Astroloji

Haftalık (12-18 Haziran) burç yorumları… Astrolog Filiz Özkol yazdı

Haftalık burç yorumları / 12.06.2022

BU HAFTA DOĞANLAR

Kibar ve sempatik tavırları onları sosyal yaşantılarında aktif ve sevilen bir kişi yapar. Güzel giysiler ve pahalı ilişkilerden hoşlanırlar. Duyarlı yapılarından dolayı, sabır ve anlayış konusunda iniş ve çıkışlar yaşarlar.  Fiziksel arzuları çok yoğundur. Dostlarına çok bağlıdırlar. Anlamlı ve yaşamı kuvvetli bir şekilde kavrayan kişilerden hoşlanırlar. Parayı lüksü ve rahatlarını çok severler. İnsanlarla iyi ilişkiler kurmaya meyillidirler. Mesleki konularda tatlı dilli olmalarına karşın, bazen fazla aşırılığa kaçarak, karşılarındaki kişileri zorlayabilirler. Yaşamda güçlü bir eşe ihtiyaç duyarlar. Duygusal yaşamları zengin kişilerdir. Bulundukları ortamlarda öne çıkmayı iyi bilirler. Aşk yaşantıları oldukça renklidir.

KADINLARI

Gizemli olaylara bayılırlar. Cinsel çekicilikleri çok güçlüdür. Bakışları son derece etkili olduğu için bazen her şeyi gözleriyle söylerler. İkna kabiliyetleri çok güçlüdür. Yaşamda başaramayacakları iş yoktur. Derin fakat bir o kadar pratik zekaya sahiptirler. Düşünmeden para harcayabilirler. Uzun yolculuklar onlara şans getirecektir. Güçlü sezgileri, yaşamda yanlış yapmalarını önleyecek ve bir çok başarının kapılarını açacaktır

ERKEKLERİ

Mantıkları çok güçlü kişilerdir. Kendilerine her konuda güvendikleri için, hiç kimsenin etkisi altında kalmazlar. Daha küçük yaşlarda sürekli ev değiştiren bir aileye sahiptirler. Yaşam kalitelerini sürekli yüksek tutmak istedikleri için, yüksek tirajlı işlerden hoşlanırlar. Aşk konularında sezgisel davranırlar. Entelektüel yetenekleri oldukça gelişmiştir. Yaşamlarında miras nedeniyle hukuksal sorunlar yaşayabilirler. Aktif yapıları her konuda başarılı olmalarını sağlar.

ÇOCUKLARI

Tatlı ve sevimli bir yapıya sahiptirler. Sakin ve özgürlüklerine değer veren çocuklardır. Gizlilikleri severler. Sanatsal yetenekleri güçlüdür. Anne ve babalarına fazla düşkün oldukları için, uzaklara gitmek istemezler. Sezgileri çok güçlüdür.

HAFTANIN YORUMU:

Mantığımızla hareket ediyoruz

Bilinçaltı yapılanmamız farklı seyrediyor. Mantıklı ve akılcı yaklaştığımız konularda daha başarılı adımlar atacağız. Yapacağınız çalışmaları geliştirmek istiyor ve yeni projelere kendinizi hazır hissediyor, yaşam kalitenizi yüksek tutmak istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte  ortak çalışmalar içinde olacağız. . İkili ilişkilerinizde geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz. Partnerimizle kıskançlık problemleri yaşayabiliriz. Eski dostların size önereceği fikirler var. Yaşamı sorguluyoruz

 

HAFTANIN  RENGİ:

Kırmızı, beyaz, saman sarısı

HAFTANIN ÇİÇEĞİ:

Limon Çiçeği, Açelya

HAFTANIN KOKUSU:

Limon, ıhlamur, gül

 

 

KOÇ

Koşullar yön değiştirecek

Yenilikler ilginizi çekiyor. Birçoğunuz; arkadaş çevrelerinde, karşı cins üzerinde dikkat çekici bir performans sergileyecek. Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Fakat başlayan bir ilişki varsa, dikkatli olmanız gerekiyor. Koşullar yön değiştirecek… Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz.

BOĞA

Maddi fırsatlar karşınızda

Uzun vade işlerden hoşlanıyor ve hiçbir işinizi acele getirmekten hoşlanmıyorsunuz.  Maddi ve ilişkiler konusunda kaçırdığınız konular yeniden karşınıza çıkacak. Kariyer ve toplumsal başarınıza güç veriyor. Fikir çatışmalarından uzak kalmayı başarmalı ve bulunduğunuz ortamlarda düzgün gitmeyen durumları içinizden yargılamalı ve bu konuda taviz vermemelisiniz. Yenilikler konusunda temkinli olmanızda yarar var. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergileyebilir

İKİZLER

Sınavlardan geçiyorsunuz

Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Toplumsal başarılarınız ve ilginç fikirleriniz prim toplayacak. Özellikle, kan bağı olduğunuz kişilerin üzerinizde etkiniz büyük olacak ve babanızla aranızda uyumlu bir beraberlik oluşturacaksınız. Yakın çevrenizle yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz. Aşkla ilgili konuları ertelemenizde yarar var. Duygularınızda geçmişten kaynaklanan bir karmaşa yaşayabilirsiniz..

YENGEÇ

Yalnızlığınızı seviyorsunuz

Bunaldığınız anlarda yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Çünkü siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmelisiniz. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda da çaba sarf ederek, yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Ama tüm bunlar yaşam enerjinizin giderek azalması ve yorgunluk demektir. Sakin bir şekilde olaylara daha geniş açıdan bakın.

ASLAN

Geçmişi özlüyorsunuz

Mars burcunuzda ilerliyor. Dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanız karşın, karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Geçmişi özlemek güzeldir. Yıllardı aşık olduğunuz kişiye duygularınızı anlatamamış içinizde saklamış olabilirsiniz. İşte tam sırası. Dökün duygularınızı ve rahatlayın

BAŞAK

Ödün vermiyorsunuz

Güçlü gruplar içinde olma arzusu ile, arkadaşlarınızla bütünleşmeyi sağlayacak işler peşinde olacaksınız. Seçeceğiniz arkadaşlarınızın çalışma hayatınızda size fayda sağlayacak tarzda olmalarına dikkat ediyorsunuz.. İletişim konusunda güçlü bir yeteneğiniz var. Sosyal ilişkilerinizde çevrenizi yargılamadan karar vermeli ve düşünmeden konuşmamaya özen göstermelisiniz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz önemli. Kimseye ödün vermemelisiniz. Bilgilerinize güvenin

TERAZİ

Cazibeniz artıyor

Merkür karşıt finans evinizi  hareketlendiriyor. Konuşmalarınız sevimli ve herkesi büyüleyerek kendinize bağlıyorsunuz.. Mesleki konumlarınız ve iş başarılarınız gündeme gelecek, kişisel ilişkilerinizden kopmayacaksınız fakat çok fazla yoğunluk yaşamayacaksınız. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir hafta. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. İsteklerinizde artış  var..

AKREP

Ani kararlar vermeyin

Başkalarının düşünceleri sizi ilgilendirmeyecek. İş birliği içinde olduğunuz kişiler üzerinde, mevcut potansiyelinizi kullanarak etkinlik sağlayacaksınız. Bu ilişkiler çerçevesinde gereğinden fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Fakat, her şeye rağmen; bu günlerde dostluklarınız derinleşecek, ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle önemli kararlar alacaksınız. Özgürlük duygusu ve geleneksel yapınız arasında bocalamalar yaşıyorsunuz. Ani kararlar vermeyin.

 

YAY

Yaşam temponuz hızlanıyor

Aklınıza gelen birçok düşünceyi yaşama geçirme konusundaki tereddütlerinizi yeneceksiniz. Sevdiğiniz işleri yapmak istiyor ve hızlı gelişen olayları seviyorsunuz. Uzak idealleri ve yolculukları kapsayan çalışmaların planları içinde olacaksınız. Hızlı koşan yaşam temposu içinde amacınıza doğru ilerlerken, detaylar ve ayrıntılardan uzaklaştığımız konular olabiliyor.. Taktikler geliştirmeniz gerekebilir. Ani gelişen olaylar karşısında tepkinizi koyacaksınız. Sevimli yönleriniz işe yarıyor.

OĞLAK

Başarı isteğiniz artıyor

Kariyerli ve kaliteli ilişkiler sizi bekliyor. Başarı isteği içinde olacaksınız. Bu dönemde karşı cins üzerinde çekiciliğinizi kullanacaksınız. Kuracağınız beraberliklerde karlı çıkacak, ortaklıklar konusunda şanslı olacaksınız. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız.. Bu arada bazı iş gecikmeleri de olabilir. Bazı dostlarınızın size iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. .

KOVA

Duygularınızı denetliyorsunuz

Dengelerinizin bozulmasına tahammül edemiyorsunuz.  Çalışma şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Mutsuz olduğunuz olaylardan, kendinizi çabuk soyutlayacaksınız.. Etkin ve cazibeli bir konuşma yapınız var. Karşınızdaki kişinin sizin için olumlu düşünceleri, yaşamınızın ileri vade de artısı olacak. Yeter ki; isyankar tavırlarınızı denetlemesini bilin. Özgürlük duygularınızı artıyor. Sosyal ilişiklerinizle iş yaşantınızı aynı düzeyde tutmayı başaracaksınız. Sezgileriniz artıyor.

BALIK

İlişkilerinizde mesafelisiniz

Mesleki anlamda oldukça iddialısınız. Akıllıca yapacağınız planlar yaşamınızda önemli bir yer tutacak. Ruhsal dinginliğiniz biraz da özel isteklerinizin gerçekleşmesine bağlı. İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Enerjiniz çok yüksek. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissedebilirsiniz.. Davranışlarınızı ayarlamak zorunda kalacaksınız. İyi niyetli yaklaşımlarınız bazıları tarafından yanlış anlaşılabilir. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL / MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu