Astroloji

Haftalık (29 Temmuz- 4 Ağustos) burç yorumları

HAFTANIN YORUMU:
Özellikle, toplumda yanlış gelişen durumlar söz konusu olduğu zaman, tepkiselliğimizi ortaya koyacağımız bir hafta olacak. İdealist ve kişisel düşündüğümüz için, yanlış yorumlar ve tenkitler de alabiliriz. Başlangıçlar yapmak için dikkatli olmalıyız. Güven duygumuzun bizi olumlu bir şekilde yönlendireceği özel haftalarımızdan biri. Haberleşme konusunda sıra dışı haberlerin bizi şaşırtabileceğini unutmamalıyız. Kısa sürede çözümlememiz gereken sorunlar, gündeme gelecektir…

KOÇ:
Bu hafta ikili ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz.. Daha sosyal olma gereğini duymak için, önünüzde bir çok neden var. Arkadaşlıkların ve dostlukların önem kazanması ve asil duygular için olmanız sizi olumlu pozisyonlara getirecek. Mars aşk ve sosyal evinizde size sıra dışı sürprizler getirecek…Bu dönem varlıklı kişiler ilginizi çekecek…Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak. Finans evinizdeki Uranüs sayesinde; birçok konunun üstesinden gelebileceksiniz… Aşk ve işi bir arada yürüteceğinizden eminseniz bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmekten korkmamalısınız. Sosyal ilişkilerinizde bazı kopmaların söz konusu olduğu zaman işinizi şansa bırakmamayı öğrenmelisiniz. Bu hafta kesin kararlar almak için, gelecek haftayı beklemelisiniz. Bazılarınızda iddialı bir tutum söz konusuyken, bazılarınız, iş hayatınızda yeniliğe ihtiyaç duyacaksınız. Sosyal bağlantılarınız ve becerileriniz hareket kazanacak. Radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. yeni görüşmeleriniz var. İyi niyetinizin yanlış anlaşılması sizi engelliyor. İkna edici konuşarak sorunlarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor.

BOĞA:
Bu hafta Güneş Venüs ve Mars aile ve yuva evinizde ilerlemektedir. Ailenizle aşk hayatınızı birlikte götürmek zorundasınız. Evinizle ilgili radikal kararlar alacaksınız. İş hayatınızdaki aktivite, bir çok aşk fırsatlarınız da, beraberinde getirecektir. Karşınıza çıktığında, geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası.. Birlikteliklerinizden fazla bir talebinizi olmamalı. Evli olanlar dikkatli olmalıdırlar. Satürn artık karşıt evinizden çıkmaya hazırlanıyor. İlişkinizdeki pürüzleri düzeltmek için; bu hafta uygun bir dönem. Bekarlar için ciddi ilişkiler söz konusu olacak. Bazılarınızın aşkı tazelenecek. Bu hafta; uzun süredir beklediğiniz bir çok iş fırsatları verecektir. Arkadaşlık ilişkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Plüton toplumsal olaylarınızı denetliyor. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız . . Kısa yollarla ilgili planlamalar söz konusu olacak. Önünüzdeki engelleri aşma konusunda becerinizi göstereceksiniz. Yanlış anlaşılmalardan sakınmalısınız.

İKİZLER:
Neptün kariyer evinizde geri gidiyor. Aşk hayatınız oldukça karmaşık bir durum alabilir. Sosyal hareketlenme size cazip gelmeye başlayacak. Yalnızsanız arkadaşlarınızın desteği ile bir ilişki içinde olacaksınız., Neptün sayesinde çekiciliğiniz artarken; bir arkadaşlık ilişkiniz aşka dönüşecektir. Fakat, bu ilişkinin uzun vadede size zarar vereceğini düşünerek, adımlarınızı çok dikkatli atmalısınız. Mars iletişim evinizde size sıra dışı bir hareketlenme kazandırırken; kıskançlıklara hedef olmanıza neden olacaktır. Bu hafta kariyerinizde değişimler görünürken, işi nedeniyle yer değiştirmeniz gerekebilir. Araştırmaya yönelik olarak iş veriminizi yükseltmeye yönelik çabalar içinde olacaksınız. Bu nedenle, kendi işinizle ilgili başlangıçlar yapmamanız sizin için uygun olacaktır. Venüs ve Güneş hedef koymanız için; size destek verecektir. Beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşırken, yeni işler sizin için olumlu atılımları gündeme getirecek… İş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen, kimseyi kırmadan, insanları kaynaştırmak adına bazı organizasyonlar yapıyorsunuz Bu hafta hareketli yapınız fazla zorlamamalısınız. Düzenli beslenmeli ve uykunuz dikkat etmelisiniz

YENGEÇ:
Merkür ve Kuzey ay düğümü kişisel evinizde.. Kısa yollarla ilgili fırsatların aşk hayatınızı renklendireceğini düşünmelisiniz. Bu hafta, muhteşem günler sizi bekliyor. Bazı değişimlere hazır olmalısınız. Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Mars çalışma evinizde ilerliyor. Yolunda gitmeyen iş arkadaşlıkları ve beraberlikler biterken, süregelen ilişkilerde evlilik gündem konusu olacak. Bağlılığınız en iyi şekilde sergileyeceğiniz tavırlar içinde olmalısınız. Duygularınızın evrensel bir sınavdan geçtiğini unutmamalısınız.. Çevrenizi akıllı bir şekilde etkileyeceğiniz bir hafta. İlişkilerinizde yaratıcı ve kavrayıcı davranarak, dostluklarınızı olumlu bir enerjiye döndüreceksiniz. Bu hafta; iş potansiyeliniz çok yüksek. İdeallerinize yaklaşmayı bileceksiniz. Maddi konularda radikal çözümlerle iş hayatınızın sınırlarını genişleteceksiniz. Tüm masraflarınızı kısarak, beklemede kalmalısınız. Sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamasanız da, küçük ayrıntılarda gizli olan detaylara önem vermelisiniz.

ASLAN:
Mars ve Güneş kişisel ilişkilerinizde oldukça etkili durumda. Egolarınızın güçlendiğini göreceksiniz. Bireyselliğinizi ilan etmenin zevkini tadabilirsiniz. Uzun süredir sizi rahatsız eden duyguların açıklık kazandığını hissetmeniz için bir çok neden karşınıza çıkacaktır… İçsel sorunlarınızı kendinizle tartışacak, bu konudaki aşk ile düşüncelerinizde eleştirisel konular ön plana çıkacak. Yine bu dönemde, şimdiye kadar yüzleşemediğiniz ve cesaret edemediğiniz aşk itiraflarınız olabilir. Sosyal hayatınızda kısa mesafeli yolların size sağlayacağı olanakları, kendi istek doğrularınıza göre değerlendireceksiniz. İş yaşamınızdaki tecrübelerinizin birikiminde oluşan yaratıcı düşünceler, yeni projelerin gündeme gelmesine neden olacak. Finans evinizin gezegeni Merkür bilinçaltınızda sorun yaşamanıza neden oluyor…Bu hafta artık, çabalarınızın karşılığını almaya başlayacağınız günler olacaktır. Bazı işleriniz planladığınız gibi sonuçlanacak ve bununla bağlantılı olarak yeni işleriniz ortaya çıkacaktır. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Dikkatli olmalı ve çevrenize güvenmek yerine, onları sınamalısınız.

BAŞAK:
Neptün karşıt evinizde Retro yapıyor. Uranüs toprak burcu Boğa’da olağanüstü durumları tetikliyor. İkilem yaşayacağınız bir hafta. Bazı Başak’lar için ayrılık kararları gündeme gelecek. Partnerinizle maddi çıkar ilişkisi yüzünden, aşk yaşantınızda problemler yaşayabilirsiniz. . Bu konuda, olabildiğince soğukkanlı davranarak olayı yatıştırmak sizin elinizde.. Çünkü disiplin duygusu içinde yaşadığınız için, birlikte olduğunuz kişilerin de yaşam düzenlerine karışırsınız ve maalesef titiz ve sorgulayıcısınız. Uygun tercihleri yapmak için, seçenekleri ince mantık süzgecinizden geçirerek doğru kişiyi seçmeniz sizin elinizde. Kariyer ve iş konusunda; oldukça başarılı olan günlerin eşiğindesiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi günlük pratikler içinde olması gereken yere yerleştirmeyi becererek, atılımları birer birer gerçekleştireceksiniz. Eskiye yönelik işler gündeme gelecek. Geçmişte kalan bazı kişilerle birlikte tekrar gündeme gelen yeni projeler ortaya çıkabilir. Kafanızda olup ta gerçekleşmeyen işler için, beklenmedik tekliflere hazır olmalısınız. Bu doğrultuda iş değişiklikleri bile gündeme gelebilir. Bilinçaltında geliştirdiğiniz olayların size bir faydası yok. Abartma konusunda aşırılığa kaçabilirsiniz.

TERAZİ:
İlişki gezegeniniz Mars çevresel koşullarınızı yeniden düzenleyerek fikirsel anlamda sizi ilginç şartları karşınıza çıkarıyor. Romantik düşlerinizin gerçekleştiğini görmek, size mutluluk verecektir. Ailenize yakın arkadaşlarınızdan size sempatisi olan kişilerden evlilik teklifi alabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde bazı olumsuz detayları yeniden gözden geçirecek ve ilişkinizi iyileştireceksiniz. Cazibe sınırlarınızın oldukça yüksek olması, sosyal ve kariyer gelişimleri de beraberinde getirecek. Bu hafta; önemli projelere yoğunlaşmanız ve kendinizi daha üstün başarılara ayırmanız gerekecektir. Artık kayda değer başarılar peşindesiniz ve bu özelliğinizi önemli anlamda gerçekleştireceksiniz. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. İletişim konusunda çok güçlüsünüz. Çevrenize istediğinizi yaptıracak ve kuvvetle kendinizi savunabileceksiniz. Bu dönem değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız.. Düşüncelerinizi değiştirmek yerine sebatkar davranırsanız, kişisel kazançlarınızı yoğunlaştıracak ve oluşabilecek engelleri kolay aşabileceksiniz. Ailenizde güzel bir olay gerçekleşebilir. Yaşamda düşlerinizle sağlığınız birlikte hareket edecektir.

AKREP:
Bu hafta Jüpiter finans evinizde başarılı olmanız için size birçok fırsatı birlikte sunacaktır. Jüpter ve Satürn destekli işler yapacaksınız. Uzun süredir beklediğiniz sonuçlara yaklaşmanız mümkün. Size destek verecek olayların altını çiziyor ve kısa sürede sabırlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Bu dönemde ilişkilerinizi irdelemek yerine olaylara sükunetle yaklaşmalısınız. Eğer, olumlu bir şekilde süregelen özel bir durumunuz varsa, bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır.. Bu hafta işinizde radikal değişimler yaşayacaksınız. Uzun süredir terfilerinizin ani bir şekilde gerçekleşmesi, söz konusu. Çevresel faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Bazı beklediğiniz çalışmalar da, size istediğiniz başarıyı getirmeyecektir. Beklemediğiniz bu durum sizde hayal kırıklığı yaşatacaktır. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. İlişkilerinizde küçük hataları bile sorun yapmaktan kaçamıyorsunuz.. Takıntılarınızdan sıyrılmalısınız.

YAY:
Bu dönem Aşk ve sosyal evinizde ilerleyen Mars’tan önemli bir destek alacaksınız. Süregelen bir beraberliğiniz varsa eşinizle ve sevgilinizle aranızda sorunları konuşarak gidermelisiniz. Şiddet ilişkinizi bozar unutmayınız.. .Yine bu dönem aşk konusunda uç noktalarda kararlar alacaksınız. Uzun süredir birlikte olduğunuz kişiyi aniden yaşamınızdan çıkarabilirsiniz. Çevrenizde iyi bir konumda olan bir kişiden etkileneceksiniz. Etkilendiğiniz bu kişi daha sonra yaşamınızda büyük bir yer kaplayacaktır. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir dönem içindesiniz. İş gücünüzün yüksek olduğu bir hafta. Sağlam ve kalıcı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizin olanakları sizi pozitif destekleyecek. Arkadaş çevrenizle iş ilişkilerinizi olumlu pozisyonlarla birleştireceksiniz. İş yaşamınızda önemli değişimler olacak Farklı bir şirkete başlayabilir, ofisinizi başka bir şehre kaydırabilirsiniz. İşle ilgili davetler gündeme gelecektir. Beklediğiniz iş teklifleri size uygun bir şekillenme gösterecektir. Karşılıklı ilişkilerinizde gücünüzü farklı bir şekilde karşı tarafa yansıtabilir ve yanlış anlaşılabilirsiniz. Değişim içindesiniz ve fikirlerinizi hiç kimseyle tartışmak istemiyorsunuz. Kafanızın içinde bir çok düşünce mevcut ve yapacağınız her şeyi planlı bir şekilde uygulama fırsatı bulacaksınız.

OĞLAK:
Satürn ve Plüton hem retro yapıyor hem de ilginç destekler veriyor. Karşıt Merkür’de size olumlu etki veriyor. Aşk ile arkadaşlıkları birbirine karıştırmamaya gayret edin. Bir arkadaşınıza bu dönemde aşık olma olasılığınız çok yüksek. İş konumunuzda aktiviteler beraberinde duygusal konuları da, beraberinde getirecek. Diğer bir olasılık ise, hiç umulmadık bir şekilde bir arkadaşınıza tutkuyla bağlanabilirsiniz. Sürpriz bir tanışma yapacak fakat bu arkadaş çevrenizde tepkilere neden olacaktır. İş hayatınızda bir dengelenme söz konusu. Ne yapmak istediğinizi iyi bileceksiniz. Yaratıcı yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız. Bu arada ilişkisi içinde olduğunuz kişileri daha uyumlu bir şekilde idare edeceksiniz. Gelir kaynaklarınıza ilişkin olumlu değişimler olacak ve sizi güçlendirecek. Geçmiş yıllarınızın deneyimine dayanan konularda atılım yapacaksınız. Sağlık konusunda; kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda güçlü hissedeceksiniz. Eğer geçmiş yıllarda, herhangi bir rahatsızlık geçirdiyseniz, bu günlerde bir iyileşme olacaktır. Çevrenize ters düşmekten hoşlanmıyorsunuz. Dostluk duygularınız yoğun ve derin. Arkadaşlarınızla aranızda kuracağınız diyalog sayesinde başarılı organizasyonlara gireceksiniz.

KOVA:
Çekim gücünüz çok yüksek.. Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerlerinize çevrilmesine alışmış olduğunuz bir gerçek. Bu hafta seyahatlerin getirdiği avantajları iyi kullanmalısınız. Süregelen bir beraberliğiniz varsa, onunla birlikte beraberliğinizi güçlendiren anlar olacak. Arkadaşlık teklifinde bulunacağınız kişi ile romantik günler sizi bekliyor. Fakat, aksi bir durum olarak red cevabı da alabilirsiniz. Korkularınızdan ve endişelerinizden kurtulduğunuz anda hemen evlenirsiniz. Bu hafta; iş çevreniz genişleyerek, yoğunluğunuz artacak. Gelirleriniz artacak, fakat tüm bu çabalar sizi de yoracak. Ortaklıklar iş ve kariyer yaşamınızda önemli bir yer alacak. Ekip çalışmalarına önem vereceksiniz. İş seyahatlerinden kazançlı döneceksiniz. Maddi konularda olabilecek inişlere-çıkışlara dikkat edin.. Gereksiz masrafları kısarak bir disiplin oluşturun. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Gelişigüzel olayların sizi tatmin etmeyeceğini bildiğiniz için, sınırlarınızı dar bir çerçevede tutmak istiyor ve seçicilik konusuna özen gösteriyorsunuz. Çevrenizdeki olumsuz olaylardan etkilenmemelisiniz.

BALIK:
Neptün kişisel evinizde Retro yapıyor., Bu hafta gizli duygular içindesiniz. Yalnızsanız, bir aşk kapınız çalacaktır. Bugünlerde gideceğiniz sosyal ortamlarda aşk kapınızı çalacak. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kollayacaksınız. Yıllardır unuttuğunuz bazı olayların yeniden gündeme gelmesi, belki de, çözümlenmesi gereken olaylara yeniden ayna tutacak. Bu dönem varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak. Sosyal kariyerinizin iş durumunuz etkilemesi sizi yukarılara taşıyacak. Yeni çevrelere girecek ve yeni dostlarınız sayesinde önemli kapıların açıldığını göreceksiniz. Sosyal bağlantılarınız ve becerileriniz hareket kazanacak. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Beklentilerinizin çok yüksek olması nedeniyle yavaş ve temkinli hareket etmelisiniz. Sorumluluk duygunuzun arttığı şu günlerde, bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey arzuladığınız sevgi desteği. Ani gelen telefonların sizi olumlu motive etmesi, yaşam heyecanlarınızı daha da arttıracak.

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu