Astroloji

Haftalık (5-10 Aralık) burç yorumları… Ünlü Astrolog Filiz Özkol yazdı

Haftalık burç yorumları / 04.12.2022

BU HAFTA DOĞANLAR:

Çevrelerinin güzel ve huzurlu olması için, kendilerini adayan insanlardır. Zeki ve sevecen insanlardır. Sanata tiyatroya ve edebiyata özel ilgi duyarlar. Gelişmiş bir yazı kabiliyetleri vardır. Duygu ve düşüncelerini çok güzel ifade ederler. Sahiplenme duyguları çok gelişmiştir.Parayı lüksü ve rahatlarını çok severler. Sorumluluk duyguları çok gelişmiş olduğu için, çevrelerinin güvenlerini kazanmışlardır. Ebeveynlerinin hayatlarında önemli rolü vardır . Baba ve anne modeline en yakın kişilerdir. Eğer duygusal yakınlık göremedikleri kişiler olursa, herkesten daha çok üzüntü duyarlar. Ev ve bahçe işlerinde huzur bulurlar. Enerjilerinin büyük kısmını evlerini en güzel şekilde düzenlemek için kullanırlar.  Güzel eşyalardan ve mobilyalar almaktan hoşlanırlar.

ERKEKLERİ:

Cesur ve deneyimci bir yapıları vardır. Paylaşım onlar için çok önemlidir. Arkadaşlık ilişkilerinde alçak gönüllü ve duygusal davranırlar. Sinirli ve huysuz oldukları zaman zor kişilerdir. Bilgiye meraklı ve onu kullanma konusunda kararlı oldukları için çevrelerinde daima yapıcı fikirleriyle dikkat çekerler.Mükemmel bir hafızaları vardır. Bilgileri titizlikle saklar ve analiz etme konusunda başarılıdırlar. Detay ve ayrıntı onlar için çok önemlidir

KADINLARI:

Detaylara çok fazla önem vermedikleri için, hatalara açık kişilerdir. İyi bir pazarlamacıdırlar. Eğlenceli hayatı severler.Seyahat etmekten hoşlanırlar. Hisleri çok kuvvetlidir ve diğer kişilere göre daha isabetli tahminler yaparlar. Özgürlük duygularını istedikleri gibi kullanamadıkları zaman, huzursuz ve tahammülsüz olurlar. Araştırmaya yönelik mesleklerde başarılı olurlar. Eğlence dünyası ilgilerini çeker.

ÇOCUKLARI:

Akıllı ve sezgileri çok güçlüdür. Küçük yaşlardan itibaren özel bir olgunlukları vardır. . Yardımsever duyguları yüzünden arkadaşları tarafından oldukça sevilirler. Sanata karşı eğilimleri olduğu için, zevkleri de ilginçtir. Hafızaları çok güçlüdür.

HAFTANIN ÇİÇEĞİ:

Kırmızı karanfil ve siyah gül

HAFTANIN KOKUSU:

Kakao, vanilya, tarçın

HAFTANIN RENGİ:

Kırmızı, beyaz, saman sarısı

 

DUYGULARIMIZ HIZ KAZANIYOR

Duygusal ve kişisel ilişkilerimizde dengeli bir yapılanma sergiliyoruz. Yakın dostlarımızla  paylaşmak istediğimiz bir çok konu üzerinde çalışabilir, onlarla  paslaşmalar içinde olabiliriz. Çevre ilişkilerimiz renkleniyor. Yeni tanışacağımız kişilerin fikirleri bize cazip gelebilir. Yapmanız gereken  çok şey var ve olayları kısa sürede, sistemli bir şekilde birbirine bağlayacağız. Kalbi boş olanlar geçici, kaçamaklar yaşayabilirler. Karşı cinsle aralarında yoğun bir çekim oluşacak. Risk alma konusunda acele etmemeliyiz. Arkadaşlık ilişkilerimize yargılayıcı bakmamalıyız.

KOÇ:

Hatalarınızı gözden geçirin

Bu hafta geçmişe dönerek eski hatalarınızı gözden geçireceksiniz. Parasal konularda Uranüs sürprizler hazırlayacak. Mars iletişim  evinizde size değişim ve dönüşüm konusunda destek veriyor. Hisleriniz çok kuvvetli ve yatırımlar konusunda yanılmadığınız göreceksiniz. Bu konuyu kendiniz ilgilenecek ve bu şansı hiç kimseye vermek istemeyeceksiniz. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz.

 

BOĞA

Ani yükselişlere hazır olun

Uranüs burcunuzda retro yaparken karşıt finans evinizde güneş var. Ani yükselişler ve iş potansiyelinizdeki sorumluluk artışı karşısında bocalayabilirsiniz. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili öne çıkma telaşı içinde olacaksınız. Duygusal bir yaklaşımla işinize sarılacak ve çevrenize kendinizi sevdireceksiniz. Duygularınızda ve isteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecektir. Aşkta sakin bir dönem bitiyor.. Artık daha fazla gezmek isteyeceksiniz. Aşk size eğlence şeklinde geliyor.

İKİZLER

Tartışmalardan kaçınmalısınız

Burcunuzda retro mars ile karşıt evinizde Güneş bulunuyor.  İlginç bir dönem ve sizin davranışlarınızla daha da orijinal hale gelecek. Kariyerinizle bağdaşan özel ilişkiler yaşayabilirsiniz. Bazıları da, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkilere girebilir Özellikle, iş yerinizde bu tür olayların sansasyon yaratacağını bilmelisiniz. Değişen hava koşulları sizi olumsuz etkileyecektir. Fazla yoğun düşünmeniz de negatif etki yapacaktır. Gireceğiniz ortamlarda tartışmalardan sakınmalısınız.

 

 

 

YENGEÇ

Duygu mu ? Akıl mı?

Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu dönemde bir karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Bu dönem baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için, kendinizi korumaya alacaksınız. Amaçlar ve istekler paralel gitmeli. İlişkilerinize anlam katmalısınız. Uranüs sürprizler veriyor.  Aklınıza güveniyorsunuz

 

 

ASLAN

Sorunlarla yüzleşiyorsunuz

Bu hafta ailenizin sorunlarına çok daha fazla önem vereceksiniz. Kardeşler veya dargın olduğunuz komşularınızla barışabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan ve kan bağı olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Çaba sarf etmeden aile için, konuları kolay bir şekilde çözeceksiniz. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Aşk konusunda hatalar yapmamak için hala ısrarlı tutumunuzu sürdürmelisiniz.  Üstün nitelikleriniz  göz dolduracaktır. .

 

 

BAŞAK:

Enerjinizi doğru kullanıyorsunuz

İsteklerinizi enerjinizle donatmayı biliyor, uyumlu bir kombinasyon yaratabiliyorsunuz.. Başkalarının fikirlerine ihtiyaç duymayarak; fırsatları değerlendirirken, daha sıcak ve aktif bir performans sergileyeceksiniz. Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız. Maddi çıkarlarınız yakın ilişkilerinizle bağlantılı ilerleyecek. Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde fikir alış verişlerine gireceksiniz.. Yaşamdan bir çok şey bekliyorsunuz.

 

 

TERAZİ

İş disiplininiz mükemmel

Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda haklısınız.  Bu hafta hızlı ve yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak. Derin felsefi yaklaşımlar içinde, çevrenizdeki kişilerle empati kuracaksınız. . Hırslı ve atak davranarak, düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz.

AKREP

Güçlü olmayı seviyorsunuz.

Bu hafta  oldukça aktif bir yapı sergiliyorsunuz. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin. Meslek ve kariyerinizle ilgili idealleriniz ve istekleriniz ön plana çıkarıyor. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor. Hafta boyunca sosyal becerilerinizi geliştirmek zorundasınız. Kendinize güvenmeyi siz seviyorsunuz. .Çevrenize taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bu hafta sezgileriniz çok güçlü.

YAY

Hırslarınız sizi güçlendiriyor

Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gereken bir aydasınız. Ortaklıklar  konusunda ısrarcı davranacaksınız. Siz dengenizin bozulmasından yana değilsiniz. Yeni tanışacağınız kişilerle uyumlu beraberlikler kuracaksınız. Hızlı düşünüyor ve ani kararlar veriyorsunuz. Güneş ve karşıt Mars sizi güçlü yapıyor. Farklı kişileri adeta çekim gücünüzle etkileyeceksiniz. Hayranlık kitleniz çoğalıyor.. Düşündüğünüz konularla ilgili yolculuklara çıkabilir, eğitim amaçlı yer değiştirmeleriniz olabilir.

OĞLAK

Özlemleriniz dorukta

Yaşama analizci bakış açısı ile bakarken, isteklerinizde derin bir araştırma ve inceleme hakim olacak. Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu ve konsantrasyon sağlayacaksınız. Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız.. Artık eski korkularınızı yendiğinizi ve enerjinizi ortaya çıkardığınızı göreceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutacaksınız.. Eskiye olan özleminiz artıyor. Stresli  ortamlardan uzak durmaya çalışmalısınız..

KOVA

Sabırlı olmalısınız

İş yaşantınızda bazı hesaplarınızı geriye dönük olarak sabırlı ve sıkı bir şekilde denetlemelisiniz.. Bazılarınız kazandığı paraları yeni projelerine ayıracaklar.. Çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız. Başarıyı size geç fakat kalıcı bir şekilde verecektir. Fakat mesleki yaşamınıza verdiğiniz önem içerisinde, aile bireylerine de zaman ayırıp, ısrarlı taleplerine kulak vermelisiniz. Sosyal yaşantınız gelişmeye devam ederken, mevcut ilişkilerinizin uyumunu korumalısınız.

 

BALIK

İlle de aşk diyorsunuz

Aşk ve sosyal hayatınız sayesinde tüm yaşantınızı elinizde tutmayı başaracaksınız.. Sosyal açıdan parlak bir döneme gireceksiniz. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için karşısındakinin duygularında karışıklığa neden olacaktır.  Bu hafta köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. Yeni projelendireceğiniz çalışmaların alt yapısını kurarken, düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz..

ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL / MEDYABEY

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu