Astroloji

Haftalık (15-21 Temmuz) burç yorumları

HAFTANIN YORUMU:

Özellikle, toplumda yanlış gelişen durumlar söz konusu olduğu zaman, tepkiselliğimizi ortaya koyacağımız bir hafta  olacak. İdealist ve kişisel düşündüğümüz için, yanlış yorumlar ve tenkitler de alabiliriz. Başlangıçlar yapmak için olumlu bir hafta. Uzun süredir dargın olduğumuz dostlarımızı arayabiliriz. ve köprüleri kendimiz atabiliriz. İçimizdeki enerjiyi dengeleme konusunda zorluklar yaşayabiliriz. Algılama gücümüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacağız. Doğal asaletimizi çevremize hissettirebileceğimiz bir dönem. Olaylara sakin bir şekilde yaklaşarak çözüm arayacağız.

KOÇ

Kariyer evinizde bu hafta ay tutulması gerçekleşiyor.. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bu hafta, eğlenceli ve sizi oyalayan olayları gündeme getirecektir. Önemli kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Yolunda gitmeyen sosyal ilişikleriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Yanlış dostluklar biterken, akabinde başlayan yeni dostluklardan çok şey kazanacaksınız. Özellikle, size yeni bir prestij kazandıracak olaylar yaşayacaksınız ve yeni çevrelerde eskisinden çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz.. Bu dönemde duygusal ilişkileriniz de ilginç çekişmeler olacak. Duygularınızla ilgili “ben bilirim” tavrı partnerinizi öfkelendirecektir. Hatta ilişkinizi geçici bir süre için dondurabilir ve sizi duygusal anlamda incitebilir. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta  içindesiniz. İlişkilerinizi sorgulayacaksınız. Partnerinizi her konuda kolayca ikna edeceksiniz.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

BOĞA

Ay tutulması yolculuklar ve ruhsal evinizde ilerliyor. Yabancı kişilere karşı duygusal yaklaşımlarınız da olabilir. Küçük çaplı organizasyon işleriniz giderek büyüyebilir Çevrenizde daima beğenilen bir kişi olduğunuz için, alternatiflerin bol olmasından dolayı kişisel kararsızlıklar yaşamanız mümkün. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişilere duygusal sorumluluk yüklüyorsunuz. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun. Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için geçmiş imkanlarınız tekrar gündeme gelecektir. İstediğiniz koşulları yaratmaya devam edin. Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve bir çok fırsatı bir arada yakalayacaksınız İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir hafta olacağından emin olabilirsiniz. ..

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

İKİZLER

En aktif ve başarılı haftalardan birini yaşıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Sosyal ortamlar çerçevesinde; yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. Bu etkinlikler nedeniyle, bilgilerinizi arttıracak kişilerle bir arada olacak, yabancı kültürlere karşı eğiliminiz artacak.. Ay tutulması karşıt finans evinizde gerçekleşiyor. Yalnız yaşayanlar, bulundukları sosyal çevrelerde tanışacakları kişilerle (sizden yaşça çok büyük) bir ilişki başlatabilirler. Fakat, bu tür ilişkilerde iyi analizler yaparak kararlar verin. Çünkü, doğru olduğunu sandığınız konularda hatalı kararlar almış olabilirsiniz. Bu arada fantastik konulara ilgi duyabilirsiniz. Çevre ile ilgili ilişkilerinizi hızlı bir şekilde değerlendirirken, kendi kurallarınızın geçerli olmasına dikkat edecek ve sağlayacaksınız. İşinizle ilgili sizi ruhsal anlamda güçlendirirken ; önemli beraberlikleri ve ortaklıkları kurmanız, bu beraberlikleri yıllarca sürdürmeniz yolunda etkiler alacaksınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

YENGEÇ

Ay tutulması karşıt evinizde gerçekleşiyor. Ortaklıklara açıksınız. Düşüncelerinizin çevrenizle bütünleşmesinden yanasınız. Doğru insanlarla çalışmak isteğiniz doğrultusunda, isabetli kararlar vereceksiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını çok çabuk hissedebiliyor ve empati yeteneğinizle onları idare edebiliyorsunuz.. Aşka çok fazla değer veriyor olmanız sizi cinsel dürtüleri yüksek ilişkilere yöneltecektir. İş vereninizle ilişkilerinizin yoğun ve uyumlu olmasına neden olacak. Karşı cinsle aranızın iyi olmasına karşın, mesleğinizle ilgili ilerlemenize yardımcı olacak. Bazılarınız mesleki evlilikler yapabilirsiniz. Bu hafta  risk almamaya ve temkinli olmaya özen göstermelisiniz. Çapkınlık ve uçarılık konusunda sizi baştan çıkaran oyalayıcı ve ayartıcı durumlarda kendinizi geriye çekmelisiniz. Çünkü, sosyal yaşamın cazibesi sizi yanlış maceralara sürükleyebilir. Daha üretken olacaksınız.. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

ASLAN

Ay çalıma ve sağlık evinizde gerçekleşiyor. Alışkanlıklarınızı ve kurallarınızı seviyor ve değişimlere karşı fazla istekli davranmıyorsunuz. Fakat disiplinli olmanıza rağmen değişim ve  bir genişlemeye de  “hayır” demek istemiyorsunuz. Bu duygular beraberinde; arkadaşlarınızla birlikte ortak projeler üretecek, zorluklar karşısında pes etmeyeceksiniz. Tartışmalardan ve güç savaşlarınızdan sakınmalı ve kaba kuvvet gösterilerinin size olumsuzluk vereceğini bilmelisiniz. Sakin olduğunuz zaman para durumunuzu da istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Bu hafta  hisseli paralar konusunda dikkat etmeli ve ortağınızla para konusunda tartışmamalısınız. Size gelen iş teklifleri konusunda hemen karar vermelisiniz.  Bu arada, sevdiğiniz bir arkadaşınız tarafından size sunulan abartılı tekliflere hemen inanmamalısınız. Detaycı bir gözle yeniliklere uyabilirseniz, her şey size artı şekilde dönecektir. Bol bol seyahat etme imkanınız olacak. Arkadaşlarınızla bir arada olanaklarınızı birleştirme isteği içinde olacaksınız.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

BAŞAK

Çevrenizi değiştirmek sizin isteğiniz dışında da gerçekleşebilir. Arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiğiniz ve tanıdığınızı zannettiğiniz bir arkadaşınızdan zarar görebilirsiniz. Uzun transitlerden olumsuz etkilendiğinizi zannederek üzülmemelisiniz. Sizin yapamadığınız veya cesaret edemediğiniz değişimleri, geçen hafta  yaşadığınız tutulmanın gerçekleşeceğini unutmamalısınız. Yolunda gitmeyen sosyal ilişikleriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Yanlış dostluklar biterken, akabinde başlayan yeni dostluklardan çok şey kazanacaksınız. Özellikle, size yeni bir prestij kazandıracak olaylar yaşayacaksınız ve yeni çevrelerde eskisinden çok daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz. Çocukluktan kalma alışkanlıklarınızla ilgili sınırlarınızı ve yeni durumunuzu esnetmek zorunda kalabilirsiniz.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

TERAZİ

Bu hafta  aile ve yuva evinizde Ay tutulması gerçekleşecek. Duygusal zaaflarınız artabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Değerinizin anlaşılmadı duygusuna kapılabilirsiniz. Kuruntulu düşünce yapınız çevrenize karşı yanlış kullanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden şüphelenebilirsiniz. Biliyorum, “ne oluyoruz” diyorsunuz. Aslında evrenin size sunduğu müthiş bir uyanış olabileceğini de düşünebilirsiniz. Kariyer eviniz tüm hafta boyunca güçlü olacak. Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek, gelişen şartlara göre rotanızı ayarlayacak, yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almanız gereken uygun haftalardan birindesiniz. İşinizde yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalarak, başaramayacağınız iş sorumlulukları almamalısınız.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

AKREP

Bu hafta iletişim evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. İstediğiniz koşulları yaratmaya devam edin. Geçmişte üzerinde çalıştığınız ve size ödül getirmesini beklediğiniz tüm konular sizi destekleyecek. Mesleki konularda etkin kişiler istediğiniz şansı size verecekler ve bir çok fırsatı bir arada yakalayacaksınız İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir hafta olacağından emin olabilirsiniz. Eğer yakınlarınızla sorun yaşıyorsanız, aile içi huzursuzluklara son vermek için yakınlarınızdan ara buluculuk yapmalarını bekleyebilirsiniz. Özellikle aile büyükleri bu konuda size yardımcı olacak. Tutulma bazı ilişkilerinizi temelden bitiriyor. Kozmik enerjilerin size verdiği desteklerle, entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Ön planda olma isteğiniz doğrultusunda çalışmalar yaparken, karizmatik ve çekici davranışlarınızla dikkat çekecek, toplumda göze çarpacaksınız.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

YAY

Ay tutulması para evinizde gerçekleşiyor. Jüpiter çevresel ve ailevi ilişkilerinizi dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız Arzularınızın tavanı yüksek; ve bu taleplerinizdeki artış sorumluluk duygunuzun yoğunluğunu arttıracak, daha da ön plana çıkaracak işler yapacaksınız.. Çevrenizle olan ilişkilerinizde huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Eğitim alanlar için dönüm noktası oluşturabilecek önemde değişiklikler olabilir. Bu tür değişimler size tecrübe kazandıracak şekilde olacaktır. Teknik donanımınızla ilgili yeniden değerlendirmelere gideceksiniz. Uzaklarda yaşayan ve kan bağı olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden  zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

OĞLAK

Kişisel evinizde ay tutulması gerçekleşecek. Zorlukların sizi etkileyemeyeceği bir performans çizeceksiniz. .  Çevre ilişkilerinizde bir canlılık gözlenecek, yeni tanışacağınız insanlarla, ortak çalışmaların temelini atacaksınız. Enerjinizdeki artış nedeniyle kendinizi güçlü hissedecek, bunu konuşmalarınıza yansıtacaksınız. Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı mesleğe sahip olduğunuz kişilerle aranızda duygusal bir çekim oluşabilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız.  Sosyal ilişkiler temelinde organizasyon çalışmalarla yapacaksınız.. Paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve yaşam standardınızı sağlayacaksınız. Yeni tanışacağınız kişilerle uyumlu beraberlikler kuracaksınız. Bu hafta sürekli bir aksiyon içinde olacaksınız. Duygu yüklü, mantıklı ilişkiler kuracağınız kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

KOVA

Ay tutulması 12. Evinizde gerçekleşiyor.. Nostaljik düşünceler  ortaya çıkacaktır. Yine bu dönem ihmal ettiğiniz ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Yakınlarınızın birinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle yaşlı kişilerin problemlerini çözümlemek size manevi açıdan da iyi gelecektir.  İç dünyanız çok zengin.. Aşkın her türlü objesinden yaralanacak ve duygularınızı besleyen tüm donelere açık olacaksınız. Aşkın bir sanat olduğunu hissediyor ve kıskançlık duygularının belirgin bir şekilde ortaya çıkmasıyla tepkili bir aşk performansı içine giriyorsunuz. Bu dönemde, sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Yine spor ve değişik kapsamlı aktiviteler yoğunluk kazanacak

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

BALIK

Ay tutulması arkadaşlıklar evinizde gerçekleşecek. Bazı insanlar, yaşantınızdan belki de bir daha asla bir araya gelemeyeceğiniz şekilde çıkacaklar. Mesleki konumlarınız ve iş başarılarınız gündeme gelecek, kişisel ilişkilerinizden kopmayacaksınız fakat çok fazla yoğunluk yaşamayacaksınız. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Her türlü şekilde kişiselliğinizi vurgulayacak çalışmalar yapabilirsiniz. Birçok olumlu pozisyon sizi bekliyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Bu hafta  her dönemden daha çalışkan olacaksınız. Bazı karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmeniz gerekebilir.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

 

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu