AstrolojiYazarlarımız

Haftalık (27 Şubat-4 Mart) burç yorumlarınız…

HAFTANIN GEZEGEN HAREKETLERİ
Güneş Balık burcunda ilerliyor. Venüs, Uranüs ve Mars Koç burcunda ilerlerken haftanın son günü Venüs retro hareketine başlıyor. 26 Şubatta Güneş tutulması Balık burcunda gerçekleşti. Jüpiter Terazi burcunda geri gidiyor. Hukuksal sorunlar gündemde. Olumlu veya olumsuz sonuçlanması söz konusu. Duygusal patlamalara dikkat. Ani başlangıç ve bitişler. Hastaneler sanatçılar, politika güncel konular. Ruhsal enerjinizin yardımıyla manevi yönü ilgili şanslar sizden yana. . Finans konularına dikkat etmelisiniz.. Abartılı harcamalardan bütçeniz olumsuz etkilenecektir. Büyük meblağlarda kimseye borç vermeyin ve kefil olmayın. Senet ve çek olaylarına girdiğiniz zaman asla geriye nüz güçlenecek ve başarmayı planlarınız olaylar kendiliğinden rayına oturacak. Ailenizin sizinle ilgili öngörülerini göz ardı etmemelisiniz.

KOÇ:
Mars burcunuzda ilerlemeye devam ediyor.. 26 Şubatta finans evinizde Güneş tutulması gerçekleşti.. İş disiplininizi mükemmel sergileyeceksiniz. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. Toplumda ön plana çıkaracak işler planlayabiliyorsunuz. Jüpiter karşıt evinizde geri gidiyor. Eski iş teklifleri ve fırsatlar aniden karşınıza çıkacak. Sürpriz aşklar sonradan yanlış sonuçlar verebilir. Yürek çarpıntısı ilişkilere karşı temkinli olun. Uzun zamandır birçok sorun birikmişti Onlara kesin çözüm getirmenin tam zamanı. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz. Özellikle bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız. Patron ve üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeme geliyor. Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız. Amir durumunda olan kişilerle uyum içinde çalışmalar sergilerken, düzeninizi bozan kişilerin davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Plüton kariyer evinizde size destek verirken algısal durumlarınızı yeniden şekillendiriyor. Derin ve farklı insanlar hayatınıza girecektir. Temkinli olmanızda yarar var. Hafta sonu Venüs burcunuzda geri gitmeye başlayacak. Düzen ve düzensizliği bir arada yaşayacaksınız. Sizi pusuda bekleyen bazı sorunlarla yüzleşeceksiniz..

BOĞA:
26 Şubatta yaşadığınız Güneş tutulması ufkunuzun açılmasına neden oluyor. Şimdiye kadar girmediğiniz topluluklar sizi bekliyor. Yenilikler ve farklılaşma ilgini çekiyor.. Sistemli ve kararlı yönleriniz ortaya çıkıyor. İç disiplininiz mükemmel. Oysa bir an önce tamamlamanız gereken yoğun bir iş birikimi mevcut. Katılacağınız toplantılarda yapıcı konuşmalarınızla göz dolduracaksınız. Çevrenizdeki insanların hayranlığını toplayacaksınız. Jüpiter retrosu iş ve sağlık evinizde geri gitmeye devam ediyor. Potansiyel iş arkadaşlarınızla mevcut durumunuz koruyun. Düzen bozucu elemanlarınıza karşı tepkilerinizi ortaya koymadan önce beklemelisiniz. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden sakınmalısınız.. Haftanın son günü Venüs retrosu sizin algılarınızı yeniden tetikliyor. Eski unutamadığınız olaylar tekrar ortaya çıkıyor ve siz geçmişe sünger çekmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Yollardan beklediğiniz haberlerin gecikmesi işlerinizin uzamasına neden olacaktır. Bu durum sizi demoralize etmemeli. İsteklerinizdeki aşırılık motivasyonunuzu arttırıyor ve yoğun bir şekilde konunun üzerine gidiyorsunuz. Bu hafta sakin olmaya ihtiyacınız var.

İKİZLER:
Kariyer evinizde Güneş tutulması İş hayatınızda yeni bir durumun ortaya çıkmasına neden oluyor. Ani değişimler söz konusu. Eğer iş hayatınızdan memnun değilseniz, ufkunuzu değiştirecek yeni fırsatlar karşınıza çıkıyor her şey şekil değiştiriyor. Bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Çevrenizdeki kişiler, sizin gerçek düşüncelerinizi tahmin etmekte güçlük çekebilirler. Araştırmacı yönünüzü kullanarak, bazı olayları kısa sürede çözeceksiniz. Gizli düşünmenin avantajlarını görecek ve yaratıcılığınızı daha rahat ortaya koyacaksınız.. Jüpiter aşk ve sosyal evinizde geri gitmeye devam ederken uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla hasret gidereceksiniz. Haftanın son günü Venüs Retro yapmaya başlayacak eski bir aşk duygusu tekrar ortaya çıkabilir. Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Özellikle, meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Düşüncelerinizi açıklarken, çevrenize karşı kırıcı olabilir, yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz. Bazen, fazla konuşmak sizin için olumsuz şartları doğurabiliyor. Hissettiklerini kendinize saklayın.. Bu hafta ağzınızın sıkı olmasında yarar var.

YENGEÇ:
Plüton karşıt burcunuzda ilerlerken, ilişkilerinize duygusal anlamda çok şey yüklüyorsunuz. Güneş tutulması sizin gibi Su grubunda olan Balık burcunda gerçekleşti. Beklediğiniz yurt dışı seyahatleri gündemde. Eğitimle birlikte yarım kalan tüm işleriniz sonuca ulaşıyor. Başlangıçlar ve bitişler zamanı. Tutulmadan olumlu etkileniyorsunuz. Yeni iş düzenine hazır olun. İş konusunda mantıklı davranarak beklentilerinizin karşılığını almak istiyorsunuz. Karamsar düşünerek olayların yönünü saptırmamalısınız. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için, kendinizi kontrol etmek zorundasınız. Ayrıntılar yüzünden zaman kaybediyorsunuz. Güven duygusu sizin için çok önemli.. Haftanın son günü Venüs retrosu başlıyor. Duygusal hayatınızla ilgili yeni durumlar söz konusu. Partnerinizin sizden beklentileri karşısında bazı çıkmazlara girebilirsiniz. Jüpiter aile ve yuva evinizde geri gitmeye devam ediyor. Taşınma veya uzun süredir ev içindeki düzenlemeler söz konusu. Gecikmiş tamiratlarınız yapabilirsiniz. Dostlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz.

blank

ASLAN:
Sezgisel yeteneklerinizi ortaya çıkaracak bir güneş tutulması yaşadınız. İçselliğiniz şekil değiştiriyor. Adeta kendinizi baştan yaratıyorsunuz. Mirasla ilgili beklentileriniz varsa sürpriz bir şekilde ortaya çıkacak. Uzun süredir beklediğiniz kazançlarla ilgili önemli bir değişim sürecine giriyorsunuz. Mahkeme ve hukuksal sorunlarınız olumlu veya olumsuz sonuçlanacak. Borçlarınızı ödeme konusunda ani ve farklı yollarla ödeme şekliniz yön değiştirebilir. Jüpiter retro yaparken haftanın son günü Venüs retro yapacak. Yönetici ruhunuzu ön plana çıkaracaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyor fakat olayların boyutları sizin davranış biçimlerinizi olumsuz etkileyebiliyor. Dengelerinizi yitirmeden politik tavırlarınızla durumu idare etmeyi başaracaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman, gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenizde olumsuzluk örneği oluyorsunuz. Oysa, etrafınıza biraz daha güvenmeyi öğrenirseniz, bireysel duygularınızdan çok çabuk sıyrılacaksınız. Onlar sizden bu özveriyi bekliyor.

BAŞAK:
Güneş tutulması karşıt evinizde gerçekleşirken Neptün’de eşlik edecek. Uzun süredir beklediğiniz kişi bir anda karşınıza çıkabilir ve ani evlilik kararı almak isterseniz bekleyin. Jüpiter ve Haftanın son gününü Venüs’ün retro yapacağınızı unutmamalısınız. Eski sevgiliyle tekrar karşılaşıp yeniden bir evlilik deneyebilirsiniz fakat sonuç yine olumsuz olabileceğini unutmamalısınız. Mars ve Uranüs Değişim evinizde. İçinizde fırtınalar esmesine rağmen; İç disiplininiz mükemmel ilerliyor ve duygularınıza daha mantıklı ve sıkı bir şekilde sarılıyorsunuz. Kararlı bir şeklide aktivitelerinizi sürdüreceksiniz. İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil. İşinizle ilgili kuruntularınızın nedeni, içsel güvensizliğinizden kaynaklanıyor. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gereken bir hafta içindesiniz. Hata yapmamaya çalışın.. Satürn aile ve yuva evinizde ilerliyor. Ailenizin yaşlıların sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Çocukları olan Başaklar, onların duygusal problemleri ile karşılaşabilirler. Bu hafta biraz temponuz yoğun ve değişim içinde ilerleyecek. Reflekslerinize dikkat edin..

TERAZİ:
Jüpiter burcunuzda retro yaparken enerjinizin kesintiye uğradığınızı hissedeceksiniz. Karamsar olmanız için hiçbir neden yok fakat bazı derin düşünceler içinde olabilir, çevresel koşullarınızdan hoşnut olamayabilirsiniz. Güneş tutulması sağlık ve çalışma evinizde gerçekleşiyor ve Neptün’ ünde aynı evde olması iş yaptığınız kişilerin sizi yanlış davranışları ortaya çıkacak. Tavırlarınızdaki katı yaklaşımlar ve hatalarınız konusunda yanlış yargılamalara neden oluyor. Bu hafta detaylar güncellik kazanacaktır. Ailenizle ilgili huzursuzluklar söz konusu olabilir. Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz.. Bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. İyi niyetli yaklaştığınız her konunun olumsuzluğa dönüşmesi enerjinizi bölmemeli. Satın almayı düşündüğünüz gayrimenkul ile ilgili tereddütlerinizin üstesinden gelmelisiniz.. Karşıt evinizde Mars ve Uranüs ve Venüs ilerliyor ve hafta sonu Venüs retrosu başlayacak. Ani ayrılıkları gündeme getirecek. Aynı zamanda iş hayatınızda uzun süredir size ilgisi olan birinin duyguları ortaya çıkabilir. Sizi şaşırtan bu durumlardan hoşnut olsanız da, bu i duyguların sonu gelmeyecektir.

AKREP:
Aşk ve sosyal evinizde Güneş tutulması gerçekleşti. Yaratıcı düşüncelerinizdeki olumlu performansı iş yaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi yeni olaylara hazır hissediyor ve karşı cinsle aranızda duygusal bağlarınızı daha güçlendiriyorsunuz. Fiziksel enerjinizin yüksek olması, her anlamda sizi farklı kılacak. İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Aşk ve sosyal evinizde büyük bir değişim var. Hayranlarınızın artması sizi yeni ortamlara sürükleyecek. Çevrenizde çalışan insanların sizinle ayni potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Jüpiter bilinçaltı evinizde geri hareketini yapıyor. Ruhsal fırtınalarınız yüzünden çevrenize olumsuz yaklaşabilirsiniz. İş hayatınızdaki beraber çalıştığınız kişilere tepkisel davranmak için fırsat kollayabilirsiniz. Hoşlanmadığınız bir çok insanlarla karşı karşıya geleceğiniz için duygusal patlamalar söz konusu. Kendinizi yalnız hissedeceğiniz zaman hemen arkadaş toplantılarından destek alabilirsiniz. Bugünlerde, kalp kırmamalısınız.

YAY:
Güneş Tutulması aile ve yuva evinizde ilerliyor. Ailenizden biri temelli olarak yuvadan gidebilir. Ülke ve ev değiştirebilirsiniz. Güçlü bir performans göstereceğiniz ortamlar söz konusu. Satürn burcunuzda ilerlerken sizi disipline diyor. Sabırlı ve temkinli yaklaştığınız konulardan başarılı bir şekilde çıkacaksınız. Venüs hafta sonu retro yapacak. Aniden eski bir dost ve sevgiliyle bir etkinlikte karşılaşabilirsiniz. Nostaljik duyguların ortaya çıkması siz hiçbir şey kazandırmayacak. Eskiye veda etmeniz kesinlik kazanacak. Maddi konularınıza güven duymadığınız bir dönem. Kendinizi sorguluyor ve yeni iş fırsatları yaratmak istiyorsunuz. Beklentilerinizin yoğun olduğu bir dönem. Karamsarlık duygusundan bir an önce kurtulmalı ve kendinizi yeniden yönlendirmelisiniz. Çevrenizdeki güçlü dostlarınızın size sağlayacağı avantajlar gündemde. Sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.

OĞLAK:
Plüton burcunuzda ilerliyor. Güneş tutulması sizin iletişim evinizde gerçekleşti. Hızlı düşünmenize rağmen , duygusal korkularınız yüzünden bazı tereddütlerinizde artış söz konusu. Küçük ilişkilerinizden sıyrılıyorsunuz. Geleceğe daha büyük kulaçlarla ilerleyeceksiniz. Kendinizden başka kimseye güvenmediğiniz için çevrenizdeki insanların maskeleri tek tek düşüyor. Yazılı anlaşmalarınız ve iletişimde yaşayacağınız değişimler sizi yukarlara taşıyor. Yabancı ülkelerle ilgili önemli fırsatlar ve ister istemez sizi önemli konumlara getirecek. Venüs Aile ve yuva evinizde geri gitmeye başlayacak. Birçoğunuzun yuva içinde sorunları var. Onları tamir etmek ve ilişkilerden arınmak için güzel bir dönem değerlendirin. Aşkta güven ihtiyacınız var. Partnerinizin size yaklaşımları sıcak bile olsa, algılama konusunda yanlış hareket ediyorsunuz. Zorlandığınız zaman bocalamanız mümkün. Onun beklentilerine yanıt vermek isteseniz de, sizi aşan pozisyonlar söz konusu olacak ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Bu hafta, içinize kapanmaktan vazgeçin ve dostlarınıza vakit ayırın. Gerekli teminatı almadan bir işe soyunmak istemiyorsunuz. Olayları yorumlarken, mantık süzgecinin çok önemli olduğunu ona anlatmalısınız.

KOVA:
Finans evinizde Güneş tutulması gerçekleşti. Neptün’le birlikte Güneş birlikte hareket edecekler. Paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve yaşam standartınızı sağlayacaksınız. Duygularınızı saklayarak çevrenize gizemli bir hava yaratıyorsunuz. Olayları derin bir şekilde algıladığınız için, sizi ikna etmeleri çok zor. İş arkadaşlarınızın davranış biçimlerinden farklı anlamlar çıkarmanızın tek nedeni, bugün kişisel olarak içsel güvensizlik taşıyor ve olayları yanlış algılıyor olmanız.. Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Görüşeceğiniz kişilerin ilginç gelebilecek teklifleri karşısında, tercih hakkınızı acele etmeden mantıklı bir şekilde kullanarak, duygularınızla hareket etmemelisiniz. Uzak yollardan misafirleriniz gelecek. Duygu yüklü, mantıklı ilişkiler kuracağınız kişilerle ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Özellikle, derin dostluk temellerinin atıldığı bir hafta olacak. Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız

BALIK:
Güneş tutulması kişisel evinizde gerçekleşiyor. Her türlü şekilde kişiselliğinizi vurgulayacak çalışmalar yapabilirsiniz. Birçok olumlu pozisyon sizi bekliyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Sevdiğiniz işleri yapmaktan zevk alıyorsunuz, birlikte çalıştığınız kişilerden de aynı performansı beklediğiniz için, bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri sizin için olumlu bir motivasyon oluyor. Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladıkları sorunları olabilir. Onlara yardım etmek için, gerekli araştırmaları yapmalısınız. Sizin desteğiniz onlara güç verecektir. Birlikte iş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artıyor. Yönetilmekten hoşlanmadığınız için, ortak çalışmalarınızda girişimci fakat paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. Maddi olanaklarınızı genişletmek amacıyla başlatacağınız projelerinizde ağır fakat emin adımlar atmaya çalışın.

Başa dön tuşu