Astroloji

Haftalık (17-23 Haziran) burç yorumları

HAFTANIN YORUMU:
İdealist ve kişisel düşündüğümüz için, yanlış yorumlar ve tenkitler de alabiliriz. İçimizdeki enerjiyi dengeleme konusunda zorluklar yaşayabiliriz. Yaratıcı yönlerimiz yeteneklerimizi paylaşım içinde karşı tarafa sunarken, kendimizi çok daha özgür ve romantik hissedeceğiz. Bazılarımız için henüz spor geç değil. Bu tür aktivitelere başlamanın tam sırası. Sevdiklerimize daha fazla ilgi göstereceğiz. Kendimizi ortaya koyacak ilişkiler içindeyiz. Aktivitelerimiz hızlanıyor. Değişik tezatların birbirini tamamlaması günümüzü ilginç hale getirecektir. Kendimizi aşacağımız konuların karşımıza çıkması bizi olumlu kılacaktır.Bir çok hobilerimizi geliştirme imkanı bulabiliriz..

KOÇ
Mars aile ve yuva evinizde ilerlemeye devam ederken kafanız oldukça karışık. Mesleki konularla aileniz arasında kalabilirsiniz. Sevdiğiniz konuların dışında hiçbir şeyle ilgilenmek istemeyebilirsiniz. Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Dostlarınızla güç gösterisine girmemeli ve düşünce savaşları vermemelisiniz. Duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. . Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal problemler yaşamak istemiyorsanız, iş ilişkilerinize belli bir mesafe getirmek zorundasınız. Karşılıklı fikirlerin paslaştığı yeni fikirlere açıksınız ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. İkizlerde ilerleyen Venüs, sizi son derece ilginç kılarken, karşı cins üzerinde elektriğiniz çok yüksek… Yolda yürürken çok dikkatli olmalısınız. Kazalara müsaitsiniz.

BOĞA
Uranüs’ün sürprizleri karşısında kafanız karışabilir. Katılacağınız davetlerde farklı bir enerji sergilediğiniz için; bir çok insanın gözü üzerinizde oturuyor. Sosyal ilişkilerinizde yaratıcı ve yapıcı tavırlarınızla ilgi odağı olmanıza rağmen, sizin her şeyi ayrıntılı bir şekilde planlamanız kolay bir şey değil. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Başarılı olmayı amaç haline getirdiğiniz için, zor hedefler peşindesiniz. İdeallerinizi gerçekleştirecek yollardan beklediğiniz haberlerin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiğini göreceksiniz. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Uzun vadeli işler yapmaktan yana oluşunuz, yeni projeler için engel oluşturuyor Başlatacağınız çalışmalar için, gerekli donanıma sahipsiniz. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. . Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Duygusal güvene ihtiyacını olduğu bir dönem içindesiniz. Fakat, sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız. Finans konularında yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı özel durumlar mevcut..

İKİZLER
Yeni bir planlama içinde olacağınız hafta içinde, gerekli dostlarınızın gücüne ihtiyacınız olacak. Dostlarınızın değişik teklifler karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz. Venüs burcunuzda ilerliyor.. Kemiklerinizi ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Duygusal güvene ihtiyacını olduğu bir dönem içindesiniz. Fakat, sıra dışı olayların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız. Finans konularında yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı özel durumlar mevcut… Aşırı uçlarda davranışlar gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmeli ve kendi isteklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaptığınız hataların altında sizin yanlış yargılarınız var. Katılacağınız toplantılarda duygularınızı sezgilerinizle birleştirerek sonuca varmalısınız. . Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Bu hafta bir çok aktivite gerektiren olaylarla ön plan çıkmayı başarıyorsunuz. Sizinle aynı görüşü paylaşan arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız. Yardımınız gereken bazı olaylar söz konusu olabilir.

YENGEÇ
Mars burcunuzda ilerlemeye devam ediyor. Hızlı kararlar alacağınız bir hafta. Kafanıza taktığınız konularda tepkisellik yapabilirsiniz. Partnerinizin ve aşk hayatınızın size yaşattığı bazı sorunları, gurur meselesi yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Siz, zor koşulları sevdiğiniz için, tüm güç olan olaylar, gelip sizi buluyor. Planlama yeteneğinizi iş potansiyeliniz de yansıtabileceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal ve alıngan olmasından kaynaklanan sorunlar gündeme gelecektir. Bu hafta her zamankinden daha fazla sevgiye ihtiyaç duyacaksınız. Duygusal konulara takıntılı olacaksınız. Partnerinizin düşüncelerini merak ettiğinizi ona belli etmek istemiyorsunuz. Karşılıklı konuşmaların size sağlayacağı yarar konusunda şüpheleriniz olabilir. Yaşamınızla ilgili yeniliklere açık değil değilsiniz. Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Fikirlerinizin desteklenmesinden hoşnut kalacak ve motivasyon konusunda güçlenerek, veriminizi daha da arttırmak isteyeceksiniz. İlişkileriniz istediğiniz tarzda canlanıyor.

ASLAN
Bu hafta, kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Olayları değerlendirirken, yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalar, sizin bu yönünüzü tatmin ederken, yeni şartları da beraberinde getiriyor. . Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Siz kendi doğrularınızla yaşamayı seviyorsunuz. Toplumsal ve sosyal ilişkilerinizde yeni ve olumlu gelişmeler içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi iyi hissetmek için yaptığınız çalışmalar, size başarı grafiğiniz getirecek. Bu hafta özellikle olaylara bakış açınızda gizli bir mizah gizli. Partnerinizin üzerinizdeki baskısından sıkılacağınız bir süreçtesiniz.. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. İkili ilişkilerinize, hiç kimseyi karıştırmamayı öğrenmelisiniz.

BAŞAK
Önemli kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Bu büyük buluşmalar için, kendinizi şimdiden güçlü ve sorumluluklarınızın bilincinde hissetmeniz, değişik kulvarlarda da önemli adımlar atmanızı sağlayacak. Dikkatinizi sadece yapacağınız işlerde odaklaştırmalısınız. Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içinde olacaksınız. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız. Duygusal yaşantınızda önleyemeyeceğiniz bir hareketlilik mevcut. Sosyal çevreniz içinde etkinliğiniz artıyor. Bu hafta, göz dolduracak davranışlarda bulunacak, yeni arkadaşlar edineceksiniz. İlgi çeken konuşmalarınızla, karşınızdakileri ikna edecek, fikirlerinin değişmesini sağlayacaksınız.. Yoğun duygularınızla başınız dertte olmasına rağmen, kendinizi istediğiniz gibi denetleyebiliyorsunuz. Değişime ihtiyacınız var.. Bazı kişiler aleyhinize konuşarak, mevcut şartlarınızın daha da karışmasına neden olabiliyor. Çevresel ilişkilerinizde kendiniz farklı bir şekilde ifade edeceğinizi biliyorsunuz. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz.

TERAZİ
Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz. Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bu hafta hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz. Organizasyonlar gündeme gelirken, fikir ayrılıkları yüzünden tartışmalar söz konusu olacak Uzun yol planları olanlar için, yaratıcılık isteyen konumlar söz konusu olacak. Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive edebilir. Düşünmeden ve aceleci bir şekilde sarf ettiğiniz cümlelerin başınıza iş açmasını istemiyorsanız, duygularınızı denetim altında tutmaya çalışmalısınız. Maddi olarak kendinizi yetersiz gördüğünüz bir hafta. Risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlenme söz konusu fakat karşılaştığınız kişilerle bazı problemler söz konusu olacak. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir dönem yaşıyorsunuz.

AKREP
Enerjinizin yüksek olduğu bir hafta.. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinme onu çok fazla etkileyecektir. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama, olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Sinir sisteminize zarar veriyorsunuz. Sakinliği deneyin. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışmanız yanlış anlaşılıyor. Tarzınız olmadığı halde, küçük hesaplar yapıyor ve kuşkucu yönlerinizi ortaya çıkaracak olaylara yöneliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir ve motivasyonunuzu hangi konudan yana kullanacağınızı şaşırabilirsiniz. Küçük detaylardan yola çıkarak, bir çok konunun özüne girebiliyorsunuz. Teşhislerinizde yanılmayacaksınız. Bu hafta her şeyi yeniden gözden geçirmek için şartlar uygun gelişecek. Finans evinizle ilgili bir çok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Karşınıza birçok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok anlaşmalara imza atacaksınız.

YAY
Bu hafta estetik davranışlarınız ve ölçülü konuşmalarınızla dikkat çekmeye başlıyorsunuz. Kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortaklık ilişkilerinize de yansıyacaktır. Finans konuları ile ilgili beklentilerinizi daha sonraya bırakmak zorundasınız. Kariyer açısından oldukça mutlu bir dönem. Zihinsel performansınızda bir artış olacak. Öğrenme kabiliyetinizin çok yüksek olmasından dolayı, bir çok konuda aynı anda aktivite göstereceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. Bu hafta yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. Aşk yaşamınızda görmezlikten geldiğiniz konular sorun haline gelebilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız.

OĞLAK
Sorumluluğunuzu en iyi şekilde yaşayan bir kişi olarak, yaşantınızla ilgili yeni bir arayış içine girmiş bulunuyorsunuz. Ele aldığınız konularda çabuk tatmin sağladığınız için, yenilikler konusunda aceleci tavırlar sergiliyorsunuz. Öfkelerinizi de görsel yaşamaktan yanasınız. Yaşamı kendi yöntemlerinize göre sorguluyor, olayları içinizde saklamaktan hoşlanmıyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun. Küçük detaylar size engel olmamalı. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız. Maddesel imkanlarınız yeniden gözden geçirmek için bol zamanınız olacak. Her şey netleşmeye başlayınca yeniden her şeye dört elle sarılmak isteyeceksiniz. Özellikle sevdiklerinizin sizden maddi istekleri bir hayli fazla. Birlikte çalıştığınız kişilerin desteklerini olumlu kullanmak adına fırsatları değerlendirmelisiniz. Bazılarınız aşkı ve kariyeri bir arada yaşayacaksınız. Katılacağınız sosyal aktivitelerdeki hoş sohbetleriniz iş hayatınıza katkısı olacak ve beklediğiniz bir çok teklif bu tür toplantılarda karşınıza çıkacak.. Özellikle iş konusunda başkalarının fikirleriyle hareket etmek istemiyorsunuz. Kariyerinizi duygusal huzurunuzu sağlayacak şekilde şekillendirin ve kendinizi uyumsuzluk ortamlarından uzak tutun.

KOVA
Cesur ve mücadelen kaçmayan işler sizi aynı zamanda başarının kucağına götürürken tahammülsüz de yapıyor. Maddi durumunuz hala mükemmel ve beklediğiniz paraya kavuşacaksınız. Aşkın sizin için önemli olacağı bir hafta.. İletişim gezegeniniz Mars Yengeç de; enerjinizi romantik ve renkli tutmaya devam ederken, dikkat etmeniz gerekebilir. Çünkü, sosyal aktivitelerinizde ve süregelen ilişkilerinizde bir yavaşlama görülecek. Bazılarınız, aşk arayışlarında sınırlarını zorlayacaklar. Eşiniz ve sevgiliniz sizden çok daha yükseklere çıkacaktır. Bu durum canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Aşkın size sunacağı maddesel katkıları da göz ardı etmemelisiniz. Partnerinizin sevgisini maddesel katkılarla size göstermesinden mutluluk duyacaksınız. Dış görünüşünüz ve genel özellikleriniz aşkınızı besleyen unsurlar olacaktır. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu hafta içinde; akşam saatlerinde eski dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir. Bu dönemde seyahat planları içinde olabilir ve uyum sağlayacağınız dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz.

BALIK
İş ilişkilerini ihtiva eden bazı görüşmelerinizde pürüzler çıkabilir, beklemediğiniz gelişmeler sizi mutsuz edebilir. Bu dönemde şans oyunlarıyla ilgili değişik konulardan uzak kalın. Maddi konularda bazı gecikmeler ve aksilikler olabilir. Mümkün olduğu kadar mantığınız doğrultusunda sakinliğinizi ön plana çıkararak beklemede kalın.. Yine, bu dönemde, herhangi bir gayrimenkule yatırım yapmak için çevrenizden yardım alabilirsiniz. Maddi açıdan değişim olmaması sizin için oldukça memnun edici olacak en azından kendinizi yormayacak ve mevcut durumunuz koruyacağınız içinde, en azında hırslı şekilde hareket etmeyeceksiniz.. Pratik yaşama geçirmeniz imkansız olan konular, kafanızda yeni şekillerin oluşmasına ve fikirlerinizin yenilenmesine zemin hazırlayacaktır. Bu hafta yaşamınızda önemli bir yere sahip olan Aşk konusu sizi çok meşgul edecek.. Karşıt Jüpiter’in olumlu desteği sayesinde, aşk her yerde karşınıza çıkacaktır. Eğer, evliyseniz veya hayatınızda sizin için önemli bir yeri olan birlikteliğiniz varsa keyfinize diyecek yok. Bekarlar için bu durum daha farklılıklar gösterecek. Kalbi boş olanlar da, kafalarını karıştıracak kadar yoğunlukta fırsatlarla karşı karşıya kalacaklar. Birçok kişi, eğlence mekanlarının değişmezi olacak. Bazı eski aşklar ve dostlarınızla ilginç karşılaşmalar yaşayacaksınız. Bu hafta diz ağrılarınıza dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar çıkabilir.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu