Astroloji

Haftalık (29 Mayıs-5 Haziran) burç yorumları… Ünlü Astrolog Filiz Özkol yazdı

Haftalık Burç yorumları / 29 Mayıs – 5 Haziran

BU HAFTA DOĞANLAR:

Algılamaları güçlüdür. Duygusal sevimli ve insancıldırlar. Kolay etki altına kalırlar. Yakın ilişkilerinde son derece yardım sever ve sahiplenicidirler. Mücadele güçleri çok yüksektir. Kıskançlık konusunda aşırıya kaçabilirler. Gelecekle ilgili yatırımcı bir kafası vardır. Bulundukları şartları çok çabuk değerlendirirler. Fiziksel özellikleri son derece çarpıcıdır. . Meslek seçimlerinde kendi üstünlüklerini ortaya koyacak işler yaparlar. Fırsatları değerlendirme konusunda oldukça beceriklidirler. Anlaşılmayan kişi olmaktan çok çekinirler ve konuşmamayı tercih ederler.

KADINLARI:

Eleştirilmeye gelemezler. Eli açık ve hünerli yönleri vardır. Özellikle mutfak işlerinde çok başarılıdırlar. İnsan ilişkilerinde çok başarılıdırlar. Hayır sözcüğünü kullanmayı bilmedikleri için, çoğu kez can sıkıcı olaylarla karşılaşırlar. Güzelliğe tutkun yapıları yüzünden, yaşamda her şeyin en iyisini isterler.

ERKEKLERİ:

Hayata ait planlarını daha küçük yaşta yaparlar. Cinsellik ve aşk duygusu yaşantılarının önemli bir bölümünü kapsar. Hayatları boyunca ideal aşklarını aradıkları için, çevrelerinde maceracı olarak tanınırlar. Yeme içme konusunda damak zevkleri çok gelişmiştir.. Erkekler tam anlamıyla bağlanabileceği bir eş isterler.

ÇOCUKLARI:

Taklit etme kabiliyetleri vardır… Çabuk sinirlenirler. Çabuk ağlarlar. İnatçı ve sezgileri güçlüdür. Ebeveynleriyle zaman geçirmeye onlarla paylaşım içinde olmaya bayılırlar.. Hafızları güçlüdür. Matematikte başarılıdırlar.

 

HAFTANIN  YORUMU:

Cinsel duyguların atağa kalkacağı bir haftaya  içine giriyoruz. . Birçok sıra dışı kaçamak aşklar gündem kazanabilir. Yasaklara karşı tepki oluşturabileceğimiz bu dönemde , öfkeli davranışlardan uzak kalmalıyız. Sanatçıların ve dansçılar için oldukça güzel bir konum. Meslekleriyle ilgili güzel başarıları yakalayabilirler. Şirketlerde; yönetimle ilgili şikayetler söz konusu olacaktır İş yeri huzursuzlukları ortaya çıkacaktır. Bazılarımızın hukuksal sorunları olacaktır. Duygusal patlamalara dikkat. Ani başlangıç ve bitişler. Hastaneler sanatçılar, politika güncel konular. Ruhsal enerjinizin yardımıyla manevi yönü ilgili şanslar sizden yana. . Finans konularına dikkat etmelisiniz.. Abartılı harcamalardan bütçeniz olumsuz etkilenecektir. Büyük meblağlarda kimseye borç vermeyin ve kefil olmayın. Senet ve çek olaylarına girdiğiniz zaman asla geriye gelmez. Başarmayı planlarınız olaylar kendiliğinden rayına oturacak. Ailenizin sizinle ilgili öngörülerini göz ardı etmemelisiniz.

 

HAFTANIN RENGİ:

Mavi, sarı, uçuk pembe, bordo

HAFTANIN KOKUSU:

Yasemin, yosun, freşh kokular

HAFTANIN ÇİÇEĞİ:

İnci çiçeği, portakal çiçeği, sardunya

 

KOÇ:

Mars burcunuzda ilerlemeye devam ediyor.. İş disiplininizi mükemmel sergileyeceksiniz. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. Toplumda ön plana çıkaracak işler planlayabiliyorsunuz. Haftanın ilk günlerinde eski iş teklifleri ve fırsatlar aniden karşınıza çıkacak. Sürpriz aşklar sonradan yanlış sonuçlar verebilir. Yürek çarpıntısı ilişkilere karşı temkinli olun. Uzun zamandır birçok sorun birikmişti Onlara kesin çözüm getirmenin tam zamanı. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz. Özellikle bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız. Düzen ve düzensizliği bir arada yaşayacaksınız. Sizi pusuda bekleyen bazı sorunlarla yüzleşeceksiniz.. Patron ve üstlerinizle olan ilişkileriniz gündeme geliyor 

 

BOĞA:

Venüs burcunuzda ilerliyor. Şimdiye kadar girmediğiniz topluluklar sizi bekliyor. Yenilikler ve farklılaşma ilgini çekiyor..   Sistemli ve kararlı yönleriniz ortaya çıkıyor. İç disiplininiz mükemmel. Oysa bir an önce tamamlamanız gereken yoğun bir iş birikimi mevcut. Katılacağınız toplantılarda yapıcı konuşmalarınızla göz dolduracaksınız. Çevrenizdeki insanların hayranlığını toplayacaksınız. Potansiyel iş arkadaşlarınızla mevcut durumunuz koruyun.  Düzen bozucu elemanlarınıza karşı tepkilerinizi ortaya koymadan önce beklemelisiniz.  Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden sakınmalısınız.. Bu hafta sakin olmaya ihtiyacınız var. Dostlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz.

 

İKİZLER:

Burcunuzda ilerleyen Güneş iş hayatınızda yeni bir durumun ortaya çıkmasına neden oluyor. Ani değişimler söz konusu. Eğer iş hayatınızdan memnun değilseniz, ufkunuzu değiştirecek yeni fırsatlar karşınıza çıkıyor her şey şekil değiştiriyor. Bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Çevrenizdeki kişiler, sizin gerçek düşüncelerinizi tahmin etmekte güçlük çekebilirler. Araştırmacı yönünüzü kullanarak, bazı olayları kısa sürede çözeceksiniz. Gizli düşünmenin avantajlarını görecek ve yaratıcılığınızı daha rahat ortaya koyacaksınız.. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla hasret gidereceksiniz. Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Hissettiklerini kendinize saklayın.. Bu hafta ağzınızın sıkı olmasında yarar var. 

 

YENGEÇ:

Beklediğiniz yurt dışı seyahatleri gündemde. Eğitimle birlikte yarım kalan tüm işleriniz sonuca ulaşıyor. Başlangıçlar ve bitişler zamanı.  . Yeni iş düzenine hazır olun. İş konusunda mantıklı davranarak beklentilerinizin karşılığını almak istiyorsunuz. Karamsar düşünerek olayların yönünü saptırmamalısınız. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, onlar kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için, kendinizi kontrol etmek zorundasınız. Ayrıntılar yüzünden zaman kaybediyorsunuz. Güven duygusu sizin için çok önemli. Duygusal hayatınızla ilgili yeni durumlar söz konusu.  

 

ASLAN:

İçselliğiniz şekil değiştiriyor. Adeta kendinizi baştan yaratıyorsunuz.  Mirasla ilgili beklentileriniz varsa sürpriz bir şekilde ortaya çıkacak. Uzun süredir beklediğiniz kazançlarla ilgili önemli bir değişim sürecine giriyorsunuz. Mahkeme ve hukuksal sorunlarınız olumlu veya olumsuz sonuçlanacak. Borçlarınızı ödeme konusunda ani ve farklı yollarla ödeme şekliniz yön değiştirebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyor fakat olayların boyutları sizin davranış biçimlerinizi olumsuz etkileyebiliyor. Dengelerinizi yitirmeden politik tavırlarınızla durumu idare etmeyi başaracaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz.

BAŞAK:

Uzun süredir beklediğiniz kişi bir anda karşınıza çıkabilir ve ani evlilik kararı almak isterseniz bekleyin. Mars ve Jüpiter değişim evinizde. İçinizde fırtınalar esmesine rağmen; İç disiplininiz mükemmel ilerliyor ve duygularınıza daha mantıklı ve sıkı bir şekilde sarılıyorsunuz. Kararlı bir şeklide aktivitelerinizi sürdüreceksiniz. İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil. İşinizle ilgili kuruntularınızın nedeni, içsel güvensizliğinizden kaynaklanıyor. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gereken bir hafta içindesiniz. Hata yapmamaya çalışın… Temponuz yoğun  ve değişim içinde ilerleyecek. Reflekslerinize dikkat edin..

TERAZİ:

Mars karşıt evinizde ilerlerken enerjinizin kesintiye uğradığınızı hissedeceksiniz.  Karamsar olmanız için hiçbir neden yok fakat bazı derin düşünceler içinde olabilir, çevresel koşullarınızdan hoşnut olamayabilirsiniz.. Tavırlarınızdaki katı yaklaşımlar ve hatalarınız konusunda yanlış yargılamalara neden oluyor. Bu hafta detaylar güncellik kazanacaktır. Ailenizle ilgili huzursuzluklar söz konusu olabilir. Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz.. Bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. İyi niyetli yaklaştığınız her konunun olumsuzluğa dönüşmesi enerjinizi bölmemeli. Satın almayı düşündüğünüz gayrimenkul ile ilgili tereddütlerinizin üstesinden gelmelisiniz..

 

AKREP:

Yaratıcı düşüncelerinizdeki olumlu performansı  iş yaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi yeni olaylara hazır hissediyor ve karşı cinsle aranızda duygusal bağlarınızı daha güçlendiriyorsunuz. Fiziksel enerjinizin yüksek olması, her anlamda sizi farklı kılacak. İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Aşk ve sosyal evinizde büyük bir değişim var. Hayranlarınızın artması sizi yeni ortamlara sürükleyecek.  Çevrenizde çalışan insanların sizinle ayni potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Ruhsal fırtınalarınız yüzünden çevrenize olumsuz yaklaşabilirsiniz.

 

YAY:

Güçlü bir performans göstereceğiniz ortamlar söz konusu. Sabırlı ve temkinli yaklaştığınız konulardan başarılı bir şekilde çıkacaksınız. Aniden eski bir dost ve sevgiliyle bir etkinlikte karşılaşabilirsiniz. Nostaljik duyguların ortaya çıkması siz hiçbir şey kazandırmayacak. Eskiye veda etmeniz kesinlik kazanacak.  Maddi konularınıza güven duymadığınız bir dönem. Kendinizi sorguluyor ve yeni iş fırsatları yaratmak istiyorsunuz. Beklentilerinizin yoğun olduğu bir dönem.  Karamsarlık duygusundan bir an önce kurtulmalı ve kendinizi yeniden yönlendirmelisiniz. Çevrenizdeki güçlü dostlarınızın size sağlayacağı avantajlar gündemde. Sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.    

 

OĞLAK:

Plüton burcunuzda geri gidiyor. Hızlı düşünmenize rağmen , duygusal korkularınız yüzünden bazı tereddütlerinizde artış söz konusu. Küçük ilişkilerinizden sıyrılıyorsunuz. Geleceğe daha büyük kulaçlarla ilerleyeceksiniz.  Kendinizden başka kimseye güvenmediğiniz için çevrenizdeki insanların maskeleri tek tek düşüyor. Yazılı anlaşmalarınız ve iletişimde yaşayacağınız değişimler sizi yukarlara taşıyor. Yabancı ülkelerle ilgili önemli fırsatlar ve ister istemez sizi önemli konumlara getirecek. Birçoğunuzun yuva içinde sorunları var. Onları tamir etmek ve ilişkilerden arınmak için güzel bir dönem değerlendirin.  Aşkta güven ihtiyacınız var.. Zorlandığınız zaman bocalamanız mümkün. Bu hafta, içinize kapanmaktan vazgeçin. 

 

KOVA:

Bu hafta paranızın değerini bilirken, tüm enerjinizi para kazanmaya yönelteceksiniz. Sevdiklerinizle paranızı paylaşmak isteyecek ve yaşam standartınızı sağlayacaksınız.  Duygularınızı saklayarak çevrenize gizemli bir hava yaratıyorsunuz. Olayları derin bir şekilde algıladığınız için, sizi ikna etmeleri çok zor. İş arkadaşlarınızın davranış biçimlerinden farklı anlamlar çıkarmanızın tek nedeni, bugün kişisel olarak içsel güvensizlik taşıyor ve olayları yanlış  algılıyor olmanız.. Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Özellikle, derin dostluk temellerinin atıldığı bir hafta olacak. Uzak yollardan misafirleriniz gelecek.

 

BALIK:

Her türlü şekilde kişiselliğinizi vurgulayacak çalışmalar yapabilirsiniz. Birçok olumlu pozisyon sizi bekliyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için; çevrenizi sınamak isteyecek, kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Başlayacağınız yeni yaşam kesitlerinde kendi inisiyatifinizi kullanacak ve şartlarınızı kendiniz belirleyeceksiniz. Sevdiğiniz işleri yapmaktan zevk alıyorsunuz, birlikte çalıştığınız kişilerden de aynı performansı beklediğiniz için, bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri sizin için olumlu bir motivasyon oluyor.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL / MEDYABEY

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu