AstrolojiYazarlarımız

Haftalık (31 Aralık-6 Ocak) burç yorumları

HAFTANIN YORUMU:

Olayları incelemek ve sonuca gitmek için gerekli doneler kullanılacaktır. Enerjisini dengeleyen ve küçük öfke nöbetlerinden uzak kalmayı başaranlar için oldukça yoğun bir hafta.  Duygu patlamaların zarar vereceğini bilirlerse hata yapma olasılıkları ortadan kalkacaktır. Annemizle ve sevdiklerimizle ilgili bağlarımız güçleniyor. Kardeşler ve komşularımızla ilgili organizasyonlar ön planda olacak. İletişim konusunda hislerimiz ön planda olacak. Bazı yeniliklere açık bir hafta .

 

KOÇ:

Bu hafta iş konusunda gerilemeler mevcut.. Durum değerlendirmesi yapmalı ve kendi olanaklarınızı ve ihtiyaçlarınızı asgariye indirmelisiniz… Karşınıza bir çok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Çalıştığınız iş yerinde yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak bir çok anlaşmalara imza atacaksınız. Bazılarınızın işleri açılacak ve yeni iş teklifleri karşınıza çıkacaktır.. Ailenizle ve yuvanızla daha çok ilgilenmeniz gerekecek. Bireyselliğin bazen bir gereksinim olduğunu anlamalı ve ayrıntılar üzerinde yoğunlaşmalısınız. İhtiyacınız olan şey sükunet.  Aşk konusunda önemli kararları almamalısınız. Güven ve tatmin olma duygularınızın aynı anda ortaya çıkması, size ikilem yaşatacaktır. Amaçlarınızı saptırmak istemiyor fakat bazı zorluklar karşısında da, takıntılarınızı denetlemek zorunda kalıyorsunuz. Dengelerinizi korumalısınız. Sağlık konusunda mide problemlerinize dikkat etmeli ve strese bağlı sindirim kramplarına karşı tedbirli olmalısınız.

 

BOĞA

Satürn Güneş ve Plüton ruhsal evinizde ilerlemeye devam ediyor. Bazı fırsatlar karşınıza çıkıyor. Değerlendirmeyi unutmayın. Bu hafta ailenizle ortak aktivitelere katılacaksınız. Çocukları olanlar; onların sorunlarına köklü çözümler bulacaklar. Bazılarının eğitimiyle ilgili önemli kararlar alacaklar. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz.. Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz. Herhangi maddesel bir yatırımınız varsa beklemelisiniz.. Bazılarınız planlarını yaparken yakın çevrelerinin fikirlerini alacaklar.  Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı yargılamak yerine onların ruhsal yapılarını anlamaya çalışmalısınız. Yaşamınızda önemli olabilecek olayları kendinize çekiyor ve daha sonra şikayet ediyorsunuz. Sabırlı yönleriniz evren tarafından sınanıyor.

 

İKİZLER :

Fırtınalarınızın altında yatan mantıklı yapınızı su üstüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Özel konumunuzu zorlamak yerine, çevresel olaylara, kendi iç bünyesinde koordinasyon bir bütünlük getirmelisiniz.. Parasal açıdan önemli  ve parlak bir dönemdesiniz. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Kariyerinizi geliştirmek için önemli fırsatlarınız var. Yükseliyor ve kariyerinizi genişletmek amacı içindesiniz.  Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve  ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız.  Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz… Farklı boyutta bir çok konu karşınıza çıkıyor ve kafanız karışıyor. Çevrenizdeki gelişen olaylara doğru bir yaklaşımla eleştiri getiriyorsunuz. Onların savunma şekli canınızı sıkılmasına neden olabilir. Sağlığınız ayın büyük bir bölümünde mükemmel gelişecek.. Uzun süre ayakta kalmamalı ve hafif sizi dinlendiren sporları tercih etmelisiniz.

 

YENGEÇ:

Maddi açıdan olumlu bir hafta.  Harcamalarınızın artışı sizi üzmek yerine sevindirecektir. Pahalı kıyafetler alıyor ve kendinizi gösterişli ortamlara hazırlıyorsunuz. Çevrenize kendinizi doğru ve olumlu bir şekilde sunacaksınız. Yükseliyor ve kariyerinizi genişletmek amacı içindesiniz. Sürprizlere hazırlıklı olun. Mesleki yaşamınıza verdiğiniz önem içerisinde, aile bireylerine de zaman ayırıp, ısrarlı taleplerine kulak vermelisiniz. Aşk hayatınız oldukça mutlu görünüyor. Maddi konularla ilgili paylaşımlarınızın desteklenmesini istiyorsanız çevrenize hoş görünmeye devam etmelisiniz… Yaşantınızdan keyif almasını öğreneceksiniz. Sakin yapınızın altında güçlü arzular yatıyor. Karşı taraftan beklediğiniz desteğin size yetmeyeceği bir gerçek. Duygularınızda dumura uğramak istemiyorsanız, amaçlarınızı saptırmamalısınız. Karamsar olmanız için hiçbir neden yok. Yalnızlık duygusunun size sağlayacağı dinginliğe ihtiyacınız var. İdealist yönlerinizin ağır bastığı bir hafta içindesiniz. Yüksek hedefleriniz için, bazı işlerinizi askıya almanız  sakıncalı olabilir. Her şeyi aynı anda yapacak kapasiteye sahipsiniz.

 

ASLAN:

Bu hafta  öfkelerinizi denetlemek sizin için bir hayli zor olacak. . Aile büyüklerinizden ve sizden üstün kişilerden destek almanız sizi hırslandıracaktır. Çok şey başarmak istiyorsunuz. Düşündüğünüz bir çok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek,  yeni bir şeyler yaratma konusunda gayretli olacaksınız. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almanız gerekebilir.  Geçmiş defterleri bir kez daha karıştırabilirsiniz. Eski bir aşk olayın karşınıza çıkması canınızı sıkabilir. Her şeyi olduğundan farklı yönleriyle değerlendirecek ve düşüncelerinizde yoğun bir karmaşa meydana gelecek. Duygusal alışkanlıklarınız seviyorsunuz. Bu hafta yaşamınızla ilgili değişiklik yapmaktan çekiniyor olmanız belki de bu yüzden.. İçsel duygularınızın, kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz. Geçmiş anılarınızın size verdiği olumsuzluklardan kurtulmanıza rağmen, ayaklarınızın geriye gitmesi, sizin gereksiz takıntılarınız. Özel duygulara dönüşecek bir aşk yaşamanız mümkün.

 

BAŞAK:

Bu hafta maddi konular ön planda olacak.   Sosyal çevre maddi kazançlarınızı arttırma konusunda size yardımcı olacak. Tanışacağınız kişilerin çevreleri sizin için önemli olmalı unutmayın. Sosyal statünüzü geliştirecek arkadaşlarla bir arada olurken, sezgisel yeteneklerinizi onlarla birleştireceksiniz. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnsanları idare etme konusunda becerinizi göstermek zorundasınız. Aşk hayatınızda ihtiyacınız olan her şeyi gözden geçirmelisiniz.. Bu hafta  çevrenizi çekim gücünüz ve cazibenizle etkileyeceksiniz. Ayağınıza gelen fırsatların o kadar kolay sunulmayacağını bilmelisiniz.. Güven duygusunun eksik olduğu ortamlardan hemen uzaklaşıyorsunuz. Empati yeteneğiniz oldukça güçlü. Kişisel hırslarınızı olumlu kullanmanıza rağmen, herkesten aynı şeyi beklemeniz yanlış. Bu hafta  karşılaştığınız kişilerin amaçları, aklınızı karıştıracaktır. Ailenizin desteğine sığınabilir ve enerjinizi güçlendirebilirsiniz.

 

TERAZİ:

Bu hafta  kariyeriniz oldukça yüksek seyrediyor..  Yeni projelendireceğiniz çalışmaların alt yapısını kurarken, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz. Bu hafta duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır. Kıskançlık duygularınızın sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız. Olayları olumsuz değerlendirmek yerine, farklı bir vizyondan  görmelisiniz. . Onunla çatışmak yerine, uzlaşmayı tercih etmelisiniz. Renkli  günlere  ihtiyacınız var ve paylaşımlarınızı daha güçlü hale getirmelisiniz. Öğrenme ihtiyacınızın yüksek olduğu bir  hafta. Bildiğiniz konuları daha da pekiştirmek isteyebilirsiniz. İhtiyacınız olan araştırma ve inceleme yönlerinize, yeni bir heyecan katabilirsiniz..

 

AKREP:

Bu hafta maddi açıdan her şey iyi görünmesine karşın, para konusunda yaşayacağınız ertelenmeleri göz ardı etmelisiniz. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme ve kendinizin için uygun koşulları hazırlama konusunda ideal bir hafta olacağından emin olabilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin etkisinde kalacaksınız.. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Bu hafta, aşk hayatınız oldukça karışık. Hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. . Maddi konulara sıkıca sarılıyorsunuz. Bu hafta kendinizi ispat etme konusunda ustaca ve kibarca yaklaşımlar sergileyin. Parasal konularda gündemi yakından takip edin ve olaylara göre pozisyonunuzu ayarlayın. İstediğiniz performans konusunda partnerinizin yardımını alarak avantajlı duruma geçebilirsiniz. Size değersiz görünen bazı şeyler başkaları için önemli olabilir. Sağlık konusuna biraz daha fazla önem vermeli ve kendinizi yormamalısınız.. Kollarınızı,  ayaklarınızı, uyluk kemiklerinizi ve dizlerinizi korumalısınız.

 

YAY:

Bu hafta kariyeriniz önem kazanmaya başlıyor. Katılacağınız toplantılarda, doğru kişilerle tanışacaksınız. Yüksek mevkide bulunan güçlü kişilerden destek olacaksınız. İkna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Çevre faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek. Çevrenizdeki olaylara odaklaşmadan önce, mükemmel olma isteğinizi denetlemelisiniz. Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz. Kardeşler ve yakın komşularınızla çatışmalar yaşayabilir ve arzu etmediğiniz bir ikilem içinde kalabilirsiniz. Bu hafta  telefon görüşmelerinizde duygu yoğunluğu yaşayacaksınız. Aşk hayatınız yoğunlaşıyor.. Siz aşka ve özgürlüğe  önem veren bir kişi olarak, her zamankinden  çok daha fazla aşk duygularınızın yoğun olacağını bilmelisiniz.  Sağlığınız konusunda olumlu bir hafta. Uykusuz kalmamalı ve sizi depresif yapacak olaylara karşı temkinli olmalısınız.

 

OĞLAK:

Maddi açıdan parlak bir hafta içinde olacaksınız.. Paraya karşı ilginiz artacak. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Bir bakıma kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız.. Satürn, yaşama bakış açınızda ve finans konularında zor hedeflere kilitlenmenizi sağlayacak. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız.  Kişisel isteklerinizle ilgili konularda öz veride  bulunmanız gerekebilir. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması nedeniyle ertelediğiniz bazı özel işlerinizin birikmesine meydan vermemelisiniz. Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak ortaya çıkarma konusundaki stratejik planlarınız size başarı getirecek. .Ailenizle aranızda yaşadığınız bir takım problemleri gözünüzde büyütmeyin. Süregelen bir ilişkiniz varsa; dikkatli olmalı ve isteklerinize gem vurmalısınız. Sağlığınız genel anlamda iyi seyrediyor. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Doktor kontrolün de gerekli vitaminlerinizi almalısınız. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız.

 

KOVA

Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir hafta.. Yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı; gizli kalmasını istediğiniz yapıcı faaliyetlere de katılabilirsiniz. Sosyal ve aşk ilişkilerinizle yeni durumlarla karşılaşacaksınız. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir. Yolunda gitmeyen sosyal ilişikleriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Bulunacağınız ortamlarda sosyal yapınızı ortaya çıkaracak davranışlarınızla, dost çevreniz ve arkadaş sayısı artacaktır. Birçok organizasyonun altına imza atacak, karşı cins üzerinde özel bir yeriniz olacaktır. Değişik fırsatların size getireceği avantajların bilincinde olarak ilişkilerinize yön verin. Çok tepkili hareketleriniz sizi zor durumda bırakabilir. bu konuda dikkatli olun. Yaşam kalitenizi arttıracak öğeler üzerinde durmanız bazılarına ters gelebilir Sosyal ilişkilerinizi güçlendirirken hoşlanacağınız organizasyon çalışmaları içinde olabilirsiniz  Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız…

 

BALIK:

Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar gibi arzu ve isteklerinizde yoğunlaşarak, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor, pes etmeyerek sabırla yaklaşıyorsunuz. Yazışmalar ve haberleşme konusunda yaşayacağınız aksilikler ortaklık ilişkilerinize de yansıyacaktır. Sosyal yaşamınızda yaratıcılığınızı destekleyen kişilerle önemli performanslar göstereceksiniz. Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. Siz duygularınıza hakim olduğunuz müddetçe bazı olayları yeniden yapılandırabilirsiniz. Hafta içinde  karşılaşacağınız olaylara karşı takınacağınız tavırları iyi belirlemelisiniz. Sizi aşan konularda temkinli davranarak biraz daha beklemeyi tercih etmelisiniz.. Bu hafta fırsatlar konusunda bazı aksilikler söz konusu olacaktır. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın.. Sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın. ..

 ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL/MEDYABEY

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu