Astroloji

Haftalık (05-11 Ekim) burç yorumları… Ünlü astrolog Filiz Özkol yazdı

HAFTANIN YORUMU
Orijinal fikirlere açık bir tavır içinde olacağız. Yaratıcılığımızın engellemesini istemiyor içimizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyoruz. Hareketli ve neşeli bir hafta bizi bekliyor. Duygusal sezgilerimizde artış var.: Entelektüel olaylara esnek bakarak bir çoğumuz bu tür faaliyetlerin içinde olacağız. Çevremizde hoş ve çekici kişiler ilgimizi çekecek. Yeni tanışacağımız insanlara karşı olumlu yaklaşacağız. Çevre ilişkilerimiz güçleniyor. İş potansiyelimizin yükselmesi ile birlikte kabımıza sığamayacağız.. Güçlü kişilerden alacağımız destek, yaşadığımız iletişim sorunlarımızı çözüyor. Dikkat çekici bir günümüzdeyiz.. Etkili konuşmalarımız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceğiz. Alış veriş duygularımızdaki artış nedeniyle, gereksiz şeyler satın alabiliriz. Dikkatli olmalı ve harcamalarımızı denetlemeliyiz.. Sosyal hayatımızın daha hareketli olduğu bu hafta , eve kapanmak istemeyeceğiz. Ayni anda, birkaç işle birden ilgilenebiliriz.

KOÇ
İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir hafta. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız.. Bazı paslaşmalar sonucunda haftanın son günlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. İş konusunda beklediğiniz desteği yakın bir dostunuzdan alarak gerekli atılımı yapabilirsiniz. Bu konuda sizin konuya karşı isteğiniz çok önemli. Enerjimizi ortaya çıkaracak işler yapmak isterken, egolarımızda güçlenecek. Karşı görüşteki insanlarla tartışmacı bir kimlik içinde tepkili olacaksınız. Bu hafta verilen sözlerin yerine getirilmemesi konusunda oldukça titiz davranacaksınız. Yollardan beklediğiniz ve kariyerinizi etkileyecek haberlerin gündem kazanması sonucunda ideallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tanışacağınız kişilerin karizmanızla etkilemek için özel bir çaba sarf etmenize de, gerek kalmayacaktır. İş konusunda yardım alacağınız kişilerin, sizden çok farklı olması sizde hayranlık uyandıracaktır. Evli olanlar ev içinde maddi konular nedeniyle doğabilecek anlaşmazlığa karşı dikkatli olmamalılar. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………….
BOĞA:
Egolarınızın yüksek olduğu bu hafta çevrendeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuda hakim olacak. Karşınıza çıkacak şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Kendinizi garantiye almaktan başka çareniz yok. Bu hafta ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Konuşacağınız ve paylaşımlarınızı aktaracağınız kişilerin önemli destek verici davranışları sizi memnun edecektir. Bu hafta aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle başbaşa kalmak yerine, sosyal aktivitelere beraberce katılmaya teklif etmelisiniz. Sorunlarınızı tartışmaktan kurtulur ve bu dönemi rahatlıkla atlatırsınız. Hafta ortasında dış etkenler yüzünden İlişkinizin sizi yıprattığını düşünüyorsunuz. Hafta sonuna doğru, aile içi ziyaretlerinizde uzun süredir görüşemediğiniz yakın akraba ve kardeşlerle eğlenceli saatler geçireceksiniz. Dış dünyadan koparak kendinizi toparlayacaksınız.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
İKİZLER:
Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden başarılı bir hafta geçireceksiniz. Yardım etme duygunuz artarken, zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Hafta içinde dengelerinizi kontrol etmelisiniz.. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir hafta. Dostlarınızın imkanlarınızdan faydalanması partnerinizi rahatsız edecektir. Bu hafta aşk yaşantınız ön plana çıkacaktır. Partnerinizle olan ilişkilerinizde duygusallıktan çok mantığınızı ön plana çıkarmanız nedeniyle aranızda saygın bir mesafe olacak. Bu sizin kendiniz daha ciddi kontrol etmenizi sağlayacak. İletişim konusunda güçlü bir yeteneğiniz var, karşınızdaki kişiyi kolaylıkla etkiniz altına alıyorsunuz. Karşılıklı etkileşim sonucunda yeni bir ilşkinin temelini atabilirsiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız.. Aile içinde yaptığınız harcamalar, huzursuzluk konusu olabilir. Eşinizle uyum içinde olmaya dikkat etmelisiniz. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………
YENGEÇ:
Bu hafta çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda haklısınız. Çünkü, bu dönemde hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacak, finans konularında yeni fikirler ve beklediğiniz haberlere kavuşacaksınız. İsteklerinize daha çabuk ulaşma çabası içinde, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlamaya çalışacaksınız. Fakat, bu arada gücünüzü fazla abartarak, kendi kendinizi yanlış yönlendirmeyin. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Birçok sosyal çalışmada yönetici kişiliğiniz ön planda olacak.. Partnerinizle gücünüzü birleştireceksiniz. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estirecek, aileniz için her türlü fedakarlığa hazır olacaksınız. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Çevrenizden alacağınız takdirler siz şımartabilir. Kardeşleriniz veya dargın olduğunuz kişilerle aranızdaki sorunları aşacak, küskünlüklerinizi atarken, nostaljik olaylara daha fazla zaman ayıracaksınız. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
ASLAN:
Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız, pratik yaşama geçiremediğiniz hedefleri doğrultusunda uygulamaya geçebilirler. Sosyal hayatınızda daha çok para harcamanıza neden olacak konulardan uzak kalmalısınız.. Öncelikle bütçenizi denetlemek zorundasınız. Gireceğiniz ortamlarda karşılaşacağınız fırsatlar ufkunuzun genişlemesine neden olmasına rağmen, sizi müsrifliğe yöneltebilir. İşinizin gelişimi sürecinde yaşanan değişimler sizi düşündürüyorsa da, yapacağınız planlı değişimlerle gerekli önlemleri alacak ve başarılı olacaksınız. Aşk hayatınızda hassasiyetin hakim olduğu bir hafta içindesiniz. Partnerinle, başkalarına ait konuları tartışırken, kırılganlık konusu gündeme gelebilir.. Sosyal yaşama fazla değer verdiğiniz bir hafta. Amacınız dikkat çekmekse, ortalıklarda görünmeniz sizin için yeterli olacaktır. Gireceğiniz ortamlarda romantik bir buluşma sürprizlerine hazır olun. Duygu inişleri çıkışları sizi riskli durumlarla karşı karşıya getirebilir. Bu tür durumları kendi iç terazinizde değerlendirebilecek bir yapınız var. Fakat bazı özel duygusal konularınız gerçekten sizi sarsıyor. Duygusal tatmin sağlamak için, Hafta sonunu beklemeniz gerekecek.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

BAŞAK:
Düşündüğünüz konuları gerçekleştirme çabası içinde eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak ve yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Meslek ve kariyerinizle ilgili idealleriniz ve istekleriniz ön plana çıkarıyor. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor. Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Bazı dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Meydana gelen gelişmeleri de çok fazla gözünüzde büyütmeyin. Geriye bakarak düşündüğünüzde, buna benzer çok olay yaşadığınızı göreceksiniz. Bu hafta, arkadaşlık ve grup aktiviteleri romantik ilişiklerden çok daha önemli olacak. Özgürlük duygusu içinde hareket edeceğiniz için, çevrenizde ilgi odağı haline geleceksiniz. Marjinal düşüncede olan kişilerden hoşlanmanıza rağmen, geleneksel yapınızdan da ödün vermek istemiyorsunuz. Partnerinize karşı abartılı duygular içinde bulunabilir, onu şaşırtacak sürprizler yapabilirsiniz. Kişiliğinizi ön plana çıkartacak hareketleriniz ona garip gelebilir. Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz bir hafta. Bazılarınız işin tadını kaçırabilir ve aile büyüklerinin kurallarına ters düşebilirler.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
TERAZİ:
Ortaklarınız ve partnerinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkarken, beklentilerinizde yavaşlamalar ve gecikmeler olabilir. Bunlara kafanızı fazla takmayarak, daha önce üzerinde yoğunlaştığınız ve karar verdiğiniz konuları bir an önce bitirmeye çalışın. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Bazı dostlarınızın size iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve tepkisel değer kavramları sizin için önemli ve bu nedenle iş çevrenizde kararsız ortalıkta dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Buna karşın aleyhinizde yapılabilecek spekülatif söylentilere karşı hazırlıklı olun. Manevi duygularınızın yoğun olduğu bir hafta. Partnerinizin düşünceleri size uymadığı ve ayni şeyleri paylaşmadığınız anlarda farkında olmadan hırslanıyor, mimiklerinizle onu hırpalayıcı tavırlar içine giriyorsunuz. Bu şekilde davranmamaya çalışın. Temkinli davranmak daha sonra büyüyebilecek istenmeyen tepkileri önler. Bu hafta, günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
AKREP:
Bu hafta ilişkilerinizde cesur davranmak zorundasınız. Mesleki yaşamınızda birlikte olduğunuz kişileri, ısrarcılığınızla şekillendirmeye çalışmayın. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Bu nedenle, dingin olabileceğiniz şartları yaratarak, sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Yine gizli ilişkiler için uygun bir dönem değil ve sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun. Çünkü siz, yüksek enerjinizi ilişkilerinize yansıtan bir kişisiniz. . Yakın çevreniz gittikçe artarken, yeni dostlarınızı evinizde ağırlayacak ve onlarla gecenin geç saatlerine kadar sohbet etmek hoşunuza gidecek. Hafta sonunda romantizm dolu saatler siz bekliyor.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
YAY:
Sakinlik arayanlar için, bu dönem mükemmel bir hafta olacak. İç dinginliğinizi sağlama açısından bir fırsat olan bu günlerde, mistik konularla da ilgilenebilirsiniz. “Sessiz ve derin” olarak tanımlanabilecek tarzda olayları geriden takip ederek, hiçbir konuda acele etmemelisiniz. Bu hafta askıya alacağınız çalışmalar canınızı sıkmamalı, kaçırdığınız fırsatları düşünerek işlerinizi yeniden planlarken, başka işler için zaman kazanmalısınız. Mesleğinizle ilgili size yardımcı olabilecek ve yeni kapıları açabilecek yeni güçlü kişilerle tanışacaksınız. Her ne kadar siz ihtiyacınız olan destekleri kendiniz yaratsanız da bu tür gelişmeler motivasyonunuzu arttırıyor. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir hafta içindesiniz. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza oldukça cazip kişiler çıkacaktır. Bazılarından etkileneceksiniz. Eğer kalbiniz boş ve kendinizi bir aşka hazır hissediyorsanız, problem olmayacaktır. Fakat aksi takdirde başınız derde girebilir.. Bu macera duygusunun istenemeyen sonuçlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşantınıza girecek kişilerin ailesinin sevgi ve sempatisini kazanacaksınız. Yaşam direnciniz hemen artıyor. Bu arada borçlanma konusuna dikkat etmelisiniz. Alış veriş yapmayı sevebilirsiniz fakat kontrolü elden bırakmayın. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
OĞLAK:
Bu hafta aile ve ev sorunları gündem kazanacak. Kariyerinize destek verecek kişiler aile bireyleriniz olacaktır. Onların size vereceği enerji çok önemli. Eğer bir aile şirketiniz varsa, başarılı çalışmalar içinde olacak ve yatırımlarınızı genişletmek isteyeceksiniz. İstekleriniz konusunda sabırlı ve öz verili davranacaksınız. Bulunduğunuz pozisyonun gerektirdiği işleri fazlasıyla yerine getiriyor daha da ileri götürmek için kendinizden de verdiğiniz zamanlar oluyor, sadece kendinizin bildiği fedakarlıklar yapıyorsunuz. Her ne kadar yaptıklarınız taltif edilmiyor gibi görünse de, işbirliği içinde olduğunuz kişilere düşüncelerinizle gizliden gizliye yön veriyorsunuz. Sosyal adalet duygularınızın atağa kalkmasıyla, grup toplantılarınızda haksızlıklara karşı davranışlar içinde olacaksınız. Sizden yaşlı bayan arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir veya paylaşım içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilir, ilişkilerinizi yargılayabilirsiniz. Bu hafta her zamankinden daha fazla sevgiye ihtiyaç duyacaksınız. Ailenin hayatınızdaki yeri önemli olmasına rağmen; sosyal aktiviteler ve çevresel faktörler daha ön plana çıkacak. Bugünlerde arkadaş toplantılarına daha fazla zaman ayıracak ve eğlenceli ortamlar içinde bulunacaksınız. Bu tür aktivitelerinizde partnerinizin fikirlerine kulak verin.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
KOVA:
Bu hafta koşulları istediğiniz gibi şekillendirmeye devam etmelisiniz. Şans ve yükseliş sizden yana.. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Hafta içinde sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz. İnsanlara yardım etme duygunuz harekete geçerek, toplumda misyonu olan kuruluşlarda görev yapacaksınız. Liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Yaptığınız işlerin size huzur ve güven vereceği günlerdesiniz. Kararsız olduğunuz konuda cesurca başlangıçlar yapabilir, kendinize yakın bulduğunu kişinin yardımlarını da açıkça isteyebilirsiniz. Sevgilinizi şimdiye kadar ihmal etmiş olabilirsiniz. Bu hafta sevdiğiniz kişiyi yalnız bırakmayarak, her konuda ona eşlik etmelisiniz. Hafta içinde, bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz özgürlüğünüzü seviyor ve duygusal konularda yalnız kaldığınız zaman daha istikrarlı kararlar veriyorsunuz.. Yaşadığınız günlük olaylar, sezgilerinizin daha da derinleşmesine neden olacak ve geriye dönük olayları daha iyi algılayacaksınız. Bu dönemde; ilişkilerinizi sorgulayarak bazı kararlar alabilirsiniz. Partnerinizin iş durumları nedeniyle yer değiştirebilirsiniz, …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
BALIK:
Maddi yargılarınız güçleniyor. Artık para biriktirmek isteyeceksiniz ve maddiyata gereken önemi vereceksiniz. Özgün fikirli kişileri sevmenize rağmen, bu hafta, alışkanlıklarına bağlı ve kuralcı tipleri tercih edeceksiniz. Hayal kurma yeteneğinizi güçlü olmasıyla beraber, sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız, onarında sizinle ilgili olumlu şeyler düşünmenize neden olacak. Çevrenizde sizi sevecekler ve sayacaklar.. Siz bu dönem içinde ; duygularına belli bir disiplin getireceksiniz. Partneriniz bu durumdan hoşnut olmayacaktır. Çevrenizin kafasını oldukça karıştıracaksınız. Sakinlik arayanlar için, hafta sonu mükemmel geçecek. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz. Bu hafta tutkular öne çıkacak, yeni fikirlerinizi yaşam geçirmek için her türlü olanağa sahip olacaksınız. Ayrıca birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızda duygusal bir birliktelik doğabilir.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı