Astroloji

Haftalık (1-7 Mayıs) burç yorumları… Ünlü Astrolog Filiz Özkol yazdı

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI / 01.05.2022

 

BU HAFTA DOĞANLAR:

Düzen onlar için çok önemlidir. Yaşam standartlarını kurallar üzerine kurmuştur.. Bu hafta  doğanların detaycılık ve gözlemcilikleri çok güçlüdür. Olayların arkasına gelişen üstü kapalı noktaları araştırırlar akademik kariyer yapmaya yatkındırlar. Olumsuzluklar karşısında çok çabuk demorilize olmalarına karşın, asla pes etmezler. Çocukluk yıllarının her anlamda izlerini taşırlar. Yaşama bakış açıları, soğuk ve mantıklıdır. Zayıf kişileri güçlendirme politikaları güderler. Pratik zekaları sayesinde çevrelerine her zaman yapıcı bir davranış sergilerler. Kendilerine garip bir şekilde güvenirler. Yaşamalarını kontrol altında tutmaktan hoşlanırlar. Dengeli ve kendilerine güvenen kişilerdir. Girişimci yapıları ve  işadamı vasıfları sayesinde, başarılı olacaklardır. Planlarını ve hırslarını kapsayan konularda tolerans tanımazlar. Bu yanlarını doğru analiz etmeli ve egolarının aşırı gelişmesine izin vermemelidirler.

ERKEKLERİ:

Kelimenin tam anlamıyla mert ve cesurdur. Küçük ayrıntılara çok önem verirler. Başarılı olmak için, çevrelerinden takdir görmeleri şarttır. Aşkta seçici ve tutucudur. Entelektüel kişilikte bir kadınla mutlu olabilir.

KADINLARI

Hafife alınacak bir kadın değildir. Mağrur, mesafeli, ve ince duyguludur. Değerli bir kişiliği vardır. Güven duygusu için, paraya ihtiyaç duyarlar. Kendi gibi dürüst, nazik ve dengeli bir erkek arayışı içindedir. Çalışkan olan bu insanlar için, iş yaşamları çok önemlidir.

ÇOCUKLARI:

Her şeyi sorgularlar. Küçük yaşlardan itibaren teşvik ve ödülle yemek yedirilmeye alıştırıldıkları için, tehditkar zekaları sayesinde çevresini etkilemeyi başarırlar. Sessiz ve sakin yapıları karşın oldukça dost canlısı ve iyi bir arkadaştırlar.

HAFTANIN  YORUMU:

Güneş tutulması yüzleşmeler getiriyor. Mantık ve duygusal arasında olumlu köprüler kuracağımız bir hafta  Araştırmaya ve problemlerin arkasındaki nedenleri çözmeye meraklı bir tablo çiziyoruz. Maddesel taleplerimizin artışı karşısında bütçemizi gözden geçirmeliyiz. Bazılarımızın hırslı yönleri atağa kalkıyor. Mesleki konularda heyecanlı başlangıçlar yapabiliriz. Devlet dairlerinde yeni kadrolaşmalar olacak. Olumsuzluklar karşısında isteklerimizi gemlemeli ve daha sabırlı davranmalıyız. Öfkeli davranışlarımızın sonucunda sağlığımız zarar görebilir.

HAFTANIN  ÇİÇEĞİ:

Begonya, sardunya, küpe çiçeği, pembe gül

 

HAFTANIN  KOKUSU:

Limon, mandalin, kehribar

HAFTANIN  RENGİ:

Parlament mavisi, kurşuni, kemik rengi , uçuk sarı, portakal rengi

KOÇ:

Sizin en büyük enerjiniz hayata hırslı ve adayarak bakmanız. Siz harekete geçmeden önce düşünmez ve hızlı hareket edersiniz. Kendinize güveniyorsunuz.. Finans konularında yeni kazanç peşinde olmanız ve yeni kişilere ilgi duymanıza rağmen, size gelen tekliflere karşı temkinli olmalısınız.. Fırsatlar kendiliğinden ayağınıza gelecek İş hayatınızda verdiğiniz önem başkaları tarafından ilgiyle izlenecek. Karşı cinse istemeseniz de, kayıtsız kalamayacağınız bir hafta olacak. Üstelik fiziksel anlamda kendinizi oldukça parlak bir görünüm sergiliyorsunuz. Partnerinizden istediğiniz güzel sözleri duyacak ve mutlu olacaksınız. Ayrıca  iş yaptığınız ve ya birlikte çalıştığınız kişilerle ilginizi çekecek ve aynı ortamı paylaştığınız bir kişiyle aranızda bir anda parlayacak yıldırım aşkı duygulara karşı hazırlıklı olmalısınız. Sağlık konusunda böbreklerinize özen göstermeniz gereken bu hafta , bol miktarda sıvı almayı ihmal etmeyin..   Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara geniş bakın.

BOĞA:

Başlattığınız çalışmalarda kesin sonuçlara ulaşırken, büyük kazançlar elde edeceksiniz. Bu dönemde zam istiyorsanız, patronunuzu etkilemek için tüm şirinliğinizi gösterebilirsiniz.  Cesur davranın, kaybetmediğinizi göreceksiniz. Hafta boyunca her konuda kendinizi güçlü hissediyorsunuz. İş yaşantınızda bir çok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak. En hareketli günlerinizi  yaşıyorsunuz. Bu  hafta genel olarak; duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile, aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bir çoğunuz beklediğiniz  fırsatları yakalayacaksınız.. .Önemli toplantıları ve yemekleri bu hafta oluşturmaya ve planlarını yapmaya çalışın. Güzel yemekler ve hoş müzikler eşliğinizde aşk itiraflarında bulunacaksınız.. Orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler  yapmayı seviyorsunuz. Sağlığınızda önemli bir sorun yok. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz.. Kesici, yanıcı maddelerden uzak durun. Mümkünse bu ay araba kullanırken dikkatli olun veya trafiğe çıkmayın. Cildinize gereken önemi göstermeli ve bol su içmelisiniz. Kol, bilek ve bacaklarınıza dikkat edin. Alış verişlerinize yalnız çıkmayın ve çevrenizden yardım alın.

İKİZLER:

İş yaşantınızda da, olayları kendi vizyonunuzdan değerlendirmeyi başarıyorsunuz. Yaşamın biraz da cesaret olduğunu bu dönemde, özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Yollarla ilgili hayallerinizin gündem kazanması sizi manevi bir sevince boğabilir.. Çıkacağınız yolculuklarda ani iş teklifleri de karşınıza çıkacaktır. Siz gezmeyi ve eğlenmeyi sevdiğiniz için, ilginçliklerle sunulan bazı tekliflerin cazibesi sizi büyüleyebilir . Yoğun bir hafta yaşayacaksınız. Bu hafta sosyal ilişkiler, dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler sergilemeyi amaçlıyorsunuz. Bulunduğunuz grupları, etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz. Yaşamınızın en hareketli ve hızlı günlerini yaşayacağınızı bilmelisiniz. Girdiğiniz topluluklarda ön planda olmanın zevkini yaşayacaksınız. Enerjiniz güçlü ve çarpıcı. Kendinize güveniyorsunuz ve karşı cins üzerinde etkilisiniz. Siz yine de, dikkatli olun.  Bu hafta  risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Eğlenceyle aranızın iyi olduğu bir dönem fakat, siz; çalışma yaşantınızdaki yoğun temponuzu eğlenirken de aşırıya kaçarak gösterebilirsiniz. .

YENGEÇ:

Hırslı olmak değer yargılarınızda sapmalara neden olabilir. Bu hafta, aklınızı ustaca kullanmalı ve çevrenizde gelişen olaylara karşı temkinli yaklaşmalısınız. Bulunduğunuz ortamlarda kayda değer bir şeyler yapmak istiyor fakat karşınıza çıkan kurallar yüzünden zorlanıyorsunuz. İçsel sesinizi dinlemelisiniz. Kökü eskilere dayanan sorunları gündeme getirmezseniz, sizi sıkacak durumlardan kurtulmuş olursunuz. Ailenizle uyumlu bir beraberlik içinde hareket etmenizin sizi mutlu edeceği bir hafta yaşayacaksınız. Hafta boyunca sosyal ilişkilerinizde ve aşk yaşamınızda yeniliklere açık bir performans sergileyeceksiniz. Duygusal coşkularınız ve yaratıcılığınız ön planda olacak. İlişkinizi abartmak ve beslemek adına hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Bazılarınız partnerleriniz için olumlu çabalar içinde olacak belki de  sonradan vazgeçeceğiniz duygularınızı o an için yücelteceksiniz. Duygusallığınızda aşırıya kaçmak için uygun bir hafta  değil. Olaylara hassas bir yorum getirmemelisiniz. Bu hafta , sağlık konusunda sorunlarınızın olmamasına karşın, aşırı enerji yüklenmesinden dolayı sinirleriniz gergin olacaktır. Çevrenizdeki herkese bağırabilir ve çevrenizdekilere negatif yaklaşabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda tartışmalardan sakınmalısınız. Spor aktiviteleri, bedensel hareketler ve yürüyüşlerin size faydası olacaktır. Geceleri erken yatmaya gayret edin. Katılacağınız toplantılarda yiyeceklerinizi fazla abartmamalısınız. İçkiden ve sigaradan uzak kalmalısınız.

ASLAN:

Çok cesur ve enerjinizin yüksek olduğu bir hafta  yaşayacaksınız. Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği işlere kalkışacaksınız. Yakın ilişkiler, komşular ve iletişim konuları gündeme gelirken aile ve yuva ile ilgili konularda daha fazla ilgili olacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. Bu evi kapsayan konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. İşte sizi oyalayacak konulardan biri. Bazılarınız kardeşlerinize borç para vereceksiniz.. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden, heyecanlarınızı  dengeleyemiyorsunuz. Her zamanki yaratıcı yönlerinizi ön plana çıkarma konusunda acele ediyorsunuz. Bilinç altınızda yatan ilginç fikirlerinizi kendinize saklamanızda yarar var.  Hafta içinde karşılaşacağınız olaylara karşı takınacağınız tavırları iyi belirlemelisiniz. Sizi aşan konularda çekimser davranarak, biraz daha beklemeyi tercih etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili problemleri fazla büyütmeden çözmelisiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu.  Doktor kontrolünde gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Ayaklarınızı ve karın bölgenizi üşütmemeli, cinsel organlarınızı dış etkenlere karşı korumalısınız. Yüzünüzü ve başınızı korumalısınız. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Fazla yoğun düşünmeniz de ruh sağlığınız üzerinde negatif etki yapacaktır Sizi mutlu edecek hobilerinize yer vermelisiniz.

BAŞAK:

Disiplinli hareket etmek istiyorsanız bazı kuralları kendiniz koymalı ve ne pahasına olursa olsun aşmamaya çalışmalısınız. Bu hafta  rutin  işlerinizde fazla detaycı davranacak ve çevrenizde değişim rüzgarları estireceksiniz. Kazançlar konusunda beklediğiniz gelişmelerde bazı gecikmeler var. Beklemek size zor geliyor. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Kısa yollarla ilgili planlarınız için gerekli tüm detayları gözden geçirmeli ve atılımlarınızı  doğru bir şekilde yapmalısınız.. Bu hafta sosyal yaşamınızda oldukça romantik davranacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekecek ve katıldığınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Yeni ve eski dostların bir araya gelmesi size keyifli saatler yaşatacak. Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için, sabırlı bir yapı sergiliyor, duygusal ve kişisel değerlerinize sahip çıkmayı seviyorsunuz. Süregelen bir probleminiz varsa, bugün aile ve evinizle ilgili sorunları çözmek için  uygun bir hafta.. Bu hafta, sağlığınızla ilgili problemleri fazla büyütmeden çözmelisiniz. Kollarınızı ve bacaklarınızı korumalı, ve ters hareketlerle zorlamamalısınız. Yine bu hafta zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın, yiyecekler konusunda temkinli olun. Barsaklarınıza dikkat edin. Kalbinizin de sağlığınızı düşünerek hareket edin. Ruhsal konular çerçevesinde, sizi rahatlatacak şekilde olaylara bakın.

TERAZİ:

Bu hafta  dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz önemli.. İlişkilerinizi önemsiyor olmanız, sorumluluklarınızın artmasına neden olsa da, bu aile değerlerinize gereken önemi veriyor olmanız sizi farklı bir potaya koyuyor. Yakın akrabalarınız arasında gizli övgülere hedef olacaksınız. Duygusal sezgilerinizde artış var.

Çevrenizle yaşadığınız gizli çekişmelerinizde, kendinizi haklı çıkarmaya çalışsanız da aslında siz suçunuzu biliyorsunuz.. Tanışacağınız yeni insanlar size cazip gelse de temkinli olmalısınız. Sonradan başınız ağrıyabilir. Kendinizi ağırdan satmalısınız.. Bu hafta ,yaşamı, çevreyi farklı bir gözle görüyor ve farklı bir şekilde yaşamak istiyorsunuz. Duygusal yapınızı zorladığınız zaman sinirsel dengelerinizi bozuyorsunuz. Çevrenizle uyum içinde yaşamanız gerekiyor. Sağlık konusunda; birlikte çalıştığınız kişilerle ve günlük rutin işleriniz içinde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.. Stresi önlemek sizin elinizde. Ruhsal çalışmalara yönelirseniz, bu çalışmalar sizi motive edecektir. Yine elektrikli aletlere karşı dikkatli olmalı ve evinizde her hangi bir elektrik kaçağı olmaması için, önlemlerinizi almalısınız.  Çocuklarınızın beslenmesi ile ilgili bir sorununuz varsa; bu dönemde normale döndüğünü izleyeceksiniz. Fakat yinede zorlandığınızı hissederseniz bir hekimden yardım alabilirsiniz.

AKREP:

Bu hafta. Her şey, isteklerinizin seçimi bağlamında ilerliyor. Amaçlarınıza oldukça bağlısınız. Gizli, keskin ve yoğun planlar yapıyorsunuz. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. İlişkilerinizde baskın bir portre çiziyorsunuz. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlü ve performansınız oldukça yüksek.. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz.,  Mantıklı davrandığınız için isteklerinizi kolay bir şekilde yaşama geçiriyorsunuz. Karşı cins sizin için oldukça çekici olmanıza rağmen, seçici davranmalısınız. Bu hafta  partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor. Sevdiğiniz kişinin her şeyinden kuşkulanabilirsiniz. Cesur davranın, kaybetmediğinizi göreceksiniz. Hafta  boyunca her konuda kendinizi güçlü hissediyorsunuz.. Kendinize güveniyorsunuz ve karşı cins üzerinde etkilisiniz.Sağlık konusunda pek sorununuz olmayacak. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz. Uzun süredir rejim konusunda zorlanıyorsanız, bu hafta  kendinizi sıkı bir disipline alabilirsiniz. Yine iskelet sisteminizi zorlamadan bedeninize hareket kazandırmalısınız.

YAY:

Çevresel koşullar sizi desteklerken, bilinçaltınızda şekillendirdiğiniz konular ön plana çıkacak. Beyninizde aşk kıvılcımları çakmaya başlayacak. Yanlış dürtülerden sakınmalısınız. Sizi özgürce yaşadığını zaman kendinizi çok daha mutlu hissediyorsunuz. Neşeli tavırlarınızın altında çevrenize meydan okuyan bir hava sergiliyorsunuz. Hesap vermekten hoşlanmadığınız için de, sizi yargılamaya kalkanlara ateş püskürecek kadar korkusuzsunuz.

Çünkü yenilik yapmayı düşünmediğiniz anda hazırlıksız bir şekilde gelen tekliflere karşı kafanız karışacaktır. Bu hafta özel ilişkilerin temelini atabilirsiniz.. Gireceğiniz topluluklarda karşılaşacağınız kişilerden etkilenmeniz ve marjinal dostluklar peşinde olmanız, size hareket kazandıracaktır. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamalısınız. Tartışmaların ve kırıcı konuşmaların olabileceği ortamlardan uzak kalmalısınız.. Sosyal yaşamınızda tanıştığınız bazı kişilerle sırdaşlık ve dostluk duygularınızı tatmin edeceksiniz. Eskiyi konuşmaktan büyük zevk alacaksınız.. Yeni başlayan bir aşk ilişkiniz varsa, dikkatli olun. Sağlık konusunda bu hafta; böbreklerinizi ve cinsel organlarınızı korumalı, ayaklarınızı üşütmemeli ve bol  su içmelisiniz. Ayrıca cildinize özen göstererek uygun kozmetikle desteklemelisiniz.  Midenizin hassas olması nedeniyle, yediklerinize dikkat etmeli ve katılacağınız davetlerde karaciğerinizi yoracak yiyeceklerden kaçınmalısınız. Sınırlarınızı korumalısınız. İnatçı tavırlarınız sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

OĞLAK:

Bu hafta isteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınızın çok fazla payı olacak. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek için konuları bütün yönleriyle kafanızda şekillendirmeniz gerekiyor.

Hedeflerinizle ilgili konularda heyecanlarınız ön plana çıksa bile, oto kontrolünüz sürekli olarak sizi tetikte tutacak. Parasal konularda kulaktan dolma bilgilerle riske girmeyin. İş konusunda bu hafta fikrinizi değiştirmeyin.. Tutkulu bir cinselliği yansıtan ilişkilerden kendinizi uzak tutmalısınız. İstemeden kendinizi size uymayan bir ilişki içinde olmanız veya yoğun duygular duyacağınız kişinin sizden yaşça büyük olma olasılığı mevcut olacak. Özel duygularınız, sizin de farkına varamadığınız bir şekilde hayatınızı etkiliyor. Bu hafta, çekiciliğiniz üzerinizde. İnsanlara karşı samimi ve art niyetsiz davranışınız, başınıza beklenmedik ilginç olayları getirebilir. Sağlık konusunda içsel dinginliğin çok önemli olduğunu görecek ve daha çok ruhsal anlamda kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Hafta sonuna doğru ağır temponuzdan yorgun düşebilirsiniz. Böbreklerinizi daha duyarlı bir hale gelebilir. Tansiyonu olanlar  dikkatli olmalılar.

KOVA:

Çalışma hayatınız da temponuz sürekli değişiyor. Aynı anda iki işi bir arada yapmanız size zor gelmese de dikkatinizin dağılmasına sebep oluyor. Odaklaştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Olumlu ve olumsuz duyguları bir arada yaşamak zorunda kalmanız, dengelerinizi bozuyor. Biraz daha rahat olmalısınız. Bazen mantığın bile, ulaşamayacağı duygular vardır. Çalışma hayatınızda yaşadığınız zorluklar karşısında savaşma gücünüz daha da artıyor. Kendinizi gereksiz yıpratıyorsunuz. Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bu hafta e sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Bu şekilde davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız. Cinsel enerjinizin ve fiziksel enerjinizin güçlü olduğu bir hafta.. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız; zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız. Duygusal olmak için çevrenizdeki tüm nüansların tamam olduğunu göreceksiniz.  Bu hafta  sağlığınız güzel ve kendinizi enerjik hissedeceksiniz. Yoğun çalışma temponuzdan yorgun düştüğünüz anlarda, yalnız kalarak kendinizi dinlendirin ve sizi rahatlatacak ortamlarda bulunun. Ayak sağlığınızın çok önemli olduğunu unutmayın ve ağır eşyalar kaldırarak kol kaslarınızı zedelemeyin. Bu hafta  yapacağınız yolculuklarda size uygun kişilerle yapacağınız sohbetlerle zihninizi dinlendirebilirsiniz..

BALIK:

Güven duygunuzu yitirdiğiniz anlarda depresif ve anlaşılmaz oluyorsunuz. Motivasyon ihtiyacınız çok fazla. Mantık ve duygu ikilemi yaşadığınız bugün, oldukça sinirlisiniz. Bundan kaynaklanan baskıcı davranışlara meydan vermeyin. Ticaret gibi konularda uğraşanlar için gerçekten parlak bir gün olabilir. Parasal konularda kulaktan dolma bilgilerle riske girmeyin. İş konusunda bugün fikrinizi değiştirmeyin. Olayları kendi akışına bıraksanız bile, bazı konulara müdahale etmek zorundasınız. Orijinal dostluklar ve arkadaşlıklar gündeme gelecek. Henüz yeni tanıştığınız kişilerle uygun sohbet ortamları yakalayacak, uyumlu kişilik sergileyeceksiniz. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Bu hafta  oldukça sağlıklı olmanız rağmen, yoğun iş temponuz ve hırslarınız yüzünden kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Hafta  sonunda cinsel organlarla ilgili sorunlara ve asabi ve gergin durumlara dikkat etmelisiniz Öncelikle hormonal rahatsızlığı olan balık bayanların bir hormon testi yaptırmalarında fayda var.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/ MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu