Astroloji

Haftalık (1-6 Nisan) burç yorumları

HAFTANIN YORUMU:
Duygusallığımız orijinal bir şekilde süsleyerek karşımızdaki kişilere sunabiliyoruz. Konuşmalarımızda abartılı davranabilir ve iletişim içinde olduğumuz kişilerin fikirleriyle çarpışmak isteyebiliriz. İktidar hırsımız ön plana çıkıyor. Sevdiklerimiz tarafından fevrilikle suçlanabiliriz. Kişisel zevklerimizde aşırılıklar ve abartılar söz konusu. Aşk yaşamımızda güçlenme ve sosyal aktivitelerimizde hareket var. Arkadaşlarımızla aramızda gelişen duygusal bağlarımız bizi olumsuz etkilemesine izin vermemeliyiz. Yüksek ve güçlü duyguların hakim olduğu bir hafta ve her şeyin en iyisini istiyoruz.

Koç
İçinize kapanmak yerine düşüncelerinizi çevrenizle paylaşmalısınız. Tasarladığınız planlarınızı, çevrenizden yardım alarak gerçekleştireceksiniz. Kısa yollardan alacağınız önemli gelişmeler, rotanızı belirlemeye yardımcı olacaktır. Enerjinizin bölünmesini istemiyorsanız, dengelerinizi bozmadan hareket etmelisiniz. Sosyal yönünüzü daha ön plana çıkararak olaylara yaklaşmaya çalışın. Karşı tarafı dinlemeyi öğrenirseniz, ondan çok şey öğreneceksiniz. Her şeyi önceden planlamanıza rağmen, yaşadığınız aksilikler sizin motivasyonunuzu bozuyor. Olaylara yaklaşımınız farklı. Dışa dönük gibi de olsanız, kendinizi anlatmayı sevmiyorsunuz. Jüpiter, sosyal ilişkilerinizin canlanması yönünde etkiler verecek ve kendinizi çok daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. Çevrenizle yardımlaşacak, üzerinizde onların pozitif etkisini göreceksiniz. Siz ilişkilerinizde güven aradığınız için, yakınlaşacağınız kişilerin üstün nitelikli ve fikirlerinize uygun bireyler olmalarına dikkat ediyorsunuz. Katıldığınız davetlerde karşı cinsin üstün yeteneklerinden etkileneceksiniz. Size cazip gelen ve tarzınıza uygun kişilerle ani başlayan aşklar yaşayabilirsiniz. Çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Duygusal takıntılarınız yüzünden ruhsal bunalıma düşmek istemiyorsanız, geçmişin sorunlarına takılıp yaşadıklarınızı gözünüzde büyütmemelisiniz
…………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Boğa
Dostlukların zedelenmesinden yana değilsiniz ve her zaman çevrenizi kaynaştırma özelliğine sahipsiniz. Yine size çok iş düşüyor. Sadece kendi duygularınızın onaylandığı bir dünyada yaşamanız, sizi olumsuz etkiliyor. Çevrenizi, isteseniz de şekillendirmeniz mümkün değil. Yaşam temponuzu artırmalısınız. Önünüz açık. Yeni tanışacağınız kişilerin davranışlarından kuşku duymak yerine onları anlamaya çalışmalısınız. Akıllı kişilerin değerli fikirleri sayesinde bir çok sınavı başarı ile vereceğiniz bugünde, özellikle rakiplerinize karşı savaş vermek zorunda kalabilirsiniz. Enerjinizi doğru alanlarda kullandığınız için, bir çok fırsat bir arada karşınız çıkacaktır. Duygusal ve dostluk ilişkilerinizde önemli bir hafta. Kuşkucu tavırlarınızla çevrenizi incelemek yerine savaşınızı doğru alanlara kaydırmalısınız. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak çalışmalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal konularda sezgilerinizin güçlü olduğu bir dönem yaşayacaksınız. Şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaşamın sıkı temposundan kaçmak için, hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Bir çok şeyi aynı anda düşünecek ve yaratıcılığınızı ön planda tutacaksınız. Yapmak istedikleriniz zincirleme bir şekilde kafanızda gelişiyor. Enerjinizi maddesel kişisel konulara istediğiniz gibi aktarabilecek ve girişimciliğinizi gösterebileceksiniz.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
İkizler
Mesleğinizde iddialı davranmak zorundasınız. Mars size çok şey kazandırabilir., Doğallığınız ve sempatik tavırlarınızla çevrenizi istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Fikirlerinize değer verilmesi, motivasyonunuzu çok daha olumlu kılarken, düşüncelerinizi cesurca sergilemenize neden oluyor. Her zaman müthiş bir dengeye sahipsiniz. Olayları abartmadan çözerken, bugün kafanız karışabilir. Bu dönem farklı konular gündemde. Yaşantınızın her karesinde, farklı bir şeyler olmalı. Girişimci yapınız ön plana çıkarken, yaratıcılığınız da daha çok artıyor. Geçici heveslerden uzak kalmalısınız. Dostlarınızın iş yaşantınıza yapacağı katkıları önemsemelisiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesini de izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün. Karşılaştığınız ters durumlardan etkilenmemek için, aklınız doğru bir şekilde kullanmak, beklediğiniz başarıyı getirecektir. Aşk yaşantınızda olan aksilikleri gözünüzde büyütebilir, yeni başlayan bir ilişkinin olamayacağını görerek, bitirmek isteyebilirsiniz.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Yengeç
Çalışma hayatınız da temponuz sürekli değişiyor. Aynı anda iki işi bir arada yapmanız size zor gelmese de dikkatinizin dağılmasına sebep oluyor. Odaklaştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Olumlu ve olumsuz duyguları bir arada yaşamak zorunda kalmanız, dengelerinizi bozuyor. Biraz daha rahat olmalısınız. Gündeminizdeki olaylar sizin istediğiniz gibi gelişmeyecek. Çünkü sizin fikirleriniz başkalarının düşüncelerine çok ters geliyor. Duygularınız sizi sürekli geçmişe götürüyor. Çevrenize belli etmeseniz de içsel acılarınızı yok edemiyorsunuz. Sizi anlamak, çoğu kez çok zor. Duygu çatışması yaşadığınız her şey sizin ölçülerinizin dışında gelişiyor.Duygularınızı gözden geçirebilirsiniz.. Aşk ile arkadaşlıkları birbirine karıştırmamaya gayret edin. Bir arkadaşınıza bu dönemde aşık olma olasılığınız çok yüksek. Yaşınızdan büyük olan bir kişi size aşık olabilir. Özellikle doğru iş konumunuzda aktiviteler beraberinde duygusal konuları da, getirecek. Diğer bir olasılık ise, hiç umulmadık bir şekilde bir arkadaşınıza tutkuyla bağlanabilirsiniz. Karşılıklı komşuluk ilişkilerinizde empati yeteneğiniz gelişecek ve davranışları kavrama önseziniz artacak. Arkadaşlıkların ve dostlukların önem kazanması ve asil duygular için olmanız sizi olumlu pozisyonlara getirecek.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Aslan
Uzun süredir kafanızı kurcalayan meselelerin çözüme ulaşmasını sağlayacak ve bu konularda dengeleri kurmayı başaracaksınız. Artık daha huzurlu bir şekilde, olaylara olumlu baktığınızı göreceksiniz. Hafta içinde karşılaşacağınız sorunları daha kolay atlatacaksınız. İyi niyetli yaklaşımlarınız sizi öne çıkartırken, yardımsever duygularınız atakta olacak. İçinizde bir şans meleğinin size yardım ettiğini hissedeceksiniz. Düşüncelerinizdeki iyimserlik tablosunu destekliyor. İçsel disiplininizi sevecenlikle kurmayı başaracaksınız. Konuşmalarınız akıcı ve uyumlu olacak. Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerlerinize çevrilmesine alışmış olduğunuz bir gerçek. Bu hafta seyahatlerin getirdiği avantajları iyi kullanmalısınız. Eski bir aşkın karşınıza çıkması ve pişmanlıklarını söyleme olasılığı yüksek. Sizin de ilginizi çeken farklı bir olacaktır. Evlilik teklifinde bulunacağınız kişi ile romantik günler sizi bekliyor. Fakat, aksi bir durum olarak red cevabı da alabilirsiniz. Korkularınızdan ve endişelerinizden kurtulmak için güzel bir dönem. Aşk ile arkadaşlıkları birbirine karıştırmamaya gayret edin.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Başak
Önemli zannettiğiniz konuların değer kaybetmesi sonucunda kafanız karışabilir. Anlamsız ilişkilerinizi, yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz. Yeniden yapılanmak gerektiğiniz sizde biliyorsunuz. Korkusuz yapınız her konuda kendini gösteriyor. Çevrenizdeki kişilerin zorlandığı konuları siz kolaylıkla ele alıyorsunuz. İş birliği içinde olduğunuz kişilere dikkat etmelisiniz. Onlar sizinle aynı fikirde olmayabilir. Aşırı hassas bir dönemdesiniz.. Çevrenizden fazlaca etkileniyor size söylenen her sözün etkisinde kalıyorsunuz. Alınganlıktan vazgeçmelisiniz. Eski duygularınızın atağa kalkması size garip bir zevk veriyor. Yaşadıklarınızı hiç kimse ile paylaşmak istemiyorsunuz. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz.. Karşı cinse oldukça çekici gelecek ve duygu yoğunluğu yaşayacaksınız. Bazılarınız gizli aşklara eğilimli olacak. Ailenizle ortak dost toplantılarında olmanız rağmen, sizin farklı düşünce yapınız yüzünden istemediğiniz durumlardan kurtulmak isteyeceksiniz. Bu ay ailenizle birlikte ortak çalışmalar yapabilir veya kan bağı olduğunuz kardeşler ve kuzenlerle iş birliği içinde hareket edebilirsiniz. Fikir alış verişi içinde olacağınız kişilerin renkli simalar olmasına dikkat ediyor, gittiğiniz toplantılarda, sonradan arkadaş olabileceğiniz kişileri tercih ediyorsunuz.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Terazi
İş birliği içinde olduğunuz kişilere duygusal davranmaktan vazgeçmelisiniz. Siz güçlü mantığı olan birisiniz ve çoğu kez hatalarınızı bu zayıf anlarınızda yapıyorsunuz. Kombinasyon burcunuzda ilerleyen Mars , olmasını istediğiniz olayların gelişmesi konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Temkinli olmakta fayda var. Yaşamınızla ilgili yeni bir başlangıç arifesinde mantıklı olaylara ilgi gösteriyorsunuz. Katılacağınız toplantılarda farklı fikir beyanatlarınızla, çevrenizdeki kişilerin özel hedeflerine maruz kalabilirsiniz. Organizasyonlar açılışların ve davetlerin gündem kazanmasıyla yaşantımız renk kazanacak. Özel ilişkiler konusunda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü, karşılaşacağınız kişilerin etkili sözleri ve anlamlı davranışları baştan çıkarıcı olurken, daha sonra vazgeçeceğiniz birlikteliklerin temelini atabilirsiniz. Zorlu bir ilişki yaşamak istemiyorsanız, bu dönemde dostluk duyguları ve sosyal aktivitelere daha fazla önem vermelisiniz. Dostlarınızın yardımlarını görecek, beklemediğiniz bir şekilde ortaya çıkan özel kişilerden destek alırken, aynı enerjiye ve görüşe sahip olduğunuz kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Cinsel dürtülere neden olacak özel ilişkilerin temelini atabilirsiniz.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Akrep
Yakın , ilişkilerinize kapalı ve çekimser bir şekilde bakıyorsunuz. Şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden, günlük rutin işleriniz aksayabilir. Size anlatılan hiçbir şeye inanmak istemediğiniz için, dengelerinizi kullanırken, zorlanacaksınız. Maddi olaylar kafanızı fazlaca meşgul ettiği sürece, kendinizle ilgili konularda odaklaşmasını bilmiyorsunuz. Venüs , çevresel ilişkilerinizde sabit değerlerin ortaya çıkmasını sağlıyor ve yapıcı beraberlikler içindesiniz. Bu hafta enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. . Yine bu hafta , günlük yaşantınızda farklı kişilerle bir araya gelecek ve sizi eğlendirecek, konuşmalarıyla oyalayacak arkadaş grupları ile görüşeceksiniz. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Yay
Hırslı yönlerinizin çıkış yapacağı bir hafta içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönleri ilginizi çekiyor fakat onlara paye vermemek adına susmayı tercih ediyorsunuz. Bu hafta , bazı başlangıçlar yapmak için uygun olduğunu düşünebilirsiniz. Bazı olaylar, size her konuda ders olabilir unutmayın. Güçlü mantığınız her şeyi çok çabuk çözdüğü için, hiç kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz Çevrenizle iletişim konusunda yaşadığınız sorunları, kendi bünyenizde biriktiriyor, sonrada dışsal sakinliğinizi yanlış yansıtıyorsunuz. Satın alma duygunuz oldukça yoğun. Her an bir çılgınlık yapabilirsiniz. Birine ilgi duyuyorsanız, duygularınızı gizleyeceksiniz. Duygusal konularınıza çok fazla yüklenmeyin. Aşk ilişkileriniz istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanız güçleşebilir veya yanlış algılanabilir, partneriniz tarafından hırpalanabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkarın. Bu hafta, geçen haftadan yarım kalan işlerinizi tamamlayacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte ortak çalışmalar yapacak dostlarınızla birlikte hasret gidereceksiniz.. Aklınıza takılan pürüzlerinizi yeniden ele alabilirsiniz. Mükemmel olma isteğiniz karşısında çevrenizden sizden etkilenecektir.. İlişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Oğlak
Arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Onların kişisel sorunları yüzünden, aranızda bazı ihtilaflar söz konusu olacaktır. Aldırmaz yönlerinizle, olaylara daha akılcı bir çözümle yaklaşacak ve çevrenizde kısa sürede hakimiyet kuracaksınız. Düşüncelerinizi hiçbir şekilde değiştirmek istemediğiniz için, sizi ikna etmeleri zor oluyor. Duygusal olmaktan çok, mantıksal davrandığınız için, hatalarınızdan asgari bir şekilde zarara uğruyorsunuz. Atılımcı yönlerinizin ortaya çıktığı dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Girişimci ruhunuzu ortaya koyarken, desteksiz kaldığınızı düşünmemelisiniz. Düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken; eski alışkanlıklarınızı gözden geçirerek gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. Fakat konuşma kabiliyetinizi başarılı bir şekilde kullanacaksınız. Duygusal konulara daha ince bir yaklaşım göstereceksiniz. Zorluk çıkaran olaylar üzerine odaklaşacaksınız. Aşkınız için üstün bir çaba gösterirken, kendinizi yıpratmayacak bir taktik geliştirmeniz mümkün.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Kova
Gücünüzün farkındasınız. Aynı düşünceye sahip arkadaşlarınız da desteği ile yeni projeler üreteceksiniz. Özgürlük duygunuzu kişisel zevklerinizle kombine edeceğiniz özel bir hafta.. Çalışma yaşantınızda çalışkan ve disiplinli davranarak, çevrenize iyi bir örnek teşkil ediyorsunuz. Ortak çalışma içinde olacağınız kişilerin beklentilerine cevap vermeden önce düşünmelisiniz. Risklerden hoşlanmadığınız için, daha sonra çıkabilecek aksiliklere hazırlıklı olmalısınız. Çevresel koşullarınız yeniden irdelemelisiniz. Yenilikler ve değişimler için biraz daha zamana ihtiyacınız olacak. Aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceksiniz. Bu nedenle; güçlü ve popüler olan kişilerle tanışabileceğiniz veya bir araya gelebileceğiniz ortamlarda bulunmaya dikkat edeceksiniz. Konuşma dilinizi çok iyi kullanacaksınız. Etkili hitap tarzınızla, karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onların dikkatini çekiyor ve olumlu izlenim bırakıyorsunuz. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Eski olaylara takılmayın artık. Geçmiş geçmişte kaldı. Önünüz açık ve güzel..
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Balık
Maddi konular sizin için her zaman çok önemli sizde biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz.. Fırsatlar ve ortaklıklar için yeni ve olumlu bir dönem sizi bekliyor. Geçmişe dayalı tecrübelerinizin doğruluğunun, kanıtlanması sizi her konuda haklı çıkaracak. Özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Karşınıza çıkacak zor şartlarla mücadele edecek, taviz vermeyeceksiniz. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü çalışmalar içinde kullanacaksınız. Gireceğiniz topluluklarda karşılaşacağınız eski ilişkilerinizin tekrar karşınıza çıkması ve bu kişilerden etkilenmeniz size hareket kazandıracaktır. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamalısınız. Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız. ; Planlarınız uygularken, kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz, çünkü; oldukça hassas bir durum ortaya çıkacaktır.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu