AstrolojiYazarlarımız

Haftalık (24-30 Aralık) burç yorumları

HAFTANIN YORUMU:
Parasal olayların önem kazandığı, olayların sorgulanması gereken bir hafta . Yatırım konusunda daha dikkatli davranmalıyız. Yaşam kalitemizle ilgili sorgulamamız ortaya çıkıyor. Dünyaya bakış açımızda bazı değişimler söz konusu. Güven duygumuzun eksikliklerinin neden kaynaklandığını, çözmek isteyeceğiz.. Birlikte çalıştığımız kişilerin gizli sırlarına şahit olabiliriz. Dostlarımıza yardım edebileceğimiz bir haftadayız. . Parasal kazançların olumlu geliştiği bir dönem. Sevdiklerimiz adına geçekleştireceğimiz aktiviteler bizi meşgul edecek. Organizasyonlar açılışların ve davetlerin gündem kazanmasıyla yaşantımız renk kazanacak

KOÇ:
Bu hafta arkadaşlık duygularınız ön planda olacak. Kendinize ve çevrenize güveniyorsunuz. Merkür’ün bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finans konularında ise, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz. Yaşamla ilgili ilginç fikirleriniz var ve olayları kendi çabanızla yönlendirmek istiyor, İdealleriniz doğrultusunda karar vermek istiyorsunuz.. Birçok nedenlerden dolayı gereksiz problemlere kucak açıyorsunuz. Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve empati yönlerinizi kullanmayı yeğleyeceksiniz. Mars duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Takıldığınız konuların daha sonra fazla önemli olmadığını hissedeceksiniz. İşinize hiç kimseyi karıştırmak istemediğiniz için bazılarına ters düşebilirsiniz. Gideceğiniz ortamlara bazı kişilerin dikkatini çekerek, ilginizi farklı konulara kaydırabilirsiniz. Çevre iletişiminizde istediğiniz bağlantıları kurmalı ve sosyal ilerlemenizi sağlayacak hamleleri yapmalısınız. Uykularınıza dikkat etmelisiniz.

BOĞA:
Esnek düşünceler içinde olmanız rağmen, herkesi şaşırtan bir tutum içindesiniz. Çevrenize karşı sessiz fakat temkinli davranıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzün atakta olması nedeniyle, sizden saklanan bazı sırları öğrenebilirsiniz Partnerinizle aranızda güçlü bir cinsel çekim oluşabilir. Özel duygularınız ön plana çıkacak. Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Sizi etkilemek isteyen çevrenize karşı temkinli olmakta yarar var. Yapacağınız işlerin alt yapısı size ait olmalı. Farkında olarak yaptığınız işler size başarı getirecek. Duygusal ilişkinize gerekli disiplini getirmeli ve bazı olayları yeniden temize çekmelisiniz. Enerjinizin yüksek oluşu nedeniyle, birçok işi bir arada yapıyor ve sonra çok yoruluyorsunuz. İş birliği içinde olacağınız kişilerin üzerinizdeki etkisine dikkat etmelisiniz. Yanılmalar söz konusu. Bu hafta eski olayları gündeme getirmek için acele etmemelisiniz. Duygularınızı sınamalısınız. Aileniz sizi destekliyor.

İKİZLER:
Takıntılarınız yüzünden her şeyi çok fazla irdeleyebilirsiniz. İdeallerinizin biraz farklı bir konumda olması nedeniyle, çevrenize kendinizi anlatma konusunda zorlanabilir bazı konularda karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Değer yargılarınızı gözden geçirmelisiniz.. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmamalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Her alanda başarılı olmanıza rağmen, tercihlerinizi beğendiğiniz konulardan yana kullanıyorsunuz. Maddi konularda değişik önerilere açıksınız. Yapmanız gereken tek şey, istekleriniz ve bulunduğunuz şartların uyum sağlaması konusunda ortak bir payda oluşturmanız. Akıllıca yapacağınız manevralar gereken özelliklerin alt tabanını sağlayacak. Ailenizle ilgili düşüncelerinizi olumlu aktarımlarınızla ortaya koyuyor ve onların desteğini görüyorsunuz. Zevkleriniz için para harcamaya bayılıyorsunuz. Kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bu durum, sizi fazla sıkmamalı. Yakında istediğiniz parasal kazançlara kavuşacaksınız. Yatırım konusuna yoğunlaşmalısınız.

YENGEÇ:
Partnerinizle duygusal bağlarınızın güçlü olmasına rağmen, arkadaşlarınızla aykırı düşünceler içinde olabilirsiniz. Bu hafta katılacağınız ortamlarda isteklerinizde direnmemeli ve fikirlerinizi kendinize saklamalısınız. Düşüncelerinizi açıklarken, farklı bir üslup kullanmanız, sizi anlaşılmaz bir kişi yapabiliyor. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmamalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Ailenizle ilgili düşüncelerinizi olumlu aktarımlarınızla ortaya koyuyor ve onların desteğini görüyorsunuz. Duygusal yaşantınızda hareketlenme ve canlılık söz konusu. Kardeşlerle bağınız güçleniyor. İçinizde yoğun duyguların oluştuğu bir hafta. Enerjinizi maddesel kişisel konulara istediğiniz gibi aktarabilecek ve girişimciliğinizi gösterebileceksiniz. Üstlerinizle iletişiminiz mükemmel gelişiyor. Yapmak istedikleriniz zincirleme bir şekilde kafanızda gelişiyor. Yeni gelişmeleri yakından takip ediyorsunuz. İşinizi şansa bırakmama konusunda kararlısınız.

ASLAN:
Güçlü arzularınız olmasına rağmen, bugün duygularınız ve hırslarınızı bastırmak zorunda kalabilirsiniz. Birlikteliklerinizde önemli aşamalar kaydedebilmek için gerekli cesareti bulmamanız için neden yok. Kişisel gücünüz, hırsınızla paralel gidiyor. Yönetme duygunuzun baskın olacağı bir dönemdesiniz.. Sosyal ilişkilerinizdeki derin felsefi yeteneğiniz, bazı olayları daha kolay irdelemenize neden oluyor. Maddi konularda arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek, ve kendinizi farklı bir pota da göreceksiniz. Dikkatinizi sadece yapacağınız işlerde odaklaştırmalısınız. Duygusal yaşantınızda önleyemeyeceğiniz bir hareketlilik mevcut. Büyük başarılara hazır olun. Sorumluluk duygunuzun artacağını bilmeli ve ruhsal anlamda kendinizi yeni durumunuza alıştırmalısınız Güçlü konumunuzu kıskanan kişilerin varlığı, sizi huzursuz edebilir. Çevrenizde olağanüstü güzelliklere yer vermek gibi saplantılar içindesiniz. Duygularınızda yenilenmeler söz konusu ve kendinizi rahat hissetmeli ve tepkilere hazır olmalısınız. Sağlık konusunda, enerjinize yüklenmemelisiniz.

BAŞAK:
İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir hafta.. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Onların desteği ve sizi yönlendirmek istemeleri, hoşunuza gidecektir. Katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Sezgileriniz oldukça güçlü. Yönetici gezegeniniz Merkür, Yay burcunda ilerliyor ve sözlerinizin anlamlı ve gizemli olmasına neden oluyor. Konuştuğunuz her şeyin altında gizli nedenler aranmasını istemiyorsanız, daha net olmayı denemekten başka çareniz yok. Duygusal ilişkileriniz için mükemmel bir performans. Partnerinizle güçlü bir çekim gücü içinde olmanız aynı zamanda aranızda bir güç birliği oluşturmanıza neden oluyor anınızda çalışan kişilerin duygusal sorunlarından etkilenebilirsiniz. Enerjinizi denetim altında tutmanız için sizi olumsuz kılıyor. Siz, tenkit edilmekten hoşlanmadığınız için de, gireceğiniz topluluklarda tartışma yaratmak istemeyeceksiniz. Meraklı bakışlara hedef olacağınız bir hafta. Alıngan yönlerinizi ortaya çıkaracak. Ayak ve bel ağrılarınız olabilir.

TERAZİ:
Kısa yollarla ilgili ilginç planlarınız var. Bazı dostlarınıza sürpriz hazırlayabilir onlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Bulunduğunuz ortamlarda duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi anlatmaktan hoşlanmayacağınız bir hafta. Çevresel koşulların sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var sanki. Yönetici gezegeniniz Venüs finans evinizdeki konumu nedeniyle, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili bazı duygusal çekişmelerin gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. Kafanızdan geçen düşüncelerin sınırları konusunda endişelisiniz. Bilinç altınızın yoğunluk kazanması ve yaratıcı yönlerinizi körüklüyor. Yaptığınız her işe yaratıcılığınızı yüreklice ortaya koymaktan yanasınız ve başaracak enerjiye sahipsiniz. Paylaşmanız gereken konular size olumlu bir şekilde geri dönüyor. Bir çok şeyi aynı anda düşünecek ve yaratıcılığınızı ön planda tutacaksınız. Partnerinizin duygularına değer vermeli ve olayları, onun açısından değerlendirmelisiniz. Dengeli ortamları tercih ederek seviyeli sohbetlerde bulunmayı istiyorsunuz.

AKREP:
Venüs’ten olumlu etkileşim alıyorsunuz Sabit yapınızın daha da kemikleşmesi ve düşüncelerinizden taviz vermeyişiniz sizin için önemli bir vurgu oluşturuyor. Bu hafta aileniz ve sevdiklerinizle inatlaşabilir ve onların isteklerine ters düşebilirsiniz. Olayları daha fazla büyütmemenizde fayda var. Sosyal hayatınızda sizinle aynı tarzda düşünen kişilerle yaptığınız görüşmelerden büyük keyif alacaksınız. . Zamanınızı daha sistematik kullanırsanız, enerji alış verişleriniz olumlu gelişecek. Öfkelerinizi denetim altında tutmayı başardığınız zaman, her işiniz kolaylaşacak. Hafta ortasında; hoşlanacağınız kişilerle birlikte olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Çevrenizle güçlü bir duygu alış verişi içindesiniz. Arkadaşlarınızın arasında aranılan ve beklenen bir kişi olmaktan mutluluk duyacaksınız. Kendinizi somut bir şekilde ortaya koymanın tam zamanı. Yeni işler için arkadaşlarınızla gerekli iletişimi gündeme getirmelisiniz. Çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Hiç kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz. Kendi doğrularına inandığınız konularda, iş başarınızı ikiye katlıyorsunuz.

YAY:
Arkadaşlarınızı arama ihtiyacı içindesiniz. Gücü seviyor ve özel dostlarınızı ihmal etmek istemiyorsunuz. Onlarla ortak çalışmalar için, bazı planlarınız var ve çevresel koşullarında aynı paralellikte olmasına dikkat etmelisiniz., Siz derin bir duygusallığa sahip olmanız rağmen, bu özelliğinizi ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyorsunuz. Çevresel ilişkilerinizde detayların çok önemli olduğu bir dönemdesiniz. Toplumsal hedefleriniz oldukça yüksek. Sabırsız davranışlardan uzak kalırsanız, maddi konularda beklediğiniz sonuçları alacaksınız. Yeni iş tekliflerine hazırsınız. Bu hafta uçuk düşünceler içinde olacak ve oldukça ilgi göreceksiniz. Paylaşma duygunuzun yoğun olduğu bu günlerde, yanlış ilişkilere girebilirsiniz. Aşk konusunda doğru zamanı beklemelisiniz. Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz duygusal ihtiyaçlarınızı, ortak çalışmalar içinde olduğunuz arkadaşlarınızın size sunacağı bazı tekliflere kayıtsız kalamayacaksınız. Harcamalarınızda fazla esnek davranıyorsunuz. . Ani gelen telefonların sizi olumlu motive etmesi, yaşam heyecanlarınızı daha da arttıracak.

OĞLAK:
Güneş burcunuzda ilerliyor. Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir hafta. Ortak ilişkilerinize güçlü bir bakış açısı ile yaklaşmanız, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Bilinçaltınızda düşündüğünüz fikirleri uygulama alanına geçmeden önce, ortak çalışma içinde olduğunuz kişilerin de, fikrini almak zorundasınız. Özgürlüğünüzü ifade etme konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. Farklı düşüncelerin olabileceğini bilmenize rağmen, kendi fikirlerinizle ilgili ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Özellikle sakin bir hafta sizi bekliyor ve gücünüzün daha iyi fark ettiğinizi göreceksiniz. Çevrenize karşı atılımcı davranışlarınızla dikkat çekmeyi bildiğiniz için, herkes sizden farklı şeyler bekliyor. Sevdiklerinizin yaşamı kolaylaştırıcı davranışlarda bulunmak, sizi son derece mutlu kılıyor. İşinize olan bağlığınızın sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve çalışırken, kendinizi fazla kaptırmamalısınız. . Bağlantı içinde olacağınız kişilere yakın tavırlar içinde olmalısınız. Enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz.

KOVA:
Özel konuların yer aldığı ve kafanızda şekillendirdiğiniz çalışmaların ön aşamasında bir çalışma sergiliyor ve sadece kendinize güvenmek istiyorsunuz. Venüs Bilinçaltı evinizde ilerlerken, özel zevkler konusunda gizlilikler söz konusu olabilir. Duygularınızı kolay ifade edemeyeceğiniz bir dönem içindesiniz. Akıllı kişileri sevdiğiniz malum.. Yanınızda çalışan kişilerin hızlı hareket etmesinden hoşlandığınız için, bu hafta seçeneklerinizi kendi isteklerinizle birlikte değerlendireceksiniz. Önemli iş tekliflerine hazır olmanız rağmen, bir yönünüz hala seçici. Farklı yönlerinizin ortaya çıkmasını istiyorsunuz. İş birliğini seviyor olmanız, çevrenizin de çoğalmasına neden oluyor. Kişisel enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel odaklanıyor ve istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündeme gelecek. Ketum yapınızı bilenler, her konuda düşüncelerinize büyük değer veriyorlar. İçsel güdülerinizi doğru kullanabileceğiniz bir hafta . Düşüncelerinizde yapıcı davranırken, çevrenizdeki kişilerin düzenine müdahale etmek istemiyorsunuz..

BALIK:
Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Maddi konularda size yarar sağlayacak çalışmalar yapacaksınız. Güç mücadelelerinden uzak kalmalısınız. Elinizden geldiğince bulunduğunuz ortamlara adapte olmalısınız. Uzun süredir sizi rahatsız eden duyguların açıklık kazandığını hissetmeniz için birçok neden karşınıza çıkacaktır. İçsel sorunlarınızı kendinizle tartışacak, bu konudaki aşk ile düşüncelerinizde eleştirisel konular ön plana çıkacak. Entelektüel oluşumlar için uygun bir hafta olmasına rağmen, duygusal takıntılarınız yüzünden olayların sınırlarını daraltabilirsiniz. İletişim konularında, isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için, planlarınızı sakin bir şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. İletişim konusunda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. Olumsuzlukların sizi etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe olayların üstesinden gelebileceksiniz.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu