Astroloji

Haftalık (18-24 Şubat) burç yorumları

HAFTANIN  YORUMU:

Çevresel ilişkilerimizi duygusal anlamda sorgulayacağımız bir hafta  yaşayacağız. Çalışma yaşantımızda  irdelememiz gereken bir çok konu var. Bazılarının çözümünü araştırarak bulacağız. Ailevi konularda, geçmişe dayanan problemlerin yeniden güncellik kazanması söz konusu olabilir. Kişisel olaylarımızda kendimizle ilgili duygu karmaşaları yaşayabiliriz. İkili ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. Arkadaş toplantıları ve bir çok organizasyon çalışmalar yapılacaktır. Sanatsal olaylar ortaya çıkacaktır.

Koç

Satürn, Venüs ve Plüton Kariyerinizle ilgili planlarınızı doğru kullanmanız için size  destek veriyor. Güveneceğiniz kişileri iyi seçmeli, yaşayacağınız olaylara kendinizi kaptırıp içsel dalgalanmalardan kendinizi korumalısınız. Bu hafta, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli. .  Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. İşinizi iyi takip ederek disiplin içinde davranışlarınızı sürdüreceksiniz. Aktif bir şekilde sosyal çevrelerde bulunmak sizi bu hafta yoracak. Sizinle ilgili konuların başkaları tarafından yorum getirilmesine karşısınız. Partnerinizle birlikte vereceğiniz kararlar önemli olacak. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda gösterdiğiniz olumlu çaba sonuç veriyor

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Boğa

Mars burcunuzda ilerlemeye başladı. Çok çalışmak zorundasınız.  İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Finans konularında sorunlar çıkabilir. Harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmanız gerekebilir. Siz para Biriktirmeyi sevdiğiniz halde Mars istemediğiniz harcamaları gündeme getirebilir. Sistemli yapınızın zorlanmasını istemiyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Venüs Oğlak burcunda. Ruhsal anlamda dinginliğe ihtiyacınız var. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Artistik duygularınız atağa kalkabilir. Severek yaptığınız işler başarıyı getirirken, para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız.. Finans gezegeniniz Merkür yenilikler konusunda size destek veriyor. Fikirlerinizin kabul görmesi sizi mutlu edecek. Zaman buldukça ev dekorasyonu gibi konularla ilgilenerek, kendinizi ruhsal olarak dinlendirmelisiniz. Aşk yaşamınızla maddeselliğinizi birleştireceksiniz.  Özgürlüğünüzü, maddi güven ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. Amaçlarınıza uygun hareket etmeyi yeğlediğiniz bir hafta.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

İkizler

Merkür ve Neptün kariyer evinizde. Duygusal yönleriniz ağır basıyor. Hayallerinizi istediğiniz gibi karşınızdaki kişiye aktarabilirsiniz.  Enerjinizi dengelemelisiniz. Duygusal takıntılarınız yüzünden ruhsal bunalıma düşmek istemiyorsanız, geçmişin sorunlarına takılıp yaşadıklarınızı gözünüzde büyütmemelisiniz. Artık maddi konularda düşünceleriniz daha netleşecek. İletişim konusunda mükemmelsiniz. İstediğiniz her türlü güce sahip olacaksınız. Bu hafta abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Ortaklıklar konusunda geniş bir yelpazeye sahip olacaksınız. Akıllı ve güçlü kişilerle tanışabilir. Mantıklı işler beraberce yapabilirsiniz.  Düşüncelerinizde abartılara yer vermezseniz, daha da olumlu sonuçlar alacaksınız. Farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz. Bu hafta Coşkularınızı, organize yeteneğinizle birleştirecek ve işinizle ilgili yükselmeler yaşayacaksınız. Jüpiter karşıt evinizde ilişkilerinizi abartmaya devam ediyor. . Arkadaşlarınızın önereceği bazı tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Yengeç

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte güçlü birliktelik oluşturabilirsiniz. Duygularınızın size yönlendireceği yeni konulara ilgi duymanıza rağmen, önünüze çıkan geleneksel engeller yüzünden, kendinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz… Sosyal ilişkileriniz ve iş yaşamınız önemli bir konumda. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. . Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin. Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Ailenizin eski olayları yeniden gündeme gelebilir ve sizin inatçı tavırlarınız karşısında, sevdikleriniz üzebilirler. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Sürekli, kendinizi güvende hissetme duygunuzdan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Motivasyon gücünüzü istediğiniz alanda kullanabilme yeteneğinize sahipsiniz. Güvenli kişilerle çalışmayı tercih ediyorsunuz.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Aslan

Güneş sayesinde yaşamı kendi yöntemlerinize göre sorguluyor, olayları içinizde saklamaktan hoşlanmıyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun. Küçük detaylar size engel olmamalı. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız. Fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Egonuzu ifade edemediğiniz zaman, huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz.. Sabırsız fakat, kendinize güvenen tavırlarınızla, başarıyı kucaklayacaksınız. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu. Maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek olan ailenizi, ön plana çıkarmalısınız. Yaşam kalitenizde traj yükselmesi yaşayacak, yaşamınızda değişiklikler yapmak için gerekli atılımları sağlayacaksınız.. Düşüncelerinizi yaşama geçirmek konusunda; deneyimlerinizi ve bilgilerinizi kullanmak için  fırsatlar söz konusu. Tartışma ortamlarından uzak kalmaya çalışın.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Başak

Neptün ve Merkür karşıt evinizde ilerliyor. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Huzursuz ve alıngan bir dönem yaşıyorsunuz.. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zaman kavramının önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız. Partnerinizle işbirliği içinde olmanız, kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. Parasal gelişmeleriniz olumlu bir şekilde takip ediyorsunuz. Sizi ikna etmeye çalışmaktan yorulabilirler. Çevreniz için, zor bir kişi olarak tanınabilirsiniz. Aklınıza ve yeteneğinize güveniyorsunuz. Motivasyon gücünüzü istediğiniz alanda kullanabilme yeteneğinize sahipsiniz. Güvenli kişilerle çalışmayı tercih ediyorsunuz. Yaşamınızla ilgili hareketlenme söz konusu. . Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız. Duygusal karmaşalardan uzak kalmanızda fayda var.

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Terazi

Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir hafta. Maddesel kaygılarınızı yenmek istiyorsanız, bütçenizi yeniden gözden geçirin ve unutulmuş gelirlerinizi hesaplayın. Sade ve yumuşak yapınızın altında, çelik gibi bir irade var. Ele aldığınız konularda, yenilgiye tahammülünüz yok. Bu hafta bir çok aktivite gerektiren olaylarla ön plan çıkmayı başarıyorsunuz. Sizinle aynı görüşü paylaşan arkadaşlarınızla önemli konuşmalar yapacaksınız. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu. Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Karşıt Uranüs ruhsal yaşantınızı renklendiriyor. Her şeyi çok çabuk hissediyor ve önleminizi ona göre alıyorsunuz. Bazı konularda herkesten farklı düşündüğünüz gerçek ve kendinizi ifade ederken, Çevresel koşulların sizi engellediğini görüyor ve canınız sıkılıyor. Takıldığınız konuları düşünmeyin. Çevrenize yardım etme isteği içindesiniz. Bazı duygular zaman geçtikçe daha anlamlı oluyor

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Akrep

Olaylara sakin bakmalısınız. İlişiklerinize derin bir duygusallık hakim. Aşkı algılama biçiminiz öylesine farklı ki, sizi anlamakta zorlanıyorlar. Duygusal olarak ne aradığınızı ayrıntılı olarak düşünmelisiniz. Çünkü, yaşadığınız kaoslar giderek artabilir. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bu iki kavram kafanızda karmaşa rüzgarları estirecek. Karşıt Mars  yenilikler konusunda size yeni bir ortam hazırlıyor. Kararlarınız verirken dikkatli olmalı ve ikilem yaşamamalısınız. Çalıştığınız iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. İletişim evinizdeki Venüs’ten  olumlu destek alıyorsunuz. Düşüncelerinizde derin bir kavrayış hakim. Olayların iç yüzünün çok çabuk çözdüğünüz için, karşı taraf için korkutucu olabiliyorsunuz. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili; hak ettiğiniz değerlere ulaşamadığınız zaman, çok üzülüyorsunuz. Bu dönem çabalarınızı yoğunlaştırabilirsiniz. Sezgilerinin size yardım edecek. İş yerinizdeki arkadaşlarınızla aranızda bazı problemler olabilir, fakat, bunu önemsemeyin. Siz pratik davranışların sonuçlarını hesaplarken, onlar işin bir başka boyutunda olacaklar.

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Yay

Yönetici gezegeniniz Jüpiter  olumlu enerji veriyor. Sorunlarınız kafanızda büyütmeyin. Özel olduğunuzu hissettiğiniz zaman, yaşama bakış açınız daha da anlamlı oluyor.  Bilinçaltınız oldukça yoğun. Birçok düşünceyi aynı anda barındırmak, herkesin yapabileceği bir iş değil. Zincirleme hatalar yapmak istemiyorsanız, herkese söz vermeyin ve planlı bir şekilde davranmayı öğrenmelisiniz.. Yaşadığınız çelişikleri, karşı tarafa da yaşattığınız zaman iş çığırından çıkıyor.  . Gereksiz bir harcama dürtüsüyle hareket edebilirsiniz. Finans egonuz çok yüksek. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kendinize güvenmeniz sayesinde çok işler başaracaksınız. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Aşk ve sosyal evinizde Uranüs sayesinde sürprizlere hazır olun. İçsel sezgilerinizin doğru çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır. Organizasyonlarda fazla yorulmazsanız, sağlığınız sorun yaratmayacaktır.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Oğlak

Venüs burcunuzda ve  size zevkli seyahatler yapmanız için destekliyor. İletişim konusunda başarılı bir tablo çizmenize rağmen, çevresel koşullar yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesi uzayabilir. İdealist yapınızın ödün vermeden başarınızı yükseltmenin kolay olmadığını, siz de fark ediyorsunuz. Bu dönem mantıklı konuşmalarınızla, çevrenizi etkileyecek ve istediğiniz sonuca yaklaşacaksınız. Ciddi ilişkilerin beklenen sonuçlarını görecek ve sosyal motivasyonunuz daha da artacak. Aşklar ve arkadaşlıklar yüksek bir seviyede devam edecek. Kaliteli dostlar edinecek ve istediğiniz çevrelerde ilişkiler kuracaksınız. Maddi imkanları geniş ve kariyer sahibi sizi güçlü kılacak aşk kapınızda. Karşılaşacağınız kişiler de yüksek değerler arayacaksınız. Enerjik günlerinizde sebepsiz öfkelerinizi dizginlemeli ve ruhsal yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalara yönelmelisiniz. Sorunların üstesinden gelebilecek bir enerjiye sahip olmanız rağmen dikkatli olmalısınız. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu bir hafta içindesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz.  Uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir dönem yaşayabilirsiniz

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kova

Yeni iş olanakları konusunda bazı görüşmeler yapabilirsiniz Gireceğiniz sosyal etkinliklerde duruşunuzla etkileyeceğiniz kişiler olabilir. Bu tür sohbetlerde karşınızdakini dinlemeye gayret edin. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. İkili ilişkilerinizde karşılıklı iletişim ve kendinizi anlatabilme önem kazanıyor. Partnerinizle, önemsiz konular nedeniyle inatlaşmalardan vazgeçerek, gereksiz dargınlıklara meydan vermeyin. Çok gezerek bir konuyu araştırarak öğreniyorsunuz. Tecrübelerini sizin kadar iyi kullanan çok az insan vardır. Fikirlerinizi çoğaltarak çevrenize yardım edebileceğinizi farkındasınız. Fakat bu hafta, dağılabilir ve çevrenize ters düşebilirsiniz. Umursamaz tavırlarınızla, çevrenize meydan okumaktan vazgeçmelisiniz. Balık burcunda İlerleyen Merkür, Oğlaktaki Venüs, Plüton ve Satürn’den destek alma dönemindesiniz. Eski hatalarınız yüzünden kendinizi suçlayabilirsiniz. Kapasitenizin güçlü olduğunu çevrenize ispat etmelisiniz. Bu dönem duygusal konulu çalışmalar içinde olacak ve yaratıcılığınızı çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Balık

Arkadaşlarınız arasında farklı olduğunuz kesin. Düşüncelerinizi gizlediğiniz için, bir çok dostunuz sizin her şeyinizi merak ediyor. Asla teslimiyetçi değilsiniz. İşinizle ilgili ideallerinize ulaşmak istiyorsanız, arkadaşlarınızın fikirlerini çok detaylı incelemelisiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu; şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir.  Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Kariyer evinizdeki Jüpiter  büyük bir iş mücadelesi, içinde olduğunuzu gösteriyor. Kendinizi esir ettiğiniz kaoslardan kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Düşünceleriniz o kadar fazla derin ki, sizi anlamak için karşı tarafın üstün bir çaba sarf etmesi gerekiyor. Mars İletişim evinizde ilerliyor. Çevrenizle kapışmadan ilerlemelisiniz. Duygusal sorunlar yüzünden huzursuzluk olabilir. Sosyal ilişkiler desteğiyle güçlenen bir kariyer peşindesiniz. Kazanç fırsatları sizi olumlu etkileyecek. İş yaşantınızda bir çok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak..  Fazla alıngan olduğunuz bir hafta  yaşayacaksınız.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu