış Marka” başvurusu reddedilince büyük hayal kırıklığı yaşadı.  Hadise’nin karara itiraz edip “Benim ismim tanınıyor” serzenişinde bulunduğu haber veriliyor.

KURULDAN HADİSE’YE RET KARARI ÇIKTI

Milliyet’in haberine göre Hadise, dünyaca ünlü markalarla anılmak adına, geçtiğimiz yıl Türk Patent ve Marka Kurumu’na Tanınmış Marka başvurusu yaptı.

Daha önce ‘By Hadise’ ve ‘Hadise’ markalarının isim tescilini, ayakkabıcılık sektörü, tekstil ve medya dahil birçok alanda yaptıran şarkıcıya, kuruldan ret kararı çıktı.

Marka vekili aracılığıyla itirazda bulunan Hadise’nin, yakın çevresine, “Benim ismim tanınmış bir marka. Bunun tescil edilmemesini anlamıyorum” sözleriyle, serzenişte bulunduğu öğrenildi.

Şarkıcı, Türkiye ve Belçika’da yapmış olduğu çalışmaları kurula göndererek, yeni kararın olumlu yönde çıkmasını bekliyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu