Astroloji

Haftalık (21-27 Ocak) burç yorumları

HAFTANIN  YORUMU:

Ay Tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor. Popüler olayların gündeme gelmesiyle, toplumda hareketlenme olacaktır. Arkadaş toplantıları ve bir çok organizasyon çalışmalar yapılacaktır. Sanatsal olaylar ortaya çıkacaktır. Bir çok yazar ve şair için güzel bir dönem. Sözlü ifadeleri çok daha güçlü olacaktır. Birçok evliliklerle ilgili problemler ortaya çıkacak. Kişilerin özgülük anlayışları yüzünden bazı ilişkiler sorun yaşayacaktır. Kısa vadeli aşklara dikkat etmek gerekiyor. . Sessiz ortamlarda çalışabileceğiniz yerleri tercih edeceksiniz. Duygular her ortamda eleştiriye açık olacaktır.

 

Koç

Aşk ve sosyal evinizde Ay tutulması geçekleşiyor.. Seçimlerinizi doğru yapmalısınız Bazı aşklar yarım kalacaktır. Karşı cinse istemeseniz de, kayıtsız kalamayacağınız bir dönem. İş konusunda iletişime önem vermek zorunda kalacağınız bir hafta . Küçük yazışmalar ve seminerler sayesinde kendinizi göstereceksiniz. Bazılarınız kardeşlerle ve yakın bağ içinde olacakları kişilerle ortak çalışma düzeni içine girecekler ve karlı çıkacaklardır. Gücünüzü çevresel faktörlerden alacak işler içinde olacaksınız. Kişilerin olaylar karşısında gösterdikleri tavırlar ve tepkisel değer kavramları sizin için önemli ve bu nedenle iş çevrenizde kararsız ortalıkta dolaşan arkadaşlarınızı eleştiriyorsunuz. Buna karşın aleyhinizde yapılabilecek spekülatif söylentilere karşı hazırlıklı olun. Hissederek gerçekleştirmek istediğiniz düşüncelerinize karşı oluşabilecek hiçbir karşıt düşünce sizi negatif etkilemeyecek. Zaten, bu düşüncelerle ayni konuları görüşebildiğiniz arkadaşlarınızla beraber olmaya özen gösteriyorsunuz.. Arkadaş toplantılarında entelektüel yönünüzle ilgi topluyorsunuz.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Boğa

Aşk konusunda istikrarı sağlamanız çok zor. Karşı cinsin güzel konuşmalarıyla sizi etkilemeye çalışmaları sonucunda geçici aşklar gündeme gelebilir. Bu konuda deneyimleriniz oldukça bol olacak.. Çok ilginç bir durum ortaya çıkacak. Kozmik tesadüfler ve eski duyguları tetiklese de, gönül freninizi sağlam tutmak zorundasınız. Kişiliğinizde değişen duygu dalgalanmaları yüzünden aşkta hep hatalar yapıyor ve karşınızdaki kişiye olduğundan fazla değer veriyorsunuz. Yaşamı kendi kuralları içinde yargılıyorsunuz.. Sizi ikna etmek için çaba sarf etmeleri gerekebilir. Partnerinizin size vereceği desteği de unutmamalısınız. Maddi kaygılarınızın gündemde olacağı bir hafta. Masraflarınızdaki artışların nedeni biraz da kendi hatanız. Alış veriş yaparken, bütçenizi aşabilirsiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa sivri bir dil kullanarak söylemeniz, istenmeyen tatsız olaylara neden olabiliyor. Bilinçli karar vermek için beklemeyi tercih ediyorsunuz. Öz değeri olan duygulardan yana olmanız çoğu kez yanlış anlaşılmanıza neden oluyor.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

İkizler

Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir.  Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Karşıt Venüs ve Jüpiter size oyun oynuyor. Aşk tuzaklarına dikkat etmelisiniz.  Karşınıza çıkan kişilerin konuşmalarından etkilenebileceksiniz. İnanma, inandırma kabiliyetiniz artıyor. Karşıt fikirde olan kişilere sabır ve güç göstermeniz çok Önemli. Sizi aşan durumlarda bile olaylara çok çabuk hakim olabiliyor olmanız çevrenizde fark yaratıyor. İmkânsız gibi görünen düşüncelerin çok da önemli olmadığını görmek, sizi farklı bir sorgulamaya itecektir. Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Aile ortamını etkileyecek özel durumlar söz konusu olabilir. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Yengeç

Finans evinizde Ay tutulması gerçekleşiyor. Güneş Karşıt maddi evinizden sizi güçlendirecek. Değişimlere  hazır olun. Kendi inisiyatif ve düşüncelerinizin ön planda olduğu bir dönem. Yaşam enerjinizin yüksek olması motivasyonunuzu artırıyor.  Dokuzuncu evinizdeki Neptün uzak yollarla ilgili şansınızı ve ideallerinizi gerçekleştirme konusunda gerekli cesareti verecektir. Babanız ve ya aile büyüklerinizin tavsiyelerine karşı çıkarken, kendi düşüncelerinizi uygulama konusunda ısrarcı olacaksınız.  Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Karşıt ilişkiler evinize destek veren  Satürn’le etkileşim içinde olan Neptün düşüncelerinizi gizleyecek ve çevrenize karşı daha sır olmanızı sağlayacak.. Fakat paylaşımcı yapınızdan dolayı çevrenizdeki kişilerin sizin fikirlerinden yararlanmaları söz konusu olacaktır. Verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz. Farklı düşünüyor, farklı hareket ediyor fakat, duruma hakim oluyorsunuz. İnsanlar sizden etkilenirken, karşı çıkamıyorlar. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz.. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Aslan

Ay tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Venüs ve Jüpiter ilginç bir etkileşme içinde olacaklar. Kincilik yönleriniz ortaya çıkabilir. Özellikle geçmişte yapılan yanlış bir davranış biçimi içinizdeki öfkeyi tetikleyebilir. İntikam duyguları içinde karşınızdaki kişiyi politik ama iğneleyici bir şekilde dersiniz vermek isteyebilirsiniz. Jüpiter – Venüs olumlu yönleriyle sizi mutlu da edecektir. Mal varlığınız arttıracak köklü ve radikal isteklerinizi yerine getirecektir. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Partnerinize daha çok zaman ayırmalı, onun sizden beklentilerine karşı ilgili olmalısınız. Sizi meşgul edecek ve masraf yapmanıza neden olacak o kadar çok şey buluyorsunuz ki, sizi takip etmek bu dönemde zorlaşacaktır. Şimdiye kadar kişiliğinizi ön plana çıkaracak işler denemediğiniz için; artık cesur kararlar vermenin zamanı geldiğini sezgisel bir biçimde hissedeceksiniz. İletişim konusunda Koç’ta retro Uranüs sizi aktif ve hareketli yapıyor. . Yapmanız gereken işlerinizi bir an önce toparlamalısınız.

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Başak

Dostlarınızı şaşırtmak istemiyorsanız, aşırıya kaçan hareketlerinizi erken farkına vararak önlem almalısınız. Yaşama pratik bir şekilde bakıyorsunuz. Gücünüzün farkındasınız ve başlangıçlar için yeterli cesarete sahipsiniz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. Yaptığınız görüşmeler, girişimcilik konusunda başarılı olacağınızı gösteriyor. Yaşam kalitenizi artıracak, yeni projeler peşindesiniz. Sizi sıkan şartlar konusunda daha fazla düşünmemelisiniz. Güven ihtiyacı içinde olmanız yüzünden, elinizde olan imkanlarınızı kullanmak yorulmanıza neden oluyor. Sosyal yaşantınız gelişmeye devam ederken, mevcut ilişkilerinizin uyumunu korumalısınız. Romantizm sizi saran duyguların başında olacaktır. Gizli arzularınızın belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Baskı altında tutuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyecek ve ilişkinize kişiselleştirecek davranışları tercih edeceksiniz. Kişisel çabalarınız, çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Terazi

İş hayatınızla ortaklıklar paralel ilerliyor. Kariyeriniz özellikle bu dönem güçlenecek. İşinizde yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız. Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Kendi değerlerinizin farkında oluşunuz, sizi önemli pozisyonlara getirecek. Bu dönem entelektüel ve sosyal yapıda olan kişilerden etkileneceksiniz. Akıl ve felsefi konuşmalar sizin için önemli olacak. Aşka bağlı yolculuklar yapabilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda beğeneceğiniz kişilerle birliktelik şansı, kapınız çalabilir. Karşı cinse oldukça çekici gelecek ve duygu yoğunluğu yaşayacaksınız. Bazılarınız gizli aşklara eğilimli olacak.. Yönetici gezegeniniz Venüs Yay  burcunda ilerlerken duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Sanatsal ortamlarda aniden doğan aşklar önemli. İş hayatınızda aniden bir aşk kıvılcımları söz konusu.

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Akrep

Önemli bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız, işte size güzel bir fırsat doğuyor. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Bulunduğunuz konumu farklı platformlara taşımayı amaçlarken, eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz. Yaşama yeni bir tablo ile çıkmak isteyecek ve deneyimlerinizi genişleteceksiniz. Onaylanmayan bir konu üzerinde fazla ısrar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmadan, geçmişle ilgili konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Yollardan beklediğiniz duygusal haberlerin gecikmesi, canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Aşk ve duygusal ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Aşk konusunda hatalar yapmamak için hala ısrarlı tutumunuzu sürdürmelisiniz. Kariyerinizdeki  üstün nitelikler göz dolduracaktır. .  Konuşulan şeyleri gözünüzde büyüterek, gereksiz tartışmalara meydan verebilirsiniz. Kendinizi yeniden yapılandırmak için, ruhsal yönü ağır basan düşünceler içine girebilirsiniz.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Yay

Enerjinizin yüksek olduğu bir  hafta.. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinme onu çok fazla etkileyecektir. Risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlenme söz konusu fakat karşılaştığınız kişilerle bazı problemler söz konusu olacak. Aşırı alıngan ve ben merkezci olduğunuz bir hafta yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama, olaylar farklı olabilir. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız. Sakinliği deneyin. Partnerinizle aranızdaki mesafeyi korumaya çalışmanız yanlış anlaşılıyor. Aşk ve duygusal ilişkilerinizde seçici ve mükemmeliyetçi olacaksınız. Bu dönem, alınganlığınız artacak. Tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek, Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacaktır. Özgürlüğünüzü, maddi güven ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. . Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Önemli kararlar arifesinde iseniz, çekinmeden kararlar vereceksiniz.

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Oğlak

Merkür burcunuzda ilerlerken iletişim konusunda istediğiniz başarıyı yakalıyorsunuz. Ay tutulması ilişkiler konusunda bir çok yeniliği beraberinde getiriyor. Uzun süredir cesaret edemediğiniz birçok aktivitelerde bende varım diyeceksiniz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz. Uranüs’ün size yenilikler konusunda hata yaptırmasına izin vermemelisiniz. Aşk gezegeniniz Venüs 12. evinizden yoğun etkiliyor. Sizi duygusal ve içine kapanık yapıyor. Gizli duygularla başınız dertte benden söylemesi. Sevdiğiniz veya kafanıza taktığınız kişiyi gözünüzde büyütmeyin. Ona verdiğiniz değerin karşılığı olmayabilir. Partner adayınızın bazı sırlarına tanık olabilirsiniz. Bu dönem aşkınızı gizli gizli yaşamak isteyebilirsiniz. Duygularınız gittikçe derinlik kazanmaya başlıyor.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kova

İlişkilerinizde dikkatli olmalı ve sözlerinize dikkat etmelisiniz. Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara süreklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da, neden oluyor. . Duygularınızda ve isteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecektir. Aşkta sakin bir dönem bitiyor.. Artık daha fazla gezmek isteyeceksiniz. Aşk size eğlence şeklinde geliyor.. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir. . İlişkilerinizde iddialı tavırlar içinde olabilirsiniz. Doğru kararlar almak bu sizin elinizde. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. Yalnız kendi sorunlarınız ve isteklerinizi düşünmek zorunda kalabilirsiniz.  Önce iş çabalarınız göz dolduracak ve daha sonra paranız artacaktır. Bu hafta; maddi konularla ilgili bilançolarını gözden geçirerek, parasal konularda daha da detaylara inerek stratejiler geliştirebilirsiniz

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Balık

Sizi  popüler yapan ilişkileri tercih ediyorsunuz. Dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir hafta olacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu günler içindesiniz. İletişim kurabileceğiniz, saatlerce konuşabileceğiniz bir dosta ve gerçek bir sevgiliye ihtiyaç duyacaksınız. Yaratıcılık mekanizmanızı ve manyetik çekim gücünüzü en iyi şekilde yakın ilişkilerinizde rahatça görebilirsiniz. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır Bu dönem kariyerinizi geliştirmek için önemli fırsatlarınız var. Yükseliyor ve kariyerinizi genişletmek amacı içindesiniz. Maaş artışları ve terfiler sizi bekliyor. Bu sürprizlere hazırlıklı olun.  Merkür sürprizleri ve fırsatları  ayağınıza getiriyor.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu