Astroloji

Haftalık (28 Ocak-2 Şubat) burç yorumları

HAFTANIN  YORUMU:

Yargılama yeteneğimiz güçleniyor. Derin sezgilerimizi daha da yoğunlaştırarak belki de, şimdiye kadar hiç denemediğimiz konularda çığır açacağız. Yöneticiler için iyi bir konum. Eski alışkanlıklarımızı terk edebilir ve çevremizi şaşırtabiliriz. Bazılarımız eşlerinden ve birlikte çalıştığı kişilerden önemli destekler alacaklar. Sonuçlanmayan hukuksal sorunlarımız artı veya eksi bir şekilde bitecektir. Uzun süredir satılmayan bir emlak veya evimizi varsa hemen satışa çıkarabiliriz. Bazılarımız uzak yollardan beklediği mirasları alabilecekler. Paylaşımlarda istenmeyen fakat sonucu daha sonra olumlu olabilecek aksiliklerde gündeme gelecektir.

 

KOÇ

Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Önemli kişilerle görüşecek birçoğunuz yurt dışı kaynaklı işlerde başarılı pozisyonlara geçeceklerdir. Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız. İdealleriniz konusunda mantıklı kararlar vereceğiniz günler yaşayacaksınız. Kendinizden ve fikirlerinizden emin olacaksınız. Uzak yolculuklarla ilgili planlarınızı uygulayabilirsiniz. Öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç. Bu dönem entelektüel  tartışmaların içinde olmanız rağmen, kendinizi ifade ederken Mars’ın gücünü zekanızla birleştirebileceksiniz. Bazılarınız yakın dostlarınızla güzellik ve sanatsal olayların gündeme geleceği çalışmalar içine girebilirsiniz.  İstediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişilerdir. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınızın çok fazla payı olacak. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek için konuları bütün yönleriyle kafanızda şekillendirmeniz gerekiyor.

 

BOĞA

Ay tutulması aile ve yuva evinizde gerçekleşti.  Ailenizin bazı sorunları için, kişisel çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Ev ortamında uzlaştırıcı bir tutum içindesiniz. . Bu dönem ortaklık içindeyseniz; yalnız kalmak istemeyecek ve idealist, yönetici ruhu taşıyan kişilerle ortak çalışmalar içinde olacak, ayrıca haksızlıklar karşısında tepkileriniz ortaya koyacaksınız. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilir veya sevdiğiniz bir dostunuzla ayrı ortamlara düşebilirsiniz. .Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Hırslı yönlerinizin olumlu olmasının yanı sıra, bulunduğunuz topluluklarda öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz. Mesleki anlamada size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. Bu dönemde tanışacağınız kişilerin kariyerinizle ilgili önemli katkıları olacak. Birçok eski fırsatların karşınıza çıkması, kafanızı karıştırmasın. Özellikle geçmiş deneyimlerinizden ders almasını öğrenmişseniz, artık temkinli yaklaştığınız konularda istediğiniz sonuçları alacaksınız.

 

İKİZLER

Düşüncelerinizi yoğunlaştırarak, kendinizi yenilemek istiyorsunuz.. Geçmişe ait takıntılarınız yüzünden bilinçaltı engellerin karşınıza çıkmasından yakınabilirsiniz.. Aile kavramlarınız yer değiştiriyor. Sevdiklerinize ulaşmak ve onlarla iletişim kurmak isteyeceksiniz. Partnerinizle aranızda istediğiniz duygu yoğunluğunu bir türlü kuramıyorsunuz. Özellikle içinize kapanarak, duygularınızı saklamayı yeğliyorsunuz. Yatırım konularına daha fazla ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Özgürlükçü yönleriniz atağa kalkıyor. Kalıcı duygular peşindesiniz ve girdiğiniz çevrelerde görüştüğünüz, kişilerle empati yeteneğinizi birleştireceksiniz. Yaşam kalitenizi yükseltmek için, amaçlarınızdan taviz vermek istemiyor ve ruhsal anlamda genişlemek istiyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin etkisinde kalmamalısınız.. Katıldığınız davetlerde önleyemediğiniz elektriksek çekimler oluşacak ve kısa süren maceralar yaşama riski her zaman kapınızı çalacaktır. Bu hafta; risklere karşı dayanılmaz bir şekilde arzu duyacaksınız. Beraberliklerinizde, ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken, kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

 

YENGEÇ

Yakın çevrenizde her en gelişebilecek yeni olaylara hazırlıklı olmalısınız. Değişen durumlarla birlikte sürpriz olaylar da gündeme gelecek. Bu hafta arkadaşlarınızla hediye alış verişi içinde olacaksınız. Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Ay tutulması sayesinde, partnerinizle duygusal konuları abartabilir ve aranızda süregelen konuların tartışmasını uzatabilirsiniz. Karşıt ilişkilerinizde güven ararken, siz karşınızdaki kişiye bu duyguları eksik veriyorsunuz. Maddi konularda özgür davranmak istiyorsunuz. Kısıtlama gerektiren durumlarda baskı altında kalmış duygusuna kapılıyorsunuz. Partnerinizin maddesel kaynaklarınızdan faydalanabilirsiniz. Birlikte karar vereceğiniz bir mal alımı içinde olabilirsiniz. Güçlü enerjiniz sizi rahatsız ediyor. Karşı tarafı çok fazla zorlamayın.. Ortaklık gerektiren ilişkilerinizde sezgisel yetenekleriniz sayesinde ileri görme yeteneğinizden faydalanacaksınız. Dostlarınızla iletişim halinde olacaksınız. Sanatla ilgili aktivitelerin bulunduğu ortamlarda bulunacaksınız.

 

ASLAN

Ay tutulması yeni fikirler ve genişleme getirecek. Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz. Yaptığınız işten eminseniz, size daha fazla deneyim kazandıracak koşullar yaratacaktır. Günlük işlerinizde yakındığınız konuların tekrarlanması sizin için can sıkıcı olan bu durum yaratırken, bu tür tekrarlar rutin hale gelebilir. Bu durumdan kurtulmak için, kendinize hobiler bulmalı ve yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız. Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve duygusal etkileşimlerin de yaşandığı beraberlikler kuracaksınız. Durum değerlendirmesi yaparken çevredeki kişilerden yanlış fikirler alarak etkilenmemeye çalışın. Esnek olmanız gereken bazı konularda, tüm inatçılığınızla sabit tavırlarınızı muhafaza etmeniz sizin için büyük bir engel. Kendinizin ne olduğunuzu çok iyi biliyor ve taviz vermek istemiyorsunuz. Kendinizi kanıtlama savaşı içinde olmanız, bazıları için önemli olamayabilir. Başarıyı karşı taraftan beklemeniz, hataya açık olmanıza neden oluyor. Sınırlarınızı genişletmek için hedeflerinizi hırslarınızla besleyeceğiniz bir hafta içindesiniz.

 

BAŞAK

Ay tutulması ruhsal evinizde gerçekleşti. Uzun süredir bulunmak istediğiniz, ortamlara girmeyi başarıyorsunuz. Düşüncelerinizde pozitif anlamda gelişmeler var. Beklediğiniz haberlerin size ulaşmasını sağlayacak yeni konumlar, gündeme gelebilir. Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Güvenli ortamların arayışı içinde olmanız, uygun bir davranış şekli. Kendinizle ilgili yepyeni düşünceler içinde olacaksınız. Duygu ve sezgilerinizi çevrenizdeki olaylara yöneltecek ve hakkınızdaki olumlu düşüncelerden hoşnut kalacaksınız. Abartmayı çok seveceğiniz bir dönem. Küçük duygular bir anda çığ gibi büyüyebilir.  Her duygu aynı olmaz. Ani olayların sürprizlerine hazır olun. Zeki ve duygusal güzel konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyebilirsiniz. Orijinal dostluklar ve arkadaşlıklar gündeme gelecek. Ayrım yapmalısınız…

 

TERAZİ

Dengeli olmanız ve yeniliklere açık yapınız her zaman göz dolduruyor. Jüpiter’in etkisiyle yaşamı enerjik algılıyorsunuz. Maddi konularda beklediğiniz açılımlar gündeme gelecek. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Ay tutulması yenilikler evinizde gerçekleşti.  Duygusal konularınıza, çevresel olayları karıştırmamaya çalışmalısınız.  Keşfetme güdünüze karşın zorluklarla karşılaşacak fakat pes etmeden savaşmayı tercih edeceksiniz. Görüşmek istediğiniz kişilere kısa sürede ulaşarak, isteklerinizi onlara yansıtabileceksiniz. Kendinizle ilgili bir takım çalışmalar içinde olacaksınız. Yaşamınızla ilgili değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. . Kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerinde çalışmayı tercih etmelisiniz. Uzun vadeli planladığınız projeleriniz gündeme gelecek. Yaşam akışı konusunda ideallerinizle ilgili temel kişisel değişimler yaşayabilirsiniz.

 

AKREP

Yavaş ve temkinli bir şekilde ilerleyerek sosyal hedeflerinize ulaşacaksınız. Çevresel koşularınızı belirleyen eve geçmesiyle, arkadaşlarınızla gücünüzü birleştirmek isteyeceksiniz. Onlara kuracağınız olumlu iletişim sizi daha da enerjik ve aktif yapacaktır.  Katılacağınız gruplarda maddi konulara çok fazla girmemeli, eğer; ortak bir çalışma içinde olacaksanız, parasal konularda hassas davranmalısınız. Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamaya çalışmalısınız. Belki de, yolları kapsayan bazı anlaşmaların sonuçlarını göreceksiniz. Bir çoğunuz beklediğiniz  fırsatları yakalayacaksınız.. Partner olarak seçtiğiniz kişinin gözüne girmek için uzun süredir çaba sarf etmiş olabilirsiniz.. İşte size güzel bir fırsat doğuyor. Hemen harekete geçmek için daha ne duruyorsunuz. İş yaşantınızda birçok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak. İş yaşantınızda birçok rakiple karşı karşıya kalmanız, sizi yıldırmayacak. Bazılarınız bu durumdan rahatsız olabilirsiniz. Fakat siz kimseyi yargılamadan kendi yolunuza devam etmelisiniz..

 

YAY

Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Bazı kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Tartışmalarda üstünlük sağlayacak, karşı taraf üzerinde etkin fikir hakimiyeti sağlayacaksınız. Mesleki olayların gündeme gelmesi nedeniyle iş ilişkilerine ağırlık vereceksiniz. Ay tutulması iletişim evinizde gerçekleşti.  Yaklaşımlarınızda daha bir kendinize yönelik olmanıza rağmen, hedefleriniz belirgin olacak. Fakat enerjinizi dengesizce ve şartlarınızı olumsuz kullanırsanız, iskelet sisteminizle ilgili pürüzler ortaya çıkacaktır. Çevrenizle ilgili eski şartları yeniden düzenlemenin zamanı geldi. Son günlerde iş yaşantınızda değişimler yaşıyorsunuz. Hiçbir konuda haksız duruma düşmek istemiyorsunuz. Fakat olayları hep kendi açınızdan görmeye alışmışsınız. Kişisel zevkleriniz çok önemli. Varsayımlarınızı farklı bir şekilde kabul ettirmesini biliyorsunuz.

 

OĞLAK

Aşk hayatınız bu ayda testten geçmeye devam edecek. Bu dönemi rahat bir şekilde atlatan ilişkiler düze çıkacak ve fırtınalardan kurtulmuş olacaklar. Aşk ve sosyal yaşamınızdaki fazlalıklardan kurtulmuş olacaksınız. Eğer aşkınız gerçekse sağlam bu ilişki sizi yıllarca daha ayakta tutacaktır. Süregelen bir ilişkiniz varsa; dikkatli olmalı ve isteklerinize gem vurmalısınız. Başladığınız bir işi bu dönemde bitirebilirsiniz. Finans ve kazançlar konusunda bazı istemediğiniz durumları düzeltmeniz için yine bu özel günlerden yararlanabilirsiniz. Sizi üzen ve geçmişte kalan durumların değerlendirmesini yapmak için, elinize geçen bu fırsattan mümkün olduğu kadar yararlanmaya bakmalısınız. Severek yaptığınız işler başarıyı getirirken, para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız. İşinizi iyi takip ederek disiplin içinde davranışlarınızı sürdüreceksiniz. Birçoğunuz maddi konulardaki başarınızı çevresel faktörlerle birleştirecek, ortak işbirliği içine gireceksiniz.. Maddi olanakları iyi ve size hoş gelen kişilerle kısa süren beraberlikler yaşamanız mümkün. Kurduğunuz dostluklar finans konularında ufkunuzun açılmasına neden olacak. Sizi rahatlatan ve kişiliğinizi vurgulayan işler için her türlü çılgınlığa hazırsınız.

 

KOVA

Sosyal ortamlar çerçevesinde; yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. Toplumsal konuşmalar yapabilirsiniz. Öğrenme içgüdünüz oldukça yüksek. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç. Ay tutulması kafanızı karıştırdı.. İletişim evinizdeki Mars sizi aktif yapıyor. Düşüncelerinizin değişimine neden olacaktır. Böylece gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak uzun vade de size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız.. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız. Olumsuz sonuçlarla karşılaşmak istemiyorsanız, dikkatli olmanızda yarar var. . Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var ve içsel savaşlarınızı sizi rahatsız edecek boyutlara gelmesine izin vermemelisiniz. Kombinasyon işlerinizi ön plana çıkaracak ve olayları her türlü şekilde irdeleme şansını yakalayacaksınız.. Bu hafta sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz.

 

BALIK

Bu hafta birlikte çalıştığınız kişilerin size vereceği destek çok önemli. Bulunduğunuz ortamlarda baskıcı davranışlar sergilediğiniz için, iş arkadaşlarınızın tepkisini alabilirsiniz. Ani davranışlardan sakınmalısınız. Durum değerlendirmesi yaparken, mantıksal yönünüz ağır basıyor. Bastırdığınız duygularınızın sizi rahatsız etmesinden etkilenmek istemiyorsanız, yaratıcılığınızı akıllıca kullanmalısınız. Bazı konularda herkesten farklı düşündüğünüz gerçek ve kendinizi ifade ederken, çevresel koşulların sizi engellediğini görüyor ve canınız sıkılıyor. Anlamlı olayları paylaşmak için her türlü şartların uygun olduğu bir hafta. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz önemli. Yeni projeler, yeni fikirlerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak… Mesleki olarak yeni bir proje çalışmanız varsa, uygun bir dönem. Size para kazandıracak ekibini kurabilirsiniz. Cesaret isteyen değişimlerde gönüllü davranacak ve cesur tavırlarınızla dikkat çekmeyi başaracaksınız. Aşklar ve arkadaşlıklar yüksek bir seviyede devam edecek.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu