Astroloji

Haftalık (25-31 Mart) burç yorumları

Ünlü astrolog Filiz Özkol, 25-31 Mart haftalık burçlarınızı yorumladı.

HAFTANIN YORUMU:
Bu hafta yenilgiler konusunda taviz vermek istemeyeceğiz. Doğal asaletimizi çevremize hissettirebileceğimiz bir hafta. Olaylara sakin bir şekilde yaklaşarak çözüm arayacağız. Aşkta ateşli bir hafta içindeyiz ve duygularımız tavan yapabilir. Partnerimizi bazı konularda üzebiliriz. Kişisel isteklerimizde ısrarcı olacağız. Lüks ve kalite ilgimi çekecek. Bazılarımız özel toplantılar için, gardrobumuza yeni kıyafetler ilave edebiliriz. Yeteneklerimiz konusunda mütavazi değiliz. Bulunduğumuz topluluklarda güzel ve etkileyici konuşmalarımızla dikkatleri üzerimize çekeceğiz.

KOÇ
Duygusal konularınıza belli bir hareket gelirken, ilişkilerinizde takıntılar yaşayabilirsiniz. Sizi yanıltacak ve daha sonra da ‘geri dönüşler’ yaşayabileceğiniz ilişkilerden kaçınmalısınız. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Sosyal çevrenizde sizin için her türlü fedakarlığı yapacak dostlarınız olacaktır. Duygularınızın derinleşmesi ve olayların gidiş yönünü görebilmeniz nedeniyle, paylaşım içinde olduğunuz kişileri olumlu etkileyeceksiniz. Gireceğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesi sonucunda sosyal enerjiniz güçlenecektir. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Bu arada Güneş; size olumlu etki vermeye devam ederken, kişisel egolarınızı, partnerinizle ayni ortamda yoğurmayı becereceksiniz. Güneş’in etkisiyle daha atak ve cesur davranışlar içinde bulunurken, girdiğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız. Yatırımlarınızı değerlendirme konusunda mantıklı kararlar vereceksiniz. Bu arada güncelliklere karşı olan merakınız belirgin şekilde ortaya çıkacak.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Boğa
Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız. Aşk ve iş ilişkilerini birleştireceksiniz. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız. Duygularınızı ve hırslarınızı içsel olarak büyütüyorsunuz. Yıllardır unutmaya çalıştığınız olayları geri tepmesiyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Sevgiyi algılama biçiminiz çok farklı. Keşfettiğiniz her yeni şey, adeta sizi büyülüyor. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı kişileri tercih edeceksiniz. Fakat Satürn’ün konumundan alacağınız etki; tüm bunları yaparken, sizi üzecek yoracak ve sinirli yapacaktır. Uzun süredir gizlediğiniz planlarınız uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirmiş olacaksınız. Çevrenizdeki her şeyin belli bir düzen içinde olmasına özen gösteriyorsunuz
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
İKİZLER
İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası. Dışa vuramadığınız öfkenizin etkisiyle istem dışı hareket etmemeye çalışın. Çünkü, dostlarınızın davranışlarından bile çeşitli anlamlar çıkarabilir ve kendinizi kapatabilirsiniz. Bu nedenle, duygularınızı saklama gereği duyacak ve planlarını gizli yapmak isteyeceksiniz. . Çevrenizde daima beğenilen bir kişi olduğunuz için, alternatiflerin bol olmasından dolayı kişisel kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Karşı tarafa sürekli bir duygusal sorumluluk yüklüyorsunuz. Rekabetçi duygulardan sakınmalısınız. İlişkinize asılmak yerine gideni özgürce bırakmayı tercih etmelisiniz. Bireysel çalışmalarınızı destekleyici yolculuklar yapacak ve yaptığınız yolculukların yurt dışı menşeli olmasına dikkat edeceksiniz. Yenilikler konusunda temkinli hareket edeceksiniz. Durgunlaşan ilişkilerinizde görmeniz gereken detayları yakalayacaksınız. Bilinçaltınız karışacaktır. Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir. Dostlarınızın sırlarını saklamak isteyecek ve bu konuda taviz vermek istemeyeceksiniz. Yakın dostlarınızın sözlerinden ve davranışlarından etkileneceksiniz.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
YENGEÇ
İçsel anlamda kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Sizin doğru düşünceleriniz çevrenizde şok etkisi yaratabilir. Kişiler üzerindeki izlenimleriniz sizi üzebilir ve kendinizi çevrenize kapatabilirsiniz. Ailenizle ilgili iyi niyetli yaklaşımlarınız ebeveynleriniz tarafında farklı anlaşılacaktır. Dikkatli olmanız gereken bir dönem. Sizi üzen ve geçmişte kalan durumların değerlendirmesini yapmak için, elinize geçen bu fırsattan mümkün olduğu kadar yararlanmaya bakmalısınız. .. Derin sorgulamalar sonucunda kendinizi daha iyi anlayacaksınız. Bazı kişilerin cesaret edemeyeceği ve çoğu insana çılgın gelebilecek işler size son derece kolay gelecek. Güneş kariyer evinizde .. Size bir katkı getirecek her türlü koşulu defalarca gözden geçirmek zorundasınız. Satürn, yapacağınız işleri kurallar dahilinde kullanmanızı ister. Eğer, siz ona uyarsanız; o da size istediğiniz şartları sunar. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratır. Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Bazı insanlar, yaşantınızdan belki de bir daha asla bir araya gelemeyeceğiniz şekilde çıkacaklar. Enerjinizin akıcı olması detayları ve küçük ayrıntıları da gözden kaçırmanıza neden olabilir. Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
ASLAN
Gizli ilişkilere eğilimli olabilirsiniz. Süregelen bir ilişkiniz varsa, dikkat etmeli ve düzeyli ilişkinizi bozmamaya çalışmalısınız. Karşıt Kova’da ilerleyen Venüs’ten olumlu etkiler alarak; geçmişteki duygusallıkların yeniden ortaya çıkmasına neden olacaktır. Mevcut ilişkinizde bir sorun yoksa, bu takıntılara kulak asmadan, yolunuzda ilerleyeceksiniz. Bazıları, küçük görüşmeler ve buluşmalar yaşarken, bunun anlamsızlığını görerek vazgeçeceklerdir. Eski ve yeni aşklar arasında kalabilirsiniz. Eski bir olay yeniden gündeme gelecektir. Aşk ve evlilik gezgeniniz olan bu hafta, duygusal konularla kafanızı karıştıracaktır. Zihinsel aktivitenizin yüksek olmasından dolayı huzursuzluk duyabilirsiniz. Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız. Yönetme kabiliyetiniz artıyor. Yönetici pozisyonunda iseniz, çevrenizi yeniden koordine edecek gerekli titizliği işinize başarılı bir şekilde yansıtacaksınız. Bazıları aşırıya kaçabilir ve diretme ve ısrar etme konusunda baskıcı davranabilirler. Eğer bir yerde eleman olarak çalışıyorsanız, müdürünüze ve amirinizin gözüne girecek ve kendinizi özgün davranışlarınızla kabul ettireceksiniz. Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….


BAŞAK
Neptün karşıt evinizde ilerliyor. Hayalinize uygun kişilerinin karşınıza çıkması söz konusu.. İlişkiler konusunda istediğiniz rahat şartlar sizin için çok önemli olacak. Uyumlu ve yapıcı düşüncelerinizle birlikte, kendinize her zamankinden daha fazla güveneceksiniz. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Yemekler ve romantik toplantılarda ne hissettiğiniz çok önemli. Gerçek dostlarınızla birlikte olmak size müthiş bir keyif verirken, anlamsız kişileri de, yaşantınıza almak istemeyeceksiniz. Seviyor ve seviliyorsanız, bu dönem evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İşinizle ilgili sizi ruhsal anlamda güçlendirirken; önemli beraberlikleri ve ortaklıkları kurmanız, bu beraberlikleri yıllarca sürdürmeniz yolunda etkiler alacaksınız. İş ilişkileriniz; yaşamınızdaki diğer kesitlere göre daha ön plana gelirken, aktif bir şekilde somut olaylarla ilgileneceksiniz. Sizden yaşça büyük ve küçük kişilerle birlikte paylaşımlar içinde olacaksınız. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizin etkisinde kalarak, başaramayacağınız iş sorumlulukları almamalısınız. Gereksiz yere üzüntü çekebilir ve hastalanabilirsiniz.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
TERAZİ
Çekiciliğiniz ve çalışkanlığınız; ilişkilerinize ‘artı değerler’ getirmesi gerekirken olumsuzluk ta getirebilir. Bazı kişiler tarafından kıskanılabilirsiniz. Düşüncelerinizi yaşama geçirme konusunda hızlı ve aktif bir tavır sergileyebilirsiniz. Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir hafta içindesiniz. Anlamlı ve iğneleyici sözlerinizle partnerinizi ve çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Duygusal yaşantınızda istediğiniz tempoyu tutturabileceksiniz. Sosyal çevrenizde sizin için her türlü fedakarlığı yapacak dostlarınız olacaktır. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz. Finans ve yatırım konularında gerekli tüm detayları gözden geçirmelisiniz. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık anlaşamadığınız konularda anlaşmanız gerekiyor. Bu nedenle, sorunlarınızın üstüne gitmek zorundasınız. Sabırlı ve mantıklı taraflarınızı ön plana çıkarmalısınız.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
AKREP
Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde bireylerin davranışlarını analizci bir gözle izlemeniz nedeniyle, çelişkili bir izlenimci tavır içinde olabilirsiniz. Bu tür bir ruh durumu şansın yanında problemleri de beraberinde getirebilir. Önemli olan isteklerinizi doğru bir şekilde ayarlamanızdır. Bulunduğunuz alanlarda kendinizi ifade edebilecek konuşmalar yapacak ve birçok dostluk kuracaksınız…. Eski küslüklerin ortadan kalkacağı ortamlar gündeme gelecek. Yeni dostluklar konusunda dikkatli olmalısınız. Tartışma ortamlarından kaçınmalı, size enerji verecek dostlukları tercih etmelisiniz. Kariyerinle ilgili daha ciddi ve hırslı çalışmalar içine gireceksin.. İlişkilerinizde sessiz ve derinden gitmeyi yeğliyorsunuz. Bu dönem, olayları irdelemekten vazgeçmelisiniz. Yapacağınız planlarda gözden kaçırdığınız birçok noktayı gündeme getirmeli ve küçük ayrıntıları bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Geçmişinize gizli bir küskünlüğünüz var. Bilinçaltınız gereksiz anlarda size gerginlik yaratıyor. Gizli kıskançlıklarınız yakanızı bir türlü bırakmıyor. Yanlışlıklarınızın siz de farkındasınız. Genelde sakin olan yapınızı negatif etkileyecek, dış etkenlere karşı kendinizi kapalı tutun..
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
YAY
Güneş aşk ve sosyal evinizde hareket ediyor. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde olacak ve fikir alış verişleri içine gireceksiniz. Pratik yaşama geçirmeniz imkansız olan konular, yeni dostlarını sayesinde daha da kolaylaşacak. Düşüncelerinizin ve fikirlerinizin yenilenmesine zemin hazırlayacaktır. Sizinle derin düşünceler içinde olan ve yaşamı sorgulayan kişilerle birlikte olacaksınız. Onlar, ortak çalışmalarınızda ihtiyacınız olan pratikliği sağlayacaklar ve hızlı düşünmeniz konusunda size gereken desteği vereceklerdir. Güç savaşı yüzünden arkadaşlarınızla aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilir, baba veya çevrenizde kariyerinizle ilgili etkin kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Tercihleriniz konusunda iyi düşünmelisiniz. Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz… Aşırı gayretler içinde enerjini boş yere sarf etmemeye özen gösterin. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Gücünün farkındasınız.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
OĞLAK
Aşk duygunuzun yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir. Gücü sevdiğiniz için, aşkı da güç çevrelerinde arıyorsunuz. Bu hafta, sınırlarınızı genişletmek için hedeflerinizi hırslarınızla besleyeceğiniz bir süreç içindesiniz. İnatçı tavırlarınız kişiliğinizi olumsuz etkileyebilir. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz.. Yalnız kendi sorunlarınız ve isteklerinizi düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Dostlarınızı şaşırtmak istemiyorsanız, aşırıya kaçan hareketlerinizi erken farkına vararak önlem almalısınız. Her şeyin en mükemmelini yapmak istiyorsunuz. Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle büyük projeler üretecek, yaşama daha olgun ve farklı bakmaya başlayacaksınız. Hissi yetenekleriniz sizi çok daha yukarılara taşıyacak. Gireceğiniz topluluklarda hatalı davranışlarda bulunabilirsiniz. Düşünceleriniz ortaya çıkarmadan önce dış tepkilere karşı hazırlıklı olun veya hiç konuşmayın.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
KOVA
Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve duygusal etkileşimlerin de yaşandığı mantıksal beraberlikler kuracaksınız. Sizden daha genç kişilerle sosyal aktiviteler gerçekleştirirken kendinizi olduğunuzdan daha genç ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir. Satürn çevresel i sorunlarınızı testten geçirmeye devam ediyor… Entelektüel yönlerinizi ortaya çıkaracak aktivitelerde, aynı meslekten kişilerle aranızda duygusal bir çekim meydana gelebilir. Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Ani değişen şartlara karşı temkinli olmalı, ölçüyü kaçırmamalısınız. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz.. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık anlaşamadığınız konularda anlaşmanız gerekiyor. Bu nedenle, sorunlarınızın üstüne gitmek zorundasınız. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Ayni fikirleri paylaştığınız kişilerle, ortak projeler içinde yapıcı çalışmalar sergileyeceksiniz.
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
BALIK
Partneriniz de belki sizi anlamakta güçlük çekiyor. Bu günler de anti-sosyal bir kişilik yapısı ilginizi çekebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmeli, duygularınızı karşılık beklemeden sunmalı, herhangi bir anlaşma imzalarken şartları iyi incelemelisiniz. Çok sevdiğiniz arkadaşlarınız tarafından kandırılmanın yanı sıra onların gerçek yüzlerini görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bir olayın yeniden irdeleyerek, o zaman görmediğiniz detayları bu dönemde görebilir, hayallerinizle baş başa kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceksiniz. Para kazanma konusunda etkili olacağınız bir hafta içindesiniz. Bıçak sırtı ilişkilerinizi lehinize çevirmek sizin özel beceri alanınıza girmektedir. Artık duraksayan işlerinizin birden açıldığını hissedeceksiniz. Güneş finans evinizde ilerlemeye başladı. Kariyerinizle ilgili takıntılarınızın yeniden gündeme gelmesiyle gecikmiş terfilerinizi alabilirsiniz. Daha önce daraltılmış ve küçültülmüş şirket kadrolaşmaları yeniden genişleyecek ve beklediğiniz iş tekliflerini alacaksınız. Sıkıldığınız iş koşullarını düzeldiğini görmek sizi mutlu edecektir.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu