Astroloji

Haftalık (18-24 Mart) burç yorumları

HAFTANIN YORUMU:
Flörtçü yapımız körüklenirken ,hayal aşkları peşinde koşacağımız düşünerek, yeni tanışacağımız kişilere fazla ilgi göstermemeye dikkat etmeliyiz. Zeka isteyen işlerde başarılı olacağız. Gözlemci yönlerimiz ortaya çıkıyor. Duygusal yönlerimizde uçuculuk söz konusu. İlişkilerimizi yeniden gözden geçirme ihtiyacı içinde olacağız. Din , felsefe, şiir ve müzik konuları gündeme gelecek. Faturalarımız konusunda sorunlar çıkabilir. Ünlü ve topluma mal olmuş kişilerin sıra dışı olayları gündem kazanacak. Akademik çalışmalar yapan kişilerin yurt dışını kapsayan olayları gündeme gelecek.

KOÇ:
Bu hafta Venüs yenilikler konusunda sempatik gibi görülebilir fakat her anlamda çelişkili bir dönem olacağını bilmelisiniz. Bu arada aile sorunlarınız ve onlarla ilgili bir hareketlenme söz konusu olacak ve sanki ikiye bölüneceksiniz. Yapabileceğiniz işleri planlamalısınız. Yoksa kariyerinizle aile arasında sıkışmak sizi yoracaktır. Romantizm ve duygusal ilişkilerinizi sosyal yaşamınızla birleştireceksiniz. Eğlence dünyasında yerinizi alırken, sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmanın zevkini yaşayacaksınız. Evliyseniz veya ciddi bir partneriniz varsa, onunla güzel günler geçireceksiniz. Aşk gezegeniniz Venüs, cinsel çekiminizin güçlü olması ve para ile aşkın bir arada olacağını gösteriyor. Bu yoğun tutkular sizi derin bir şekilde etkileyecektir. Partnerinize ve eşinize karşı derin bir sorgulamayla kıskançlık duygusu içinde hareket edebilirsiniz. Merkür retrosu devam ediyor. Yine bu hafta yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu. Siz ne kadar iyi niyetli olursanız olun; ilişiklerinizde istemediğiniz durumlar ortaya çıkacaktır. Sevdiğiniz kişinin akıl ve mantığı karşısında da, bocalayabilirsiniz.

BOĞA:
Bu hafta para gezegeniniz geri gitmesine rağmen istediğiniz desteği vermeye başlıyor. İkili ilişkilerinizde size para kazandıracak aktivitelerin içinde olacaksınız. Sezgileriniz çok önemli. İş yerinizdeki yorucu çalışmalarınız nedeniyle oluşan stresli anlarınızda, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın. Size o an için çözümsüz gibi görünen işlerinizin, aslında o kadar karmaşık olmadığını görecek ve çıkış yollarını çok kolay bulacaksınız. Kariyer yolunda attığınız adımlar, ilerisi için sağlam yapı taşlarını oluşturacak. Sosyal hayatınıza verdiğiniz değer iş hayatınızı da olumlu etkileyecek. Sizi eğlendirecek, oyalayacak ve gücünüzü ortaya çıkaracak işlerin altına imza atacaksınız. Bu hafta ayrıca başkalarının paralarını yönetme konusunda başarılı olacaksınız. Fakat tüm bunları yaparken, onların fikirlerini almayı ihmal etmemelisiniz. Para eşinizin desteği sayesinde gelecektir .Aşk ve kişisel gezegeniniz olan Venüs; kariyer evinizde yoğunlaşırken, günlük ilişkilerden uzak kalacaksınız. Evli olanlar ise temelleri daha sağlamlaştıracak olaylar yaşayacaklar. Eşleri ile büyük bir uyum içinde olacaklar.. Gizli aşk ilişkileri olanlar; yeniden durum değerlendirmesi yapmalı ve eksilen özgüven nedeniyle, kendilerini geriye çekerek olayları zamana bırakmalıdırlar.

İKİZLER:
Hafta sonunda Merkür retrosu kariyer evinizde sizi etkilemeye devam ediyor. . İş ilişkilerini ihtiva eden bazı görüşmelerinizde pürüzler çıkabilir, beklemediğiniz gelişmeler sizi mutsuz edebilir. Bu dönemde şans oyunlarıyla ilgili değişik konulardan uzak kalın. Maddi konularda bazı gecikmeler ve aksilikler olabilir. Mümkün olduğu kadar mantığınız doğrultusunda sakinliğinizi ön plana çıkararak beklemede kalın.. Yine, bu dönemde, herhangi bir gayrimenkule yatırım yapmak için çevrenizden yardım alabilirsiniz. Bu hafta yaşamınızda önemli bir yere sahip olan Aşk konusu sizi çok meşgul edecek.. Karşıt Jüpiter’in olumlu desteği sayesinde, aşk her yerde karşınıza çıkacaktır. Eğer, evliyseniz veya hayatınızda sizin için önemli bir yeri olan birlikteliğiniz varsa keyfinize diyecek yok. Bekarlar için bu durum daha farklılıklar gösterecek. Kalbi boş olanlar da, kafalarını karıştıracak kadar yoğunlukta fırsatlarla karşı karşıya kalacaklar. Birçok kişi, eğlence mekanlarının değişmezi olacak. Tüm ikizler, aşk fırsatları içinde günler geçirecekler. Bazı eski aşklar ve dostlarınızla ilginç karşılaşmalar yaşayacaksınız. Bu hafta diz ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ:
Bu hafta kazançlarınız açısından oldukça parlak bir hafta olacağını müjdeleyebiliriz. Fakat Merkür sizi zorlayacak.. Enerjinizi doğru kullanırsanız, öfkenizin ve sabırsızlığın üstesinden geleceksiniz. Maddi konularla ilgili bilançolarını gözden geçirerek beklemede kalabilir, parasal konularda daha da detaylara inerek stratejiler geliştirebilirsiniz. İş arayanlar için önemli bir süreç. Bir çok güzel fırsatlar kapınızda olacak.. Merkür’ün gerilemesi sizin işinizdeki hatalara açık olacağınız ve iş durumunuz yeniden gözden geçirmenizde yarar olacağını hatırlatırım. Her şeye rağmen, oldukça kazançlı bir hafta olduğunu bilmelisiniz. Oğlaktaki Satürn, size destek vermeye devam edecek. Aşk gezegeniniz sizi duygusal konularda tedbirli olmanız konusunda zorlayacaktır. Yalnız yaşayanlar, bulundukları sosyal çevrelerde tanışacakları kişilerle (sizden yaşça çok büyük veya küçük olabilir) bir ilişki başlatabilirler. Fakat, bu tür ilişkilerde iyi analizler yaparak kararlar vermelisiniz. Çünkü, doğru olduğunu sandığınız konularda hatalı kararlar almış olabilirsiniz. Yine bu dönem sosyal yaşamınız genişleyeceği için karşılaşacağınız önemli fırsatlar olacaktır.

ASLAN:
Bu hafta maddi durumunuz iyi olacak. Çok fazla para harcamanız gerekebilir. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Bazılarınız yaşama daha duygusal bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. Çevrenizde gizemli bir hava estirecek, toplumsal kariyerinizi mistik olaylarla bağdaştırabileceksiniz. İsteklerinizi yumuşak bir şekilde karşı tarafa sunacak ve kabul göreceksiniz. Ayrıca aileniz ve sevdikleriniz kariyerinizde büyük etkisi olacak. Kariyerinizle ilgili önemli amaçlarınız varsa, bu konuda saptamalarınızı doğru alanlarda kullanacaksınız. Ailenizden kalan eski bir gayrimenkul varsa; onların tamiratı, alım satımı gibi işlerle meşgul olacaksınız. Bu hafta aşk hayatınız oldukça durgun geçebilir. Gerçek ve ciddi bir ilişki için zaman ve sabra ihtiyacınız olacak Süregelen bir ilişkiniz varsa, beraberliklerinizi testten geçireceksiniz. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlanmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız.

BAŞAK:
Bu hafta maddi konular önemli olmayacak gibi görünse de, beklemediğiniz bir fırsatın kapınıza gelmesi sizin için sürpriz olacak.. Maddi açıdan değişim olmaması sizin için oldukça memnun edici olacak en azından kendinizi yormayacak ve mevcut durumunuz koruyacağınız içinde, en azında hırslı şekilde hareket etmeyeceksiniz.. Pratik yaşama geçirmeniz imkansız olan konular, kafanızda yeni şekillerin oluşmasına ve fikirlerinizin yenilenmesine zemin hazırlayacaktır. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konuların yarattığı olumlu etki vizyonunuzun değişmesine neden olacak Kendinizle barışık bir tutum sergilemeye devam ediyorsunuz. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz. En önemlisi duygusal yaşantınızda abartılardan uzak kalmalısınız. İlişkilerinizdeki pürüzleri fazla büyütmemeli ve olayları kendi akışı içinde değerlendirmelisiniz. İlişki gezegeniniz Neptün size eğlenceli sürprizlerini sunmaya devam edecek. Bu gezegen sayesinde abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Duygularınız kapılmadan ve olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz.

TERAZİ:
Bu hafta, kariyeriniz ve aileniz arasında mekik dokuyacaksınız. Satürn aile ve yuva evinizde olacağı için, çalışmaya devam edeceksiniz. Üstelik geri giden Merkür enerjinizi dengeleyerek kullanmanız konusunda size küçük hatırlatmalar verecektir. Cesur ve mücadelen kaçmayan işler sizi aynı zamanda başarının kucağına götürürken tahammülsüz de yapıyor. Özellikle iş konusunda başkalarının fikirleriyle hareket etmek istemiyorsunuz. Kariyerinizi duygusal huzurunuzu sağlayacak şekilde şekillendirin ve kendinizi uyumsuzluk ortamlarından uzak tutun. Maddi durumunuz hala mükemmel ve beklediğiniz paraya kavuşacaksınız. Aşkın sizin için önemli olacağı bir hafta.. Aşk Gezegeniniz Mars; enerjinizi romantik ve renkli tutmaya devam ederken, dikkat etmeniz gerekebilir. Çünkü, sosyal aktivitelerinizde ve süregelen ilişkilerinizde bir yavaşlama görülecek. Bazılarınız, aşk arayışlarında sınırlarını zorlayacaklar. Eşiniz ve sevgiliniz sizden çok daha yükseklere çıkacaktır. Bu durum canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Aşkın size sunacağı maddesel katkıları da göz ardı etmemelisiniz. Partnerinizin sevgisini maddesel katkılarla size göstermesinden mutluluk duyacaksınız. Dış görünüşünüz ve genel özellikleriniz aşkınızı besleyen unsurlar olacaktır.

AKREP:
İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bu kişiler, kalabalık ortamlarda ve eğlence dünyasında tanışacağınız kişiler olacaktır. Finans konularında size fikirler verecekler, akılcı ve mantıklı yaklaşımları ilginizi çekecektir. Onlarla ortak aktiviteler gerçekleştireceksiniz. Bu hafta kendi kaderiniz kendiniz belirleyeceksiniz. Geciken terfilerinizde bu dönem açılacaktır. Ani gelişen olaylar karşısında tepkinizi koyacaksınız. Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınız mutlu görülüyor ve sosyal açıdan ön planda olcağınız bir dönem. İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Merkür’ün geri hareketinden dolayı; bir türlü evlilikle sonuçlanamayan fakat sizi uzun zaman etkileyecek bir ilişkinin içinde olacaksınız. Bazıları ise, uzun yıllar süren arkadaşlıkları için evlilik kararı alacaklardır. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

YAY:
Maddesel imkanlarınız yeniden gözden geçirmek için bol zamanınız olacak. Her şey netleşmeye başlayınca yeniden her şeye dört elle sarılmak isteyeceksiniz. Özellikle sevdiklerinizin sizden maddi istekleri bir hayli fazla. Birlikte çalıştığınız kişilerin desteklerini olumlu kullanmak adına fırsatları değerlendirmelisiniz. Bazılarınız aşkı ve kariyeri bir arada yaşayacaksınız. Katılacağınız sosyal aktivitelerdeki hoş sohbetleriniz iş hayatınıza katkısı olacak ve beklediğiniz bir çok teklif bu tür toplantılarda karşınıza çıkacak.. Jüpiter burcunuzda size destek veriyor. İyimser yönlerinizi kullanarak amacınıza kolayca ulaşacaksınız. Bu hafta her yerde aşkın karşınıza çıkması veya aşkın sizi sürekli takip etmesinde hiç rahatsız olmayacaksınız. Çevrenizde yakınızda bu duyguyla yaşamak oldukça hoşunuza gidecektir. Aşkın geleceğini siz yönlendireceksiniz. İş ve eğlenceyi bir arada yaşayacaksınız. Hem çok çalışacak, hem de eğleneceksiniz. Sosyal açıdan çok parlak bir döneme gireceksiniz.. Aile toplantılarına daha fazla ağırlık vereceksiniz.. Sanatsal faaliyetlerin gündem kazanması da entelektüel yönleriniz ortaya çıkaracak.

OĞLAK:
Bu hafta daha çok kişiselliğinizle ilgileneceksiniz. Güven duygusunun, maddi olanaklarla paralel geliştiğini bildiğiniz için, bu konuda farklı düşüncelere sahipsiniz. Hem para harcamayı seviyor bir yandan da yatırımlarınızı yönlendirmek ve paranızı çoğaltmak için çalışmak istiyorsunuz. Sadece kendinize güvenerek, size katkıda bulunmak isteyenleri kibarca geri çevireceksiniz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz. Enerjinizi doğru kullanmak adına doğru işler yapmak istiyorsunuz. Dış görünüşünüze yansıtmak istemediğiniz kendi doğrularınız var. Başkalarının fikrine saygılı gibi davransanız bile, en son final fikir size ait oluyor. Maddi durumunuz daha da güçlenecek.. Geleneksel hale gelmiş bir imaj sizin için daima geçerli olmasına rağmen, bu dönemde içinizde kıpırdanmalar söz konusu olacak. Uzak yollardan beklediğiniz haberleri alabilir ve uzun süredir planladığınız projelerinizi yaşama geçirebilirsiniz. Bu hafta uzun süredir beklediğiniz sonuçlara yaklaşmanız mümkün. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatlerini üzerinizde yoğunlaştıracaksınız. Güzelliğinizi ve cazibenizi kullanabileceğiniz bir dönem.

KOVA:
Hala maddi açıdan mutlu bir dönemdesiniz. Kariyer fırsatları rahat tavırlarınız sayesinde kapınıza gelecektir Sahip olduğunuz mallar değer kazanacak. Bu hafta hedeflerinizin bir çoğunu gerçekleştireceksiniz. Entelektüel merakınız piyasayı iyi takip etmenize neden olacak. Medya, satış, pazarlama işlerinde bir takım olaylar gündeme gelecek. Kazanç sağlamanızda çevresel faktörler etkin rol alacak. Hayatınızda güçlü insanlar ve kariyerinize katkısı olacak kişilerle birlikte olacaksınız. Siz sıradan kişilerden hoşlanmadığınız için, farkında olmadan yöneldiğiniz insanların kariyer açısından önemli kişiler olduğunu biliyorsunuz. Aşk hayatınızda mutlu olacağınız bir haftadasınız… Aşkı bildiğiniz gibi yaşayıp, kendi istekleriniz doğrultusunda davranacaksınız. Kalbiniz boşsa, birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz fakat yine de bildiğinizi okuyacaksınız.. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız.

BALIK:
Kariyer açısından oldukça mutlu bir dönem. Zihinsel performansınızda bir karışıklık var.. Öğrenme kabiliyetinizin çok yüksek olmasından dolayı, bir çok konuda aynı anda aktivite göstereceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat ısrarcı tutum izlememeye çalışın, aksi takdirde aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek. Bazılarınız kazandığı paraları yeni projelerine ayıracaklar.. Aşk ilişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği içinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz. Özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Bazılarınızın sansasyonel ilişkileri olacak. Sizden oldukça farklı biriyle aşk yaşayacaksınız. Bu dönemde, sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmayacak ve iç disiplininizin bozulmasına izin vermeyeceksiniz.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı